سوالات و مشکلات PSP

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
کسی نیست کمک کنه؟
خیلی برام مهمه

آخرین ورژن برنامه رو پیدا کنید!ببینید چه ورژن هکی نیاز داره!آپدیت کنید بعد اجرا می شه!.چون برای هر فرم وری برنامه آپدیت می شد!
آخریش برای 5.00m33 بود!بعد از اون رو دیگه نمی دونم

---------- نوشته در 11:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 PM ارسال شده بود ----------

اقا کسی میدونه این ارور ماله چیه ؟ از فایل ایزوی بازی هست یا اپدیت دستگاه ؟

the game could not be started
80010002

بازیش هم Splinter Cell :E هست

UMD ISO MODE رو عوض کنید شاید درست بشه!

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

مرسی دوست عزیز:x
من از این روش رفتم,کاره خاصی دیگه نیازی نیست انجام بدم؟
و یه سوال دیگه:چجوری میتونم تم بریزم روی گوشی؟

نه فقط UMD ISO MODE رو روی M33 driver قرار بدید!(دکمه Select رو توی محیط XMB بزنید!)

PSP Customization
زحمتش رو برای پیدا کردنش بکشید!

emiinem

کاربر سایت
Jul 5, 2012
8
آخرین ورژن برنامه رو پیدا کنید!ببینید چه ورژن هکی نیاز داره!آپدیت کنید بعد اجرا می شه!.چون برای هر فرم وری برنامه آپدیت می شد!
آخریش برای 5.00m33 بود!بعد از اون رو دیگه نمی دونم

---------- نوشته در 11:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 PM ارسال شده بود ----------

UMD ISO MODE رو عوض کنید شاید درست بشه!

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

نه فقط UMD ISO MODE رو روی M33 driver قرار بدید!(دکمه Select رو توی محیط XMB بزنید!)

PSP Customization
زحمتش رو برای پیدا کردنش بکشید!
مرسی داداش از راهنمای
من umd iso mode رو روی m33 driver گداشتم
برای ir shell من 2 تا ورژن رو تست کردم که هر 2 جواب نداد,من نمیدونم ورژن فریمورم چنده,از کجا میتونم متوجه بشم؟
و این که psp من fat هست و از اون قدیمی ها,2 بار اپدیت کردم و ورژنم شد 6.60 که به روشی که قرار دادید هک کردم و تونستم بازی بریزم و به ریکاوری برم
اگر میشه یه ir shell که به psp من بخوره برام پیدا کنید لطفا

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
خوبی حمید جان؟چند وقت بود نبودی.دیگه من به سوالات دوستان پاسخ میدادم.مثل اینکه چند روز نبودم حسابی تاپیک شلوغ شده:D
+++++++++++++++++++++
دوست عزیز هنوز IRShell ی برای این فیرمور نیومده.اخرین نسخش 5.2 ه که برای فیرمور 5.50 هستش.البته روش دانگرید هم میتونید استفاده کنید که پیشنهاد نمیشه.بعدش باید پاندورا کنی که کلی دردسر داره.
البته اینو هم بگم که IRshell زیاد بدرد بخور نیست.یه فایل منیجر داره.و چند تا چیز بدرد نخور دیگه.خودم استفاده کردم که میگم.

emiinem

کاربر سایت
Jul 5, 2012
8
خوبی حمید جان؟چند وقت بود نبودی.دیگه من به سوالات دوستان پاسخ میدادم.مثل اینکه چند روز نبودم حسابی تاپیک شلوغ شده:D
+++++++++++++++++++++
دوست عزیز هنوز IRShell ی برای این فیرمور نیومده.اخرین نسخش 5.2 ه که برای فیرمور 5.50 هستش.البته روش دانگرید هم میتونید استفاده کنید که پیشنهاد نمیشه.بعدش باید پاندورا کنی که کلی دردسر داره.
البته اینو هم بگم که IRshell زیاد بدرد بخور نیست.یه فایل منیجر داره.و چند تا چیز بدرد نخور دیگه.خودم استفاده کردم که میگم.
مرسی داداش
من قبلا ir shell رو داشتم ولی برای کنترول tv الان میخوامش
چرا دانگرید رو پیشنهاد نمیکنید؟
من پاندورا بلد نیستم ولی اگر اموزش بدید یاد میگیرم
راستی من چجوری میتونم ورژن فیریمور رو پیدا کنم؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
مرسی داداش
من قبلا ir shell رو داشتم ولی برای کنترول tv الان میخوامش
چرا دانگرید رو پیشنهاد نمیکنید؟
من پاندورا بلد نیستم ولی اگر اموزش بدید یاد میگیرم
راستی من چجوری میتونم ورژن فیریمور رو پیدا کنم؟
پاندورا رو نمیتونی انجام بدی کلا.باید یه پی اس پی قدیمی دیگه داشته باشی!بیرون هم فکر نکنم کسی PSP قدیمی یا کپی خور دائم داشته باشه.
(حالا مگه خود تلویزیونتون کنترل نداره؟:D)

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

آقایون یکی به من بگه چطوری سیو wwe2011 درps3 رو کپی کنم (چون نمیشه میگم)
اینجا تاپیک PSP ه.باید تو بخش مخصوص خودش سوال کنی.
به سایت هم خوش اومدی

emiinem

کاربر سایت
Jul 5, 2012
8
پاندورا رو نمیتونی انجام بدی کلا.باید یه پی اس پی قدیمی دیگه داشته باشی!بیرون هم فکر نکنم کسی PSP قدیمی یا کپی خور دائم داشته باشه.
(حالا مگه خود تلویزیونتون کنترل نداره؟:D)

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

اینجا تاپیک PSP ه.باید تو بخش مخصوص خودش سوال کنی.
به سایت هم خوش اومدی
من یه psp دیگه هم دارم 1000 هست اما حدود 8 ماه بعد از اون خریدم,به نطر شما تا کی ir shell برای ورژن من میاد؟

emiinem

کاربر سایت
Jul 5, 2012
8
اگه یه PSP فت دیگه که ورژنش 5.50 یا 5 M33 یا پایینتر روشه داره که میشه پاندورا کنی.
خیلی ممنون از وقتی برای من میزارید
من بی خیال شدم
ولی اگر میشه برای save کامل بازی تیکن 5 و socom 2 رو بزارید,اونهای که توی قسمت save بازی بود هر 2 تاش مشکل داشت
مرسی

devie

کاربر سایت
Feb 11, 2012
10
دوستان من یه psp go sony دارم وقتی که روشنش میکنم تصویرش بالا نمیار ولی چراغ پاورش روشنه حالا اگه کسی از دوستان میتونه من و راهنمایی کنه ؟
یه سوال دیگه چه جوری میشه ریست کرد پی ای پی با نگه داشتن دکمه ها ؟

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
دوستان من یه psp go sony دارم وقتی که روشنش میکنم تصویرش بالا نمیار ولی چراغ پاورش روشنه حالا اگه کسی از دوستان میتونه من و راهنمایی کنه ؟
یه سوال دیگه چه جوری میشه ریست کرد پی ای پی با نگه داشتن دکمه ها ؟

متاسفانه به احتمال زیاد دستگاه شما Semi-Brick شده . من راه حلی براش ندارم ولی اگه تهرانی یه سر به آدرس زیر ببر شاید اونا بدونن :

شهرک غرب - سر فاز 2 - مجتمع تجاری شهرک غرب طبقه (-1) اونجا از هرکی بپرسی حله

اگه منظورت برگردوندن به حالت قبل ـــه که باید بگم همچین چیزی نداره شما فقط باید دانگرید کنی

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
اتفاقا اقا ما همون جا هستیم ولی خودت که بهتر میدونی گوش میبرن دیگه بخوای بری اونجا پس راهی نداره اصلا ؟

خوب نده درست کنن ببر بده بگو مشکلش چیه ؟ هزینش چقدر میشه ؟ هر چقدر گفت ازش بگیر بیا بیرون بعد بیا بهم بگو مشکلو چیه ؟ تا من ببینم چیکار میتونم بکنم این جور مشکلات رو باید آدم ببینه تا بفهمه مشکل از کجاست . تنها راهی که به نظرم میرسه اگه سمی-بریک کرده باشی اینه که یه بورد دسته دو با ورژن پایین تر براش پیدا کنی . یه سرم به سایت زیر بزن مشکلتو اونجا بگو شایدم اونجا تونستن راهنماییت کنن :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر