در حال حاظر مشغول چه بازیهایی هستین ؟؟

Moalla

کاربر سایت
Apr 13, 2018
8
نام
مُعَلّیٰ
سلام من دارم farcry3 بازی میکنم توی مرحله ای که به کشتی medusaمیرسه گیر کردم کسی میتونه راهنماییم کنه
سلام درست یادم نمیاد فک میکنم یه قطعه تو کشتی پیدا می‌کنه سعی کن اونجا درگیر نشی چون یکیشون نباید بمیره فک میکنم.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
Dark souls 3 the ringed city تقریبا تا NG+ 10 بردمش، دیدم دیگه جذابتی برام نداره دارم از یک سیو دیگه از صفر بازی میکنم. ((((-:
Rise of the Tomb Raider اینم دارم از اول میرمش، واقعا حس خوبی داره بازی کردن با لارا! هر چند خاطرات قدیم برام زنده نمیکنه، ولی در همون حد هم عالیه!
Middle-Earth - Shadow of War الان که دارم این رو مینویسم، تو وسطای این بازیم! نمیدونم چرا هیچ لذتی تو این بازی نمیبینم من توش؟ هر چقدر سعی میکنم ادامه بدم با زور هر چند ولی دیگه نمیتونم -__- شاید چند روز دیگه رو سیستم حذفش کنم...
Forza Horizon 3 شاید چیزی حدود 300 ساعت بازی کردم، ولی هنوز خیلی از ماشین هاش و مسابقه ها و . غیره مونده، شبها ساعت 10 به بعد بازیش میکنم، شاید تا 2-3 هم ادامه پیدا کنه ((((: بعضی وقتی با یک ماشین کل مپ رو میرم...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
داستانش :-? قابل قبوله ولی در حدی نیس که خیلی اهمیت بدم بهش
jump-out-the-window-gif-7.gif

پ.ن: مطمئنی الن ویک داری بازی میکنی؟!:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
jump-out-the-window-gif-7.gif

پ.ن: مطمئنی الن ویک داری بازی میکنی؟!:D

:D بخدا خودمم موندم انتظار داستان خیلی شاخ داشتم با این برچسب Psychological thriller ... ،
داستانش از خیلی بازیها بهتره ولی چیزیش که تو ذوق میزنه اینه که سعی داشتن راز آلود باشه ولی خیلی از اتفاقاتش قابل پیش بینی و مشخصه
دیالوگها و خصوصا شخصیت پردازی خود الن هم تو دیواره و واقعگرا نیس ، گرچه این تیکه های رمان که بعضی جاها بصورت مونولوگ میخونه خیلی خوبن ، ولی دیالوگ های عادی بین کاراکتر ها چندان طبیعی نیست ...
درکل من با داستان بازیا به دو حالت برخورد میکنم
اونایی که ادعای داستان ندارن و از اولش میگن گیمپلی محور هستن که کاری ندارم داستانشون هر آشغالی هم باشه اوکیه
ولی بازی هایی که ادعای داستان محور بودن دارن بشددت سختگیر میشم تو ارزیابی داستانشون ...

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
:D بخدا خودمم موندم انتظار داستان خیلی شاخ داشتم با این برچسب Psychological thriller ... ،
داستانش از خیلی بازیها بهتره ولی چیزیش که تو ذوق میزنه اینه که سعی داشتن راز آلود باشه ولی خیلی از اتفاقاتش قابل پیش بینی و مشخصه
دیالوگها و خصوصا شخصیت پردازی خود الن هم تو دیواره و واقعگرا نیس ، گرچه این تیکه های رمان که بعضی جاها بصورت مونولوگ میخونه خیلی خوبن ، ولی دیالوگ های عادی بین کاراکتر ها چندان طبیعی نیست ...
درکل من با داستان بازیا به دو حالت برخورد میکنم
اونایی که ادعای داستان ندارن و از اولش میگن گیمپلی محور هستن که کاری ندارم داستانشون هر آشغالی هم باشه اوکیه
ولی بازی هایی که ادعای داستان محور بودن دارن بشددت سختگیر میشم تو ارزیابی داستانشون ...
من نمیدونم چه انتظاراتی داشتی که الان فکر میکنی داستان داره ادا در میاره ولی وقتی میگیم که داستان داره سعی میکنه راز الود باشه یعنی اینکه وقتی به داستان نگاه میکنیم هیچ عمقی نداره ، یک لایه است ، سطحی یه ، یه سوالی مطرح میکنه جوابی نمیده ... خب نیست اینجوری الن ویک. حالا اینکه میگی همه چیز قابل پیش بینی یه و واقع گرا نیست شخصیت ها تو دیوارن واقعا نمیدونم چی بگم! :D بازی خیلی از صاحب سبک هایی مثل الفرد هیچکاک وام برداشته. مطمئنا به سلیقه ات جور در نیومده. جالبه بقیه با گیم پلی بازی مشکل دارن و تقریبا همه متفق القول از داستانو اتمسفر بازی تعریف میکنن:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
من نمیدونم چه انتظاراتی داشتی که الان فکر میکنی داستان داره ادا در میاره ولی وقتی میگیم که داستان داره سعی میکنه راز الود باشه یعنی اینکه وقتی به داستان نگاه میکنیم هیچ عمقی نداره ، یک لایه است ، سطحی یه ، یه سوالی مطرح میکنه جوابی نمیده ... خب نیست اینجوری الن ویک. حالا اینکه میگی همه چیز قابل پیش بینی یه و واقع گرا نیست شخصیت ها تو دیوارن واقعا نمیدونم چی بگم! :D بازی خیلی از صاحب سبک هایی مثل الفرد هیچکاک وام برداشته. مطمئنا به سلیقه ات جور در نیومده. جالبه بقیه با گیم پلی بازی مشکل دارن و تقریبا همه متفق القول از داستانو اتمسفر بازی تعریف میکنن:D

اتمسفر كه بنظر منم شاهكاره
من اواخر چپتر سه هستم الان
دوتا ريويو هم ديدم ديشب يكى از ign و يكى gs به قابل پيشبينى بودن داستان ايراد گرفته بودن ، و يكيشون هم ميگفت پايان اصلا جالب نبوده كه حالا اونو هنوز بازيرو تموم نكردم نظر خودمو بگم . ولى گيمپلى خداييش ايرادى نداره بجز يكمى دوربين بازى رو مخه ...

در كل من تا اينجا 8.5 ميدم به بازى :D
ولى اينكه طرفدار زياد پيدا كرده حقشه و جاى تعجب نداره ...

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر