CodeBreaker نرم افزاری برای PS2

hamidrezakayhani

کاربر سایت
May 2, 2019
23
نیاز به رایت کردن کد بریکر روی دیسک نیست. از روی فلش هم نسخه های قابل اجرا داره. حدود 9 سال پیش در موردش صحبت کرده بودیم. فقط بعدش اگر بخواهید بازی رو از روی فلش اجرا کنید نسخه پچ شده میخواست. مطالب موجود در صفحه زیر رو مطالعه کنید:

اجرای بازی از USB و هارد با PS2
میدونم فایلش E L F است اگه میخوای توی کد بریکر فلشت کار کنه باید یو اس بی فلشت 2 باشه

• Like
Reactions: highlight

alfa88

کاربر سایت
Jul 31, 2019
6
نیاز به رایت کردن کد بریکر روی دیسک نیست. از روی فلش هم نسخه های قابل اجرا داره. حدود 9 سال پیش در موردش صحبت کرده بودیم. فقط بعدش اگر بخواهید بازی رو از روی فلش اجرا کنید نسخه پچ شده میخواست. مطالب موجود در صفحه زیر رو مطالعه کنید:

اجرای بازی از USB و هارد با PS2
سلام ممنون ک پاسخ دادین
همین کارو انجام دادم کد بریکرو پچ کردم ریختم داخل فلش بطور عادی ک پچ کردم فقط صفحه سیاه بود بالا نیومد بعد دوتا گزینه پایین رو تیک زدم اول دونه دونه امتحان کردم تیکارو زدم بعد هردو تیک رو زدم پچ کردم توی تموم حالتها بعداز حدود 1 دقیقه صفحه بالا اومد اول خیلی کم رنگ بعد یواش یواش پررنگ شد تا بحالت عادی رسید ولی منوهای برنامه کدبریکر وجود ندارن و صفحه خالیه
هرچی منتظر شدم منوها نیومدن
مشکل کار از کجاست
لطفا راهنمایی کنید

• Like
Reactions: highlight

hamidrezakayhani

کاربر سایت
May 2, 2019
23
سلام ممنون ک پاسخ دادین
همین کارو انجام دادم کد بریکرو پچ کردم ریختم داخل فلش بطور عادی ک پچ کردم فقط صفحه سیاه بود بالا نیومد بعد دوتا گزینه پایین رو تیک زدم اول دونه دونه امتحان کردم تیکارو زدم بعد هردو تیک رو زدم پچ کردم توی تموم حالتها بعداز حدود 1 دقیقه صفحه بالا اومد اول خیلی کم رنگ بعد یواش یواش پررنگ شد تا بحالت عادی رسید ولی منوهای برنامه کدبریکر وجود ندارن و صفحه خالیه
مشکل کار از کجاست
لطفا راهنمایی کنید
اگه فلش رو در بیاری درست میشه اگه دوباره بزنی گیر میکنه
تنها راهش اینه یه یو اس بی 2.0 بخری که سریع بیاد بالا
مگه تو کد هرو نمیخوای تلگرام داری ؟ بفرستم

• Like
Reactions: alfa88

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام ممنون ک پاسخ دادین
مشکل کار از کجاست
لطفا راهنمایی کنید
پستهای همون تاپیک رو مطالعه کنید خیلی از موارد توضیح داده شده.

• Like
Reactions: alfa88

alfa88

کاربر سایت
Jul 31, 2019
6
ممنون از کمکتون
با راهنمایی حمید رضا خان مشکل حل شد
وقتی کدبریکرو اجرا میکردم (البته اینم بگم نوع یو اس بی هیچ فرقی توی موضوع نداشت)خیلی کند بالا میومد اول صفحه سیاه بود بعد میمو ولی خیلی کم رنگ تا اینکه کامل بالا میومد ولی منوهاش نمیومد آقا حمید رضا گفت یو اس بی رو در بیار برا اجرای بازی بذار تا بازیارو بخونه
وقتی کدبریکر بصورت کم رنگ ظاهر شد یو اس بی رو خارج کردم سریع بالا اومد بعد از انتخاب بازی وکدهاش استارت گیم ک زدم وارد محیط uLaunchELF که شد یو اس بی رو وصل کردم وارد OPL شدم و بازیو اجرا کردم
ظاهرا ربطی هم به یو اس بی 2و3 نداشت چون با هردو امتحان کردم و نتیجه یکی بود
بالاخره مشکل حل شد

• Like
Reactions: hamidrezakayhani

ali8000877

کاربر سایت
Mar 14, 2021
4
ممنون از کمکتون
با راهنمایی حمید رضا خان مشکل حل شد
وقتی کدبریکرو اجرا میکردم (البته اینم بگم نوع یو اس بی هیچ فرقی توی موضوع نداشت)خیلی کند بالا میومد اول صفحه سیاه بود بعد میمو ولی خیلی کم رنگ تا اینکه کامل بالا میومد ولی منوهاش نمیومد آقا حمید رضا گفت یو اس بی رو در بیار برا اجرای بازی بذار تا بازیارو بخونه
وقتی کدبریکر بصورت کم رنگ ظاهر شد یو اس بی رو خارج کردم سریع بالا اومد بعد از انتخاب بازی وکدهاش استارت گیم ک زدم وارد محیط uLaunchELF که شد یو اس بی رو وصل کردم وارد OPL شدم و بازیو اجرا کردم
ظاهرا ربطی هم به یو اس بی 2و3 نداشت چون با هردو امتحان کردم و نتیجه یکی بود
بالاخره مشکل حل شد
میشه راهنماییی کنی چجوری پچش کردی
یه توضیح مختصر بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر