سوالات و مشکلات PSP

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون از دوستان
پیداش کردم ماله من مدل 2000 هست
چه جوری میتوانم برم توی منوی ریکاوریش
میخوام ابدیتش کنم نمیذارم هی ارور میده گفتم بذارم از منوی ریکاوری برم ابدیت کنم شاید شد

• Like
Reactions: alifarshbaf45

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
ممنون از دوستان
پیداش کردم ماله من مدل 2000 هست
چه جوری میتوانم برم توی منوی ریکاوریش
میخوام ابدیتش کنم نمیذارم هی ارور میده گفتم بذارم از منوی ریکاوری برم ابدیت کنم شاید شد
دستگاه رو کامل خاموش کن بعد R رو نگه دار دستگاه رو روشن کن

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
درود
دوستان من میخوام این کنسولو بخرم به خاطر همین یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید . (چون تو عمرم تجربه کار با این کنسول رو نداشتم )
1- جدید ترین مدل کنسول چیه ؟ e1008 هست ؟
2- کنسول بعد از خرید ، شارژش به چه صورت هست ؟ برای دفعه اول باید بذارم شارژ کامل خالی شه بعد بزنم به شارژ ؟ دفعه اول چند ساعت باید تو شارژ باشه ؟
3- بازی ها به چه صورت هست ؟ یعنی این که من بخوام بازی بگیرم براش باید چه نوع بازی بخرم ؟ و چه شکلی از بازی استفاده کنم ؟
4- کنسول ps store داخلش کار میکنه و میتونم به وای فای وصلش کنم ؟ بعد این که اگه بخوام از ps store بازی دانلود کنم کجای کنسول ریخته میشه ؟ رم نیاز هست براش بگیرم ؟

ممنون میشم اگه به این سوالام جواب بدید چون فردا میخوام بگیرمش .

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان خواهشا مرام به خرج بدین جوابمو بدین :(

من الان تصمیم گرفتم مدل e1004 رو بگیرم . بعد کنسولی که میگیرم اوریجینال هست .
مشکل اینه الان نمیدونم چه جوری کپی خور میشه ! از یه طرف به psn وصل نمیشه به دلیل نبود وای فای . به خاطر همین میخوام یکی برام دقیق توضیح بده چه جوری کپی خور میشه این مدل .
تو تاپیک مربوطه این قدر بد توضیح داده بودن که اصلا ادم گیچ میشد ! یه جا میگن نمیشه یه جا میگن میشه . :(
دوستان خواهشا راهنمایی کنید منو .

• Like

NS game

کاربر سایت
Sep 4, 2012
13
نام
نیکان صبوری
سلام دوستان
من به تازگی یک رم 32 گیگ برای PSP خریدم ولی متاسفانه رم رو نمیشناسه بازی هار از کامپیوتر ریختم توی PSP ولی توی PSP نمیاره تموم فایل ها مثل iso , image و ..... رو هم توی رم جدید درست کردم
PSP من مدل 3000 هست
ممنون میشم اگه کمکم کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
من به تازگی یک رم 32 گیگ برای PSP خریدم ولی متاسفانه رم رو نمیشناسه بازی هار از کامپیوتر ریختم توی PSP ولی توی PSP نمیاره تموم فایل ها مثل iso , image و ..... رو هم توی رم جدید درست کردم
PSP من مدل 3000 هست
ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام
فرمتش کن و بکش فت 32 به احتمال زیاد بشناسه
بعد psp رو به کامیپوتر وصل کن نه رم رو در بیاری بذاری توی رمریدر

• Like

taktak21

کاربر سایت
Aug 14, 2015
3
سلام خسته نباشید من تا حالا پست نزاشتم نمیدونم الانم که دارم پست میذارم جای درستی میذارم یا نه
من یه psp go به تاذگی خریدم گفتن گپی خور شده حتی روی دکمه select هم میذنم یه سری تنظیمات میاد اما مشکل اینجاس که هر بازی ای که فایلش EBOOT.PBPباشه میریزم تو قسمت PSP/GAME میرم تو بازی علامت PS1اولیه رو که میاره بعدش میوفته بیرون میزنه the game could not be started(FFFFFFFF) هر کاری هم میکنم فایده نداره یه مقداری بین گفتگو ها هم گشتم یه سری تنظیماتم که نوشته بودید تو قسمت کانفیرم تغییر دادم اما فایده نداشت
نمیدونم باید پیکار کنم حتی الان که دارم تایپ میکنم نمیدونم مطلبم کجای سایتتون میرم برای همین ایمیلمو میذارم برام اگر میشه ایمیل کند چون وارد نیستم ممنون armanarmani652a@gmail.com

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
سلام خسته نباشید من تا حالا پست نزاشتم نمیدونم الانم که دارم پست میذارم جای درستی میذارم یا نه
من یه psp go به تاذگی خریدم گفتن گپی خور شده حتی روی دکمه select هم میذنم یه سری تنظیمات میاد اما مشکل اینجاس که هر بازی ای که فایلش EBOOT.PBPباشه میریزم تو قسمت PSP/GAME میرم تو بازی علامت PS1اولیه رو که میاره بعدش میوفته بیرون میزنه the game could not be started(FFFFFFFF) هر کاری هم میکنم فایده نداره یه مقداری بین گفتگو ها هم گشتم یه سری تنظیماتم که نوشته بودید تو قسمت کانفیرم تغییر دادم اما فایده نداشت
نمیدونم باید پیکار کنم حتی الان که دارم تایپ میکنم نمیدونم مطلبم کجای سایتتون میرم برای همین ایمیلمو میذارم برام اگر میشه ایمیل کند چون وارد نیستم ممنون armanarmani652a@gmail.com

از این راهنما استفاده کن

http://forum.bazicenter.com/thread92948/#post3484222

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
با سلام
من یه پی ای پی 3004 اسلیم دارم ممنون میشم برا راه اندازی راهنمایییم کنید

یه سوال ایا به نظرتون هکش کنم یا نه؟ هک کردنش راهته؟

ارجینال خور براش بازی پیدا میشه؟

من پی اس 4 دارم ایا اکانته پی اس 4 رو میتونم رو این لاگین کنم؟ اگه اره اون اکانتم پلاس داره کلیه امکاناته اون اکانت میاد برا این ؟

هر بازی که انجام بدم تو تروفی هام ثبت میشه؟

کلا این مدل پی اس پی که دارم چهجوریاست؟ خوبه؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
با سلام
من یه پی ای پی 3004 اسلیم دارم ممنون میشم برا راه اندازی راهنمایییم کنید

یه سوال ایا به نظرتون هکش کنم یا نه؟ هک کردنش راهته؟

ارجینال خور براش بازی پیدا میشه؟

من پی اس 4 دارم ایا اکانته پی اس 4 رو میتونم رو این لاگین کنم؟ اگه اره اون اکانتم پلاس داره کلیه امکاناته اون اکانت میاد برا این ؟

هر بازی که انجام بدم تو تروفی هام ثبت میشه؟

کلا این مدل پی اس پی که دارم چهجوریاست؟ خوبه؟

سلام عزیز
مبارکت باشه :x
آره هک کن هم هکش کامله راحت همه بازیا اجرا میکنه هم خود هک کردنش هم راحت انجام میشه
ارزش خرید بازی اورجینال نداره همه بازیاش تو اینترنت ریخته پره
نه نمیتونی لاگین کنی یا هر چیز دیگه ای چون psn پی اس پی غیر فعال شده و psn کنسول psp از اول زیاد قدرتمند نبود

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام عزیز
مبارکت باشه :x
آره هک کن هم هکش کامله راحت همه بازیا اجرا میکنه هم خود هک کردنش هم راحت انجام میشه
ارزش خرید بازی اورجینال نداره همه بازیاش تو اینترنت ریخته پره
نه نمیتونی لاگین کنی یا هر چیز دیگه ای چون psn پی اس پی غیر فعال شده و psn کنسول psp از اول زیاد قدرتمند نبود

ممنون دوسته عزیز از راهنماییتون ( خیلیم اقایی :bighug:)
اینو یکی از بچها مثلا کادو داده بهم منم بهش گفتم خره توکه میخواستی کادو بگیری و اینجور کادویی میخواستی بگبری خوب خره میرفتی ویتا میگرفتی که بدجوری تو کفشم :d بنده خدا گفت من نمیدونستم رفت برام تعویض کنه معلوم بود رو دسته فروشنده مونده بود تعویض نکرد :)))

خلاصه داداش ممنون میشم برا هکشم راهنماییم کنی . چهجوری هکش کنم؟

یه سواله دیگه مخواستم اپ کنم میگه مموری بزار مموریش ازین مموری سونی قدیمیا میخوری؟؟؟؟
ازونا که تو سونی اریکسون k750 میزاشتن؟؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
ممنون دوسته عزیز از راهنماییتون ( خیلیم اقایی :bighug:)
اینو یکی از بچها مثلا کادو داده بهم منم بهش گفتم خره توکه میخواستی کادو بگیری و اینجور کادویی میخواستی بگبری خوب خره میرفتی ویتا میگرفتی که بدجوری تو کفشم :d بنده خدا گفت من نمیدونستم رفت برام تعویض کنه معلوم بود رو دسته فروشنده مونده بود تعویض نکرد :)))

خلاصه داداش ممنون میشم برا هکشم راهنماییم کنی . چهجوری هکش کنم؟

یه سواله دیگه مخواستم اپ کنم میگه مموری بزار مموریش ازین مموری سونی قدیمیا میخوری؟؟؟؟
ازونا که تو سونی اریکسون k750 میزاشتن؟؟

خواهش میکنم
البته خوب ps vita هم خیلی گرونتر از psp ه
هم درسته که ps vita جدیدتره و گرافیک بالاتر اما ps vita یه پروژه شکست خورده اس و ساپورتش در اصل در غرب از بین رفته
ps vita بازیا آکبندش بالا 120 هزار تومنه اما psp به طور کامل کپی خور شده
از دیدگاه دیگه psp صد ها برابر بازی خوب بیشتر از ps vita داره تازه بازیا Psp تو اینترنت برای دانلود پره -- راحت دانلود میکنی میریزی تو رم بازی میکنی
psp زمانی وارد بازار شد که میان نسلی بود در اصل یعنی هم بازیا انحصاری داره -- هم بازیا مشترک با ps2 -هم بازیا مشترک با ps3 - هم بازیا مولتی - هم بازیا مشترک با wii
این همه تنوع بازی رو با psp میتونی تجربه کنی psp س که دست دوم تمیزش با کلی وسیله با 150 هزار میتونی بخری

الان دوستا خودم که ps vita داشتن 95 درصدشون رفتن فروختن

حالا psp امکانات دیگه ای هم داره مثلا شبیه ساز کنسولا قدمی روش هست مثل سگاساترن - سگا جنسیس و ...............
بازیا ps1 بدون شبیه ساز اجرا میکنه - یه پلاگینی هست با اجراش بعضی بازیا psp سه بعدی میشن و میتونی با عینک ها دو رنگ 3d بازی کنی
میشه psp به ps3 وصل کرد به جا دسته ps3 استفاده کرد - میشه روی psp ویندوز واقعی نصب کرد و .......................

خوب درباره آموزش کپی خور میتونی از این لینک ها استفاده کنی
Best OF The World
::psp:: - هک و کپی خور کردن PSP با هر ورژنی (تا فرمور 6.60)
http://forum.bazicenter.com/thread47733/

همینطور که معلومه کپی خور خیلی راحته

درباره مموری کارت نه مال سونی اریکسون ها قدیم مموری کوچیک m2 بود برای psp مموری کارت فرق داره البته قیمتی نداره مفته
هم خشاب تبدیل رم میکرو اس دی به مموری استیک ( psp ) هست

از این سایت میتونی بازیا psp دانلود کنی
PSP ISOs | Emuparadise

این سایت خیلی از بازیا psp داره اما یه چیز جالب داره اینکه بازیا psn که برای psp بودن و لینک دانلودشون تو هیچ سایت نیست برای دانلود گذاشته
من قبلا چنتا بازی psn دانلود کردم هم خاص بودن هم راحت اجرا شدن
Sony Playstation Portable ROMs : Sorted By Time Descending : Page 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر