درخواست لیست بهترین بازی های PSP

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان psp رزیدنت اویل نداره ؟!
بهترین racing ش چیه ؟؟ بازی های ماجرایی فکری که باید پازل حل کنیم و بریم جلو هم داره ؟! یه رازی کشف کنیم و ...

• Like
Reactions: playstation1

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
دوستان psp رزیدنت اویل نداره ؟!
بهترین racing ش چیه ؟؟ بازی های ماجرایی فکری که باید پازل حل کنیم و بریم جلو هم داره ؟! یه رازی کشف کنیم و ...

Resident Evil مخصوص PSP نداره ( یکی Copcom تایید کرد بعد بیخیال ساختش شد لعنتیی) ولی میتونی RE های PS1 رو به راحتی داخلش بازی کنی
Racing های خیلی خوبی داره : Carbon (که کلا داستانش با نسخه های دیگش فرق میکنه ، Split\Second ، Gran Turismo , Burnout و ....
بازیهای ماجرایی هم : Myst , Diabolik : original sin و بازیهایی مثل broken Sword و چند بازی دیگه LucasArt رو هم میشه با شبیه ساز اجرا کرد داخل PSP

• Like

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
میگم من god of war ها رو فقط دو تای ps2 بازی کردم ... این داستانش به سری اصلی پلی استیشن 2 و 3 مربوط میشه یا جداست ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
ارزش كه داره ، چون بايهاي خيلي خوبي داره اين كنسول و يه مزيت ديگه اينكه بازهاي ps1 هم به راحتي اجرا ميكنه
راستي دوستان حتما بازي unbound saga رو بازي كنين ، بازيش مثل comix zone ولي با گرافيك سه بعدي ، خيلي باحاله

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
Resident Evil مخصوص PSP نداره ( یکی Copcom تایید کرد بعد بیخیال ساختش شد لعنتیی) ولی میتونی RE های PS1 رو به راحتی داخلش بازی کنی
برا من RE 2 رو میاره ولی همون اول 3 گیر میکنه :|
راستی گیم شارکم میشه استفاده کرد؟

• Like

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
برا من RE 2 رو میاره ولی همون اول 3 گیر میکنه :|
راستی گیم شارکم میشه استفاده کرد؟
بايد نسخه مربوط به psn يا تبديل شده واسه psp رو از يه جاي مطمعن دانلود كني ، يه سري نسخه ها مشكل دارن
براي گيم شارك هم بايد پلاگين cwcheat رو بريزي و از كدهاي گيم شارك استفاده كني ، من خودم رو psp go تست كردم و راحت جواب داد
----------------------------------------------------

ویرایش: الان دارم یه بازی که تا حالا هیچ جا چیزی ازش نشنیده بودم رو بازی میکنم ، خیلی خوشحالم که پیداش کردم ،به هر کی که PSP داره ، زبانشم خوبه به شدت توصیه میکنم این بازیرو : Corpse Party
بازی به سبک Adventure Survival Horror ه ، که واقعا داستانش فوق العادس ، من خواستم بازیشو تست کنم ببینم چه جوریه 2 ساعت بازی کردم ، هر کی چپتر 1 رو تا آخر بره ، امکان نداره بازیرو ادامه نده
اگه خدا بخواد به زودی نقدشو برای PSP مینویسم هر وقت تا آخرش رفتم;;)
این عکسهایی از بازی و کاراکترهاش:
corpse-party.png

corpse_party_3.jpg

CorpseParty.jpg

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
یکی دیگه از بازیهایی که خیلی جذابه و به هر کسی که PSP داره توصیه میکنم:
8032776.jpg

سبک بازی Adventure ه و بازی اول برای PS2 در سال 2001 اومده بود و برای PSP در سال 2009 پورت شد

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
یکی دیگه از بازیهایی که خیلی جذابه و به هر کسی که PSP داره توصیه میکنم:
8032776.jpg

سبک بازی Adventure ه و بازی اول برای PS2 در سال 2001 اومده بود و برای PSP در سال 2009 پورت شد
داداش یه سایت هم معرفی کن بازی را دانلود کنیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر