کمک در مورد آپدیت درایو اسلیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
سلام خدمت اساتید و دوستان
ممنون میشم کمک کنید
من یه اسلیم دارم دادم بیرون واسم ال تی 2 ریخت و دی وی دی کی هم بهم داد
بعد الان خواستم خودم آپدیت ال تی 3 بریزم
درایو را که باز کردم دیدم چیپش سوراخ شده
میخواستم ببینم چه جوری میتونم ال تی 3 بریزم؟
اگر آموزشی هست ممنون میشم بگیدو اینکه از کجا میشه فهمید که لاکش نکرده باشه؟
در ضمن دی وی دی کی و ال تی 3 را که میزارم تو جانگل فلش پایین مینویسه ال تی 2
در صورتی که ال تی 3 را میزارم تو جانگل!!

03065296941777480709.jpg

آخرین ویرایش:

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
شما درست کار رو انجام دادید این میگه فریمور فعلی درایور شما این هست
در ادامه ی تصویر پایین چی مینویسه منظورم بعد از LT 2.0 هست
یه بازی با داشبورد جدید امتحان کردید؟!

این تصویر را جایگزین کنید
03065296941777480709.jpg

آخرین ویرایش:

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
شما درست کار رو انجام دادید این میگه فریمور فعلی درایور شما این هست
در ادامه ی تصویر پایین چی مینویسه منظورم بعد از LT 2.0 هست
یه بازی با داشبورد جدید امتحان کردید؟!

این تصویر را جایگزین کنید
03065296941777480709.jpg

البته درایو به ساتا وصل نیستا
فقط فایلها را گذاشتم تو جانگل
بازی جدید را هم اجرا نمیکنه
این هم بعد از ال تی 2
90143480516877700904.jpg

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
گفتی که چیپ درایورت سوراخ شده؟
برد شما Winbond هست که هک میشه با روش سوراخ شدن چیپ درایور .کار خیلی سختی هست
ریسک این کار خیلی بالاست و اگر اشتباه کنی بردت میسوزه
شما طبق DVD Key و فریمور LT 3.0 که داری
با این اموزش درایورت رو هک کن

انلاک درایور با چیپ WinBond
برای درایور شما

انلاک درایور های اسلیم برای درایور های دیگه

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
از ورژن جانگل ١٠٩٢ استفاده كنيد.
با موبايل هستم ببخشيد نتونستم لينك بدم

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
گفتی که چیپ درایورت سوراخ شده؟
برد شما Winbond هست که هک میشه با روش سوراخ شدن چیپ درایور .کار خیلی سختی هست
ریسک این کار خیلی بالاست و اگر اشتباه کنی بردت میسوزه
شما طبق DVD Key و فریمور LT 3.0 که داری
با این اموزش درایورت رو هک کن

انلاک درایور با چیپ WinBond
برای درایور شما

انلاک درایور های اسلیم برای درایور های دیگه
بله چیپه درایوم سوراخ شده و قبلا هک شده
از کجاش باید ادامه بدم؟؟
از ورژن جانگل ١٠٩٢ استفاده كنيد.
با موبايل هستم ببخشيد نتونستم لينك بدم

بله درسته از این ورژن استفاده میکنم
ممنون بابت تذکر

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
درایو رو به کامپیوتر وصل بعد برنامه ای جانگل فلشرو باز کن پورت درایو xboxرو انتخاب کن به تب mtk flash 32برو بعدگزینه intro/device idرو بزن یه yas,noمیاره بعد دستگاه خاموش کن yas بزن سریع دستگاه روشن کن دستگاه به حالت وندر میره زیر گزینه ای writeاگه0x00بود یا تو قسمت پاینی جانگل فلشر spi status:0x00بود دستگاه انلا که میتوانی بودنه اینکه روی درایو کاری کنی lt3روش بریزی

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49
عزیز مشکل شما اینه که کنسولت به وندور مود نمیره همون مشکلی که من بیش از 1 ماهه دارم ولی دیشب تونستم حلش کنم
مواد لازم : یک عدد تبدیل ساتا به یو اس بی

ابتدا کنسول را با کابل ساتا ( اسم این کابل ساتا رو میگذارم ساتای 1 ) به کامپیوتر وصل میکنم و اول کنسول رو روشن میکنیم بعد کامپیوتر رو روشن میکنیم
بعد از اینکه ویندوز بالا آمد جانگل را باز میکنیم و در تب mtk flash پورت صحیح را پیدا میکنیم و به خاطر می سپاریم. بعد ازپیدا کرد پورت مناسب هم کنسول و هم کامپیوتر را خاموش میکنیم
در حالی که کنسول خاموش است با استفاده از کابل sata درایو رو به" تبدیل یو اس بی "وصل کنید و سر دیگر اون رو با استفاده از کابل USB به کامپیوترتون وصل کنید و کامپیوتر رو روشن کنید.

در حین بالا آمدن ویندوز f8 را میزنیم و گزینه ی disable signature ، بعد از اینکه ویندوز کاملا بالا اومد حالا کنسول رو روشن کنید و یک بار در درایو رو باز و بسته کنید.

در حالی که کنسول روشن است ، کامپیوتر رو خاموش کنید و کابل ساتا رو از تبدیل یو اس بی جدا کنید و به همون پورت ساتای (کابل ساتای 1 ) کامپوترتون وصل کنید بعد کامپیوترتون رو روشن کنید
(الان کنسول شما اماده ی رفتن به وندور مود هست )
جانگل رو باز کنید،توی تب frimware tool32 در قسمت open source firmware فایل dummy که از درایو گرفتی load میکنی.
در همون تب در قسمت open target frimware فریموری که میخوای رایت کنی انتخاب میکنی
بعد روی spoof source to target کلیک میکنی
بعد در تب mtk flash32 روی intro کلیک کن (جالبه که کنسول من تو این مرحله بدون پیغام دادن به وندور مود رفت و من گزینه ی رایت رو زدم و کار تموم شد )ولی اگه مال شما پیغام داد باید yes رو بزنی سپس xbox روروشن و خاموش کنی در این مرحله میرو تو وندرمود. ( البته بعضی از اساتید میگویند شما وقتی روی intro کلیک کردی و گزینه ی yes رو دیدی اول کنسولت رو خاموش کن بعد روی yes کلیک کن و بلافاصله کنسول رو روشن کن ) ولی انشالله که بدون زدن yes و خاموش و روشن کردن مثل من به وندور مود میره .
حالا باید زیر گزینه ی write نوشته شده باشه0×0 حال بر روی گزینه ی write کلیک میکنی.
حتما توجه کن که در پایان مرحله ی رایت توی قسمت پایین که مراحل رایت رو میزنه باید اینا رو ببینی:
thurisied verified
write verified
در آخر outro رو حتما بزن

از JungleFlasher.0.1.92.Beta304 استفاده کن

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
همه این کار هار ار کردم ولی آخر سر مینویسه Sending Chip Erase to Port 0x0170

Erasing:

Writing target buffer to flash

Writing Bank 0: ................

Writing Bank 1: ................

Writing Bank 2: ................

Writing Bank 3: ................

............

Flash Verification Test !

Reading Bank 0: ................

Reading Bank 1: Dump Failed

چیکار کنم؟

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49
اینجاش دیگه تخصصیه و باید اساتید فن توضیح بدن
من فکر میکردم مشکل شما اینه که به وندور مود نمیره و اون راه کاری که دادم واسه بردن درایو به وندور مود بوده
بعضی جاها خونده بودم بعضی دوستان به عوض کردن نسخه ی جانگل فلش یا حتی کابل ساتا مشکلشون حل شده
ولی مال شما رو اطلاع ندارم

مال من Reading Bank 1: Dump Failed نداد

به جاش نوشت :

Reading Bank 1: ................

Reading Bank 2: ................

Reading Bank 3: ................

Dumped in 1750mS

Write verified OK !

Restoring sector 0x3E000.

Sending Sector Erase to Port 0xF700

Erasing: 0x3E000

Writing: 0x3E000

............

Authorised !

................

Restore verified OK !

Drive is Slim Lite-On..

Sending Vendor Outro to port 0xF700

Drive is Slim Lite-On..

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
همه این کار هار ار کردم ولی آخر سر مینویسه Sending Chip Erase to Port 0x0170

Erasing:

............

Reading Bank 1: Dump Failed

چیکار کنم؟

شما اگر در کار با جانگل مشکل دارید خیلی راحت میتونید از برنامه dosflash استفاده کنید

شما ابتدا فایل کاستوم فایموار را با برنامه جانگل درست و ذخیره کنید

و با برنامه dosflash فایل ساخته شده خود را روی درایو بریزید خیلی ساده هست

امیرحسین 97

کاربر سایت
May 25, 2012
15
نام
امیر حسین حبیبیان
عزیز مشکل شما اینه که کنسولت به وندور مود نمیره همون مشکلی که من بیش از 1 ماهه دارم ولی دیشب تونستم حلش کنم

ابتدا کنسول را با کابل ساتا ( اسم این کابل ساتا رو میگذارم ساتای 1 ) به کامپیوتر وصل میکنم و اول کنسول رو روشن میکنیم بعد کامپیوتر رو روشن میکنیم
بعد از اینکه ویندوز بالا آمد جانگل را باز میکنیم و در تب mtk flash پورت صحیح را پیدا میکنیم و به خاطر می سپاریم. بعد ازپیدا کرد پورت مناسب هم کنسول و هم کامپیوتر را خاموش میکنیم
در حالی که کنسول خاموش است با استفاده از کابل sata درایو رو به" تبدیل یو اس بی "وصل کنید و سر دیگر اون رو با استفاده از کابل USB به کامپیوترتون وصل کنید و کامپیوتر رو روشن کنید.

در حین بالا آمدن ویندوز f8 را میزنیم و گزینه ی disable signature ، بعد از اینکه ویندوز کاملا بالا اومد حالا کنسول رو روشن کنید و یک بار در درایو رو باز و بسته کنید.

در حالی که کنسول روشن است ، کامپیوتر رو خاموش کنید و کابل ساتا رو از تبدیل یو اس بی جدا کنید و به همون پورت ساتای (کابل ساتای 1 ) کامپوترتون وصل کنید بعد کامپیوترتون رو روشن کنید
جانگل رو باز کنید،توی تب frimware tool32 در قسمت open source firmware فایل dummy که از درایو گرفتی load میکنی.
بعد در تب mtk flash32 روی intro کلیک کن (جالبه که کنسول من تو این مرحله بدون پیغام دادن به وندور مود رفت و من گزینه ی رایت رو زدم و کار تموم شد )ولی اگه مال شما پیغام داد باید yes رو بزنی سپس xbox روروشن و خاموش کنی در این مرحله میرو تو وندرمود. ( البته بعضی از اساتید میگویند شما وقتی روی intro کلیک کردی و گزینه ی yes رو دیدی اول کنسولت رو خاموش کن بعد روی yes کلیک کن و بلافاصله کنسول رو روشن کن ) ولی انشالله که بدون زدن yes و خاموش و روشن کردن مثل من به وندور مود میره .
حالا باید زیر گزینه ی write نوشته شده باشه0×0 حال بر روی گزینه ی write کلیک میکنی.
حتما توجه کن که در پایان مرحله ی رایت توی قسمت پایین که مراحل رایت رو میزنه باید اینا رو ببینی:
thurisied verified
write verified
در آخر outro رو حتما بزن

یک سوال داشتم شما مطمئنید که باید بنویسه 0x0 من یه جا دیگه خونده بودم که باید بنویسه 0x72 . الان کدوم درسته ؟ ممنون اگه جوابمو بدید

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
یک سوال داشتم شما مطمئنید که باید بنویسه 0x0 من یه جا دیگه خونده بودم که باید بنویسه 0x72 . الان کدوم درسته ؟ ممنون اگه جوابمو بدید
دوست عزیزتمام عالمو ادم میگن باید 0x00 باشه شما وقتی درایو به وندر میبری زیر گزینه رایت اگه نوشته بود 0x00 درایو انلاک هست و اماده رایت فریمور اگه نوشته بود 0x08 درایو لاک واصلا فریمور رایت نمیشه شما یایستی یک بار روی همون 0x08 کلیک کنی یه پیغام اخطار میده اوکی کن بعد ولتاژ اعمال میشه وگزینه 0x08 به 0x00 تبدیل میشه وفریمور رایت کن
تمام

---------- نوشته در 04:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:06 AM ارسال شده بود ----------

thurisied verified
write verified
در آخر outro رو حتما بزن

دوست عزیز اولا ممنون به خاطر مطالب زیاد راه شما کاملا صحیح است ولی یه راه دیگه ای هم هست که خدمتت میگم خواستی انجام بده
ابتدا برای بیرون کشیدن key دستگاه
سیستم خاموش میکنی کنسول هم خاموش میکنی کابل ساتا به usb وصل کن سیستم روشن کن بعد f8 بزن همون کار شما روی dis اینترکن بعد تو محیط ویندوز کنسول روشن کن دردرایو یک بار بازوبسته کن سپس سیستم خاموش کن کابل ساتا از usb جدا کن به کامپیوتر وصل کن سیستم روشن کن بعد برنامه جانگل باز کن پورت مورد نظر انتخاب کن وبه خاطر بسپار که چندمین پورت بوده و روی اسلیم کی کلیک کن تا 5تا فایل بهت بده...وتمام
برای وندر مود بردن
بعد از اینکه کی گرفتی برنامه ببند کنسول خاموش کن سپس سیستم ریستارت کن بعد از اینکه تو محیط ویندوز اومد برنامه جانگل باز کن وبه پورت سیستم روی همون پورتی که به ذهن سپردی قرار بده و سپس دامی لود کن بعد lt لود کن بعد روی مانول اسپوفین کلیک کن و در کادر جدید از قسمت load key کی درایوت لود کن وروی ok کلیک بعد برو به سربرگ mtv وروی intro کلیک کن پیغام yes بزن کنسولت روشن کن درایو به وندر میره و روی رایت کلیک کنی تا lt رایت بشه و در اخر همون outro کلیک کن تا اطلاعات درایو نشون داد کنسول خاموش برنامه بسته سیستم خاموش کابل جدا بشه و کنسول ببند

---------- نوشته در 04:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 AM ارسال شده بود ----------

سلام خدمت اساتید و دوستان
ممنون میشم کمک کنید
من یه اسلیم دارم دادم بیرون واسم ال تی 2 ریخت و دی وی دی کی هم بهم داد
بعد الان خواستم خودم آپدیت ال تی 3 بریزم
درایو را که باز کردم دیدم چیپش سوراخ شده
میخواستم ببینم چه جوری میتونم ال تی 3 بریزم؟
اگر آموزشی هست ممنون میشم بگیدو اینکه از کجا میشه فهمید که لاکش نکرده باشه؟
در ضمن دی وی دی کی و ال تی 3 را که میزارم تو جانگل فلش پایین مینویسه ال تی 2
در صورتی که ال تی 3 را میزارم تو جانگل!!

03065296941777480709.jpg

احسان جان شما که lt تو قسمت سورس لود کردی زیرش نوشته ورژن lt2 برای همین مشکل داری
از این لینک لیست فریمورهای جدید دانلود کن

واینم راهنمایی ولی قسمتهای خارجیش ننوشتم که دوست عزیز balak2424 نوشته های خارجیش نوشته
ابتدا برای بیرون کشیدن key دستگاه
سیستم خاموش میکنی کنسول هم خاموش میکنی کابل ساتا به usb وصل کن سیستم روشن کن بعد f8 بزن همون کار شما روی dis اینترکن بعد تو محیط ویندوز کنسول روشن کن دردرایو یک بار بازوبسته کن سپس سیستم خاموش کن کابل ساتا از usb جدا کن به کامپیوتر وصل کن سیستم روشن کن بعد برنامه جانگل باز کن پورت مورد نظر انتخاب کن وبه خاطر بسپار که چندمین پورت بوده و روی اسلیم کی کلیک کن تا 5تا فایل بهت بده...وتمام
برای وندر مود بردن
بعد از اینکه کی گرفتی برنامه ببند کنسول خاموش کن سپس سیستم ریستارت کن بعد از اینکه تو محیط ویندوز اومد برنامه جانگل باز کن وبه پورت سیستم روی همون پورتی که به ذهن سپردی قرار بده و سپس دامی لود کن بعد lt لود کن بعد روی مانول اسپوفین کلیک کن و در کادر جدید از قسمت load key کی درایوت لود کن وروی ok کلیک بعد برو به سربرگ mtv وروی intro کلیک کن پیغام yes بزن کنسولت روشن کن درایو به وندر میره و روی رایت کلیک کنی تا lt رایت بشه و در اخر همون outro کلیک کن تا اطلاعات درایو نشون داد کنسول خاموش برنامه بسته سیستم خاموش کابل جدا بشه و کنسول ببند
احسان جان شما وقتی lt مربوطه به 401 لود میکنید حواستون به دوتا کادر سبز زیر باشه که نوشته باشه lt3.0
d1zi2r64njhyy71uqaa2.jpg

احسان جان تو عکس شما که تو چند پست بالاتر گذاشتی تو شماره 1 که برات مشخص کردم اسم lt
نوشته LTPluse-0401-v3.0 وقتی نوشته v3.0 یعنی باید lt3 باشه و در قسمت شماره دوم و سوم مثل عکس بالایی من باید نوشته باشه LT-Plus 3.0 نه lt2 اما شما بعد از لود کردنLT در قسمت شماره 2 نوشته LT-Plus 2.0 و درقسمت شماره 3هم نوشته LT-Plus 2.0 ....پس از جایی که دانلود کردید اسمV3.0 به فایل bin درایو 401 اضافه کرده و دراصل همون v2.0 از لینک بالایی که خدمت دادم دانلود کن

q7li0ft854jb0p6y1be7.jpg

آخرین ویرایش:

etzio 1983

کاربر سایت
Jan 20, 2012
45
دوستان یعنی یکی پیدا نمیشه به ما بگه این مشکل زیر از چی ؟ روی هر مادربردی تست زدیم اما نشد
یه راه حلی یه چاره ای اینجا این همه استاد کنسول هست یعنی یکیشون تا حالا به این مشکل برخورد نکردن؟...وچطوری راهش پیدا کردن؟ ...... ثواب داره کمک کنید

با داس فلشر تست زدیم اما نشد
درایو 0401 چیپ ویندباد و سوراخ کاری شده
ووقتی روی write کلیک میکنم دچار مشکل میشه
دربار اول که این مرحله خوب میره
Sending Chip Erase to Port 0x0170
Erasing:

درباردوم این مرحله خوب میره

Write verified OK !

ودر این قسمت زیر این کلمه خارجی
Sending Sector Erase to Port 0x0A80
دچار مشکل و اخطار فایلد میده

باید این پیغام زیر بده این پیغام نمیده

Key found in KeyDB at record (2 - slim)
Key is: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Key has been tested and verified, thanks C4eva !
و به جای پیغام بالایی این اخطار زیر میده
Authorised filed

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,688
نام
وحید
دوستان یعنی یکی پیدا نمیشه به ما بگه این مشکل زیر از چی ؟ روی هر مادربردی تست زدیم اما نشد
یه راه حلی یه چاره ای اینجا این همه استاد کنسول هست یعنی یکیشون تا حالا به این مشکل برخورد نکردن؟...وچطوری راهش پیدا کردن؟ ...... ثواب داره کمک کنید

با داس فلشر تست زدیم اما نشد
درایو 0401 چیپ ویندباد و سوراخ کاری شده
ووقتی روی write کلیک میکنم دچار مشکل میشه
دربار اول که این مرحله خوب میره
Sending Chip Erase to Port 0x0170
Erasing:

درباردوم این مرحله خوب میره

Write verified OK !

ودر این قسمت زیر این کلمه خارجی
Sending Sector Erase to Port 0x0A80
دچار مشکل و اخطار فایلد میده

باید این پیغام زیر بده این پیغام نمیده

Key found in KeyDB at record (2 - slim)
Key is: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Key has been tested and verified, thanks C4eva !
و به جای پیغام بالایی این اخطار زیر میده
Authorised filed
تو جانگل فلش درایوتو چی میشناسه؟
روی درایوت چی نوشته؟مدلش منظورمه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر