موبايل!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خیلی ممنون از دو دوست h6z.86.1s1 و lord_metaler عزیز با توضیحات کاملتون :x
یه چیزی که هست داره گوشی های با پردازنده دو هسته ای میاد به نظرتون منتظرش باشم یا از همین تک هسته ای ها بخرم ؟
باز هم ممنون

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
خواهش میکنم.;)
برتری های دو هسته ای به تک هسته ای:سرعت بالاتر با مصرف باتری کمتر,امکان ضبط ویدیو های تمام اچ دی رو میده به گوشی,جستجوی سریعتر تو وب و برای بازی ها هم محیط های گرافیکی با سرعت بالاتری اجرا میشن,امکان اتصال تلفن از طریق کابل hdmi به تلویزیون های تمام hd رو فراهم میکنه و امکان پخش تصاویر ویدیو ای با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتر رو به ارمغان میاره.
-حالا اگه این امکانات زیاد برات مهم نیستن همین تک هسته ای ها هم بد نیستن و مشکلی در استفاده از برنامه ها نخواهی داشت و خیالت راحت باشه.;)

آخرین ویرایش:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
ممنون از راهنماییهاتون.. حالا موندم بین htc hd mini و htc wild fire .....
بیشتر موزیک پلیر قوی و محیط کاربری برام مهم هستن....

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان نظرتون درباره HTC Smart چیه ؟ خیلی از ظاهرش خوشم اومد . اگه تا حالا کسی باش کار کرده یه
نظری بدخ ممنون میشم

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ممنون از راهنماییهاتون.. حالا موندم بین htc hd mini و htc wild fire .....
بیشتر موزیک پلیر قوی و محیط کاربری برام مهم هستن....

اگر از هردو به يك اندازه خوشت اومده طبيعتا وايلد فاير كه اندرويد هست خيلي بهتر هست
محيط كاربري وين موبايل يكي سرد و خُشك و ضُمُخك هست (درست نوشتم)
هيچ لذتي ازش نميبري هيچ خيلي هم زود ازش بدت مياد !!
من داداشم HD2 داره كه جزو بهترين گوشي هاي وين موبايل هست !
اصلا قابل تحمل نيست :d
وايد فاير هم محيط كاربري اندرويد داره كه خيلي فانتزي هست و ميتوني هرطور خواستي بااهش ور بري و دستكاريش كني
و هم خيلي گجت ها و رم افزارهاي جانبي داره كه حسابي مشغولت ميكنه

• Like
Reactions: LeGolaS

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
دوستان نظرتون درباره HTC Smart چیه ؟ خیلی از ظاهرش خوشم اومد . اگه تا حالا کسی باش کار کرده یه
نظری بدخ ممنون میشم
سلام
نسبت به قیمتش گوشی قشنگیه و تلفن خوبیه.دوربینش فوکوس ثابت هست.و واسه سیستم عاملش هم سخت برنامه گیر میاد.(اگه باشه) و نرم افزار های جاوا رو باید روش نصب کرد که اونم به صورت محدودی پشتیبانی میشه و همه ی جاوا هارو هم جواب نمیده.مرورگرش هم فاتحش خوندست و واسه اینترنت رفتن افتضاح هست که تو سایت موبایل خوندم اپرا مینی جاوا روش نصب میشه که بشه راحت تر از اینترنت استفاده کرد.
اچ تی سی گوشی های قیمت پایینش زیاد جالب نیستن.به نظرم یخورده بودجه رو افزایش بدین و یه گوشی میان قیمت از اریکسون یا نوکیا بخرین خیلی بهتر هست.

آخرین ویرایش:

ALPAY

کاربر سایت
Feb 11, 2010
16
سلام دوستان می خوام یه گوشی بخرم که تایپ اس ام اس باهش راحت باشه واینکه حافظه اس ام اس اش نامحدود باشه من خودم بیشتر از این سه مدل خوشم میاد

Motorola EX115

Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro

Samsung Ch@t 322

ازبین اینا کدومش بهتره یا یه مدل دیگه پیشنهاد می دین :-/من خودم بیشتر با موتورلا کار کردم

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
دوستان بنده يه N95-1 كلاسيك دارم هكش كرده بودم و راحت برنامه ميريختم الان فريمورش رو اپديت كردم ديگه نميتونم برنامه نصب كنم اكثر برنامه هاي ساين شده هم روش اجرا نميشه چيكار بايد بكنم؟كسي ميدونه...

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
سلام دوستان می خوام یه گوشی بخرم که تایپ اس ام اس باهش راحت باشه واینکه حافظه اس ام اس اش نامحدود باشه من خودم بیشتر از این سه مدل خوشم میاد
Motorola EX115

Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro

Samsung Ch@t 322
ازبین اینا کدومش بهتره یا یه مدل دیگه پیشنهاد می دین :-/من خودم بیشتر با موتورلا کار کردم
سلام.
از بین اینا از نظر تایپ اس ام اس که
Samsung Ch@t 322 کلید هاش از هم دیگه فاصله دارند و از نظر اندازه و راحتی از همشون بهتر هست.
بعد هم
Motorola EX115 بهتره و
بعد هم
Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro .که کلا این نوع گوشی واسه اس ام اس دادن زیاد مناسب نیست و اگه با صفحه کلیدش تایپ کنید شارژ اضافه مصرف میکنه و باتری زود خالی میشه.
از نظر ذخیره ی اس ام اس هم مموری کارد رو انتخاب بکنین همه توش ذخیره میشه و مشکلی نداره و هر 3تا گوشی رم میخورن.

آخرین ویرایش:

ALPAY

کاربر سایت
Feb 11, 2010
16
سلام.
از بین اینا از نظر تایپ اس ام اس که
Samsung Ch@t 322 کلید هاش از هم دیگه فاصله دارند و از نظر اندازه و راحتی از همشون بهتر هست.
بعد هم
Motorola EX115 بهتره و
بعد هم
Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro .که کلا این نوع گوشی واسه اس ام اس دادن زیاد مناسب نیست و اگه با صفحه کلیدش تایپ کنید شارژ اضافه مصرف میکنه و باتری زود خالی میشه.
از نظر ذخیره ی اس ام اس هم مموری کارد رو انتخاب بکنین همه توش ذخیره میشه و مشکلی نداره و هر 3تا گوشی رم میخورن.

باتشکر ارراهنماییتون یه سوال دیگه داشتم بین اینها کدوم ازهمه لحاظ بهتره حتی نصب نرم افزارهاوبازیها;;)

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم رفتم این اچ تی سی وایلد فایر رو گرفتم واقعا نسبت به پولش عالی هست من به همه که 300 تومن می خواند هزینه کنند این گوشی رو پیشنهاد میکنم ...چنت سوال چه جوری فارسی کنمش و چه جوری برم تو اینترنت باش من می خوام با وایرلس وصل شم ارورو از سرور میده ؟؟؟؟؟بعد چه جوری اپدیتش کنم

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منم رفتم این اچ تی سی وایلد فایر رو گرفتم واقعا نسبت به پولش عالی هست من به همه که 300 تومن می خواند هزینه کنند این گوشی رو پیشنهاد میکنم ...چنت سوال چه جوری فارسی کنمش و چه جوری برم تو اینترنت باش من می خوام با وایرلس وصل شم ارورو از سرور میده ؟؟؟؟؟بعد چه جوری اپدیتش کنم

خب عزيز جان تا جاييكه من ميدونم در حال حاضر اندرويد فارسي پشتيباني نميكنه !! عربي هم نميكنه البته :-/
به همين خاطر اس ام اس فارسي گرفتن و دادن رو بايد با نرم افزارهاي مربوطه داشته باشيد .... فعلا
در مورد واي افي و ايناش هم متاسفانه اطلاعات دقيق ندارم :)

در مورد اپديت بايد يك نرم افزار يا روي مموري خود گوشي يا روي سي دي گوشي باشه ( متاسفانه اسمش دقيق يادم نيست، اما اولين نگاهو بهش بندازي خودت ميفهمي)
اون رو اجرا مكيني گوشي رو وصل ميكني و يكي دوتا كليك و اپديت !!
با واي فايه م ميشه

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
باتشکر ارراهنماییتون یه سوال دیگه داشتم بین اینها کدوم ازهمه لحاظ بهتره حتی نصب نرم افزارهاوبازیها;;)
خواهش میکنم.;)
Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro سیستم عامل بادا روش هست.و نرم افزار و بازی های این سیستم عامل رو میتونین روش نصب کنین.البته خودم با این گوشی کار نکردم و نمیدونم چقدر و چجور نرم افزار هارو ساپورت میکنه و نرم افزار ها چقدر روش سازگاری دارن و جواب میدن.
اون دوتا گوشی هم سیستم عامل ندارن و نرم افزار ها وبازی های جاوا روشون نصب میشه...

از همه لحاظ بهتر بودن رو خب باید ببینید کدوم بیشتر به شرایطتون میخوره.
Samsung Ch@t 322 برای اس ام اس دادن خیلی عالی هست و گوشی خوش دست و قشنگی هست و امکاناتش نسبت به قیمتش بد نیست و قیمت خوبی هم داره.
Samsung S5330/S5333 Wave 2 Pro لمسی هست و سیستم عامل داره و صفحه کلید جدا و دوربین 3 و حتی wifi داره کهامکاناتش خیلی خوبه.و برای اس ام اس دادن معمولی هم خیلی خوبه و البته قیمتش هم تقریبا 2 برابر samsung ch@t هست.
Motorola EX115 هم گوشی 2سیم کارته هست و دوربین 3.2 داره و واسه اس ام اس دادن هم خوبه.

مبارکه.
منم این مشکل wifi رو با گوشی k970 اریکسون داشتم.البته وصل میشد ولی میخواست سایت باز کنه نمیشد.اگه کسی میدونه بگه ما هم بدونیم چی به چیه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
با سلام
htc 7 mozart قلم مخصوص داره؟ اصلا نیازی به قلم هست یعنی کارائی داره؟

نه قلم نداره
تاچ اين گوشي از نوع capacitive هست
يعني همين تاچ هاي خازني يا حرارتي هم ميگن !!!

البته قلم هاي ويژه اي هم اومده مخصوص تاچ هاي capacitive ( به اين صورت كه الكترون هاي پوست رو انتقال ميده به نوك قلم و به گونه اي كار ميكنه
اما كلا اين تاچ ها احتياجي ندارن !!!

• Like
Reactions: mox1x2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر