سوالات و مشکلات PSP

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
دیگه چکار کنم؟اگه فرم ویر عوض کنم درست میشه؟الان من oe3.4
نمیدونم.
من که عوض نکردم.
فکر کنم خودش یهویی درست شد.
شما اگه رم ریدر هم داری یه بار مموریتو فرمت کن.(البته این که میگم رم ریدر واسه اینه که اگه فرمت کردی درست نشد حداقل بتونی توش دوباره بازی بریزی)

GLADIATOR2007

کاربر سایت
Apr 10, 2007
14
نام
احمد
سلام
فریم ویر دستگاه منm33-4 3.52 هستش تا الان با بازیها مشکلی نداشتم ولی چند روزه وقتی میرم تو بازی موقع سیو کردن یا لود کردن دستگاه هنگ میکنه بعدش خاموش میشه. مموریم فرمت کردم هیچ فرقی نکرد تنظیمات ریکاوری هم درسته . مشکل از کجاست

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
دوستان سلام . من بازیه Syphon F i l t e r Dark Mirror رو دارم ! اما زمانی که می خوام اجراش کنم هنوز هیچی نیمده که یه Error به این شکل میده و میاد بیرون !:(
The Game Could Not Be Started ( 80010547)
از نظره اینکه بازی خراب باشه یا اشکال از PSP باشه مطمئنم هیچیش نیست ! چون بازی رو که دادم به دوستم ریخت تو مموریش راحت اجراش کرد ! یه چیزه مهمی هم که هست اینه که من مموری دوستمو که ازش گرفتم تونستم با مموری اون Syphon ****** رو تو PSP خودم اجرا کنم ! در این صورت پس حتما اشکال از مموریه منه ! مموری کارت منم 2Gb سونی اصلیه !
کسی نمی دونه اشکال از کجایه مموریه و آیا قابل حل شدنه ؟:confused:

دوست عزیز این پیغام بیشتر زمانی نمایان میشه که بازی کپی رو اجرا می کنید اما UMD توی دستگاه موجود نیست.
از فریمور 3.52 M33 استفاده کنید تا بازی ها بدون نیاز به UMD اجرا بشن.

سلام
فریم ویر دستگاه منm33-4 3.52 هستش تا الان با بازیها مشکلی نداشتم ولی چند روزه وقتی میرم تو بازی موقع سیو کردن یا لود کردن دستگاه هنگ میکنه بعدش خاموش میشه. مموریم فرمت کردم هیچ فرقی نکرد تنظیمات ریکاوری هم درسته . مشکل از کجاست

شما فقط برای 1 بازی همچین مشکلی داری ؟ یا کل بازی ها ؟
اگر برای 1 بازی هست ممکنه مشکل از بازی باشه یا از سیو های بازی.

GLADIATOR2007

کاربر سایت
Apr 10, 2007
14
نام
احمد
دوست عزیز این پیغام بیشتر زمانی نمایان میشه که بازی کپی رو اجرا می کنید اما UMD توی دستگاه موجود نیست.
از فریمور 3.52 M33 استفاده کنید تا بازی ها بدون نیاز به UMD اجرا بشن.

شما فقط برای 1 بازی همچین مشکلی داری ؟ یا کل بازی ها ؟
اگر برای 1 بازی هست ممکنه مشکل از بازی باشه یا از سیو های بازی.
تقریبا همه بازیهایی که قبلا اجرا می کردم مثل Burnout یا GTA VCS الان موقع لود کردن دستی سیوها یا درست کردن پروفایل جدید و سیو کردن وقتی به منوی سیوها تو XMB میره گیر میکنه ولی بازیهایی که اتوماتیک سیو یا لود میکنه مشکلی ندارن مثل rainboew six vegas . کلا اگه از تو بازی بخواد به قسمت سیوها بره دستگاه گیر میکنه و خاموش میشه

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
اگر بتونی به 1.5 ریکاور کنی دوباره آپگرید کنی به 3.52 M33 خوبه.اون موقع ممکنه مشکل حل بشه.احتمال وجود مشکل در فریمور زیاده.من یک مشکل تقریبا مشابه همین توی 3.40 داشتم که به 3.52 که آپگرید کردم مشکل از بین رفت.

GLADIATOR2007

کاربر سایت
Apr 10, 2007
14
نام
احمد
اگر بتونی به 1.5 ریکاور کنی دوباره آپگرید کنی به 3.52 M33 خوبه.اون موقع ممکنه مشکل حل بشه.احتمال وجود مشکل در فریمور زیاده.من یک مشکل تقریبا مشابه همین توی 3.40 داشتم که به 3.52 که آپگرید کردم مشکل از بین رفت.
چطوری باید به 1.5 ریکاور کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر