خطای Play DVD

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
آقا ما هم یدونه اسلیم داریم این مشکل داره آقا zia برای ما برد ماتریکس نصب کرد بازم همون مدلی هست و یه بار وقتی کش دستگاه پاک میکنی کار میکنه و بازی اجرا میکنه ولی بعدش که دستگاه خاموش میکنی همون جوری میشه درایوش 0225
شما هم یه تست کن ببین کش پاک میکنی درست میشه

راهی پیدا کردی به ما هم بگو بد جوری اعصابمونو داغون کرده

دستگاه شما احتمال بسیار زیاد اگر با LT3 درست نشه از اتصالی مدار هست
که باید کامل برد دستگاه و داریو عایق شود که با بدنه اتصال نداشته باشد.

برای همین به شما گفتم تا زمان ارائه LT3 صبر کنید.

مشکل شما اصلا با مشکل دوستمون M4M4LI مشابه نیست.

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
دوستان این روش هم هست من هر چی خوندم متوجه نشدم چیکار کرده دوستان اگر میدونن انجام بدن ببینن حل میشه

http://www.upcenter.ir/uploads/1353997017.pdf

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

دستگاه شما احتمال بسیار زیاد اگر با LT3 درست نشه از اتصالی مدار هست
که باید کامل برد دستگاه و داریو عایق شود که با بدنه اتصال نداشته باشد.

برای همین به شما گفتم تا زمان ارائه LT3 صبر کنید.

مشکل شما اصلا با مشکل دوستمون M4M4LI مشابه نیست.

آخه مشکل PLAYDVD داره دستگاه ما هم

گفتم شاید بشه با دستکاری LT2 مشکل حل بشه یا فریمور استوک

صبر میکنیم

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
دوستان این روش هم هست من هر چی خوندم متوجه نشدم چیکار کرده دوستان اگر میدونن انجام بدن ببینن حل میشه

http://www.upcenter.ir/uploads/1353997017.pdf

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

آخه مشکل PLAYDVD داره دستگاه ما هم

گفتم شاید بشه با دستکاری LT2 مشکل حل بشه یا فریمور استوک

صبر میکنیم

مهم نیست بردت چیه شما اگه اطمینان داری که بردت 0225 و تعویض نشده فریمور اوریج 0225 رو بریز بعد یه بازی اورجینال بزار ببین بازی میخونه اگه خوند LT بریز. اگر هم بردت چیز دیگه ای بوده مثلا 9504 باید اوریج 0272 رو بریزی مهم هم نیست درایوت چیه 0225 هست میتونی 0272 بریزی.

فقط وقتی اوریج 0272 بریزی درایوت لاک میشه باید آنلاک کنی تا LT بریزی. من چند مورد PLAY DVD داشتم. با همین روشهایی که توضیح دادم ردیف شد.

برو ببینیم چیکار میکنی. نتیجه کارتو بگو.

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
مهم نیست بردت چیه شما اگه اطمینان داری که بردت 0225 و تعویض نشده فریمور اوریج 0225 رو بریز بعد یه بازی اورجینال بزار ببین بازی میخونه اگه خوند LT بریز. اگر هم بردت چیز دیگه ای بوده مثلا 9504 باید اوریج 0272 رو بریزی مهم هم نیست درایوت چیه 0225 هست میتونی 0272 بریزی.

فقط وقتی اوریج 0272 بریزی درایوت لاک میشه باید آنلاک کنی تا LT بریزی. من چند مورد PLAY DVD داشتم. با همین روشهایی که توضیح دادم ردیف شد.

برو ببینیم چیکار میکنی. نتیجه کارتو بگو.

برد که اصلی بود ولی توسط اولین نفری که کنسول هک کرده بود به صورت ناشیانه برد ازبین رفت ولی dvdkey سالم هست و مجبور شدیم برد ماتریکس برای درایو بخریم که خودش برنامه مخصوص لاک و آنلاک داره آقا zia هم که استاد هستند و برد برامون نصب کردن (که خیلی ممنونم ازشون زیاد )و میگن درایو مشکلی نداره احتمال میدن از اتصال بدنه باشه و LT باشه که ما منتظریم LT بیاد

وقتی آنلاک میکنید LT درایو 0272 میریزید ؟ میشه مگه ؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
برد که اصلی بود ولی توسط اولین نفری که کنسول هک کرده بود به صورت ناشیانه برد ازبین رفت ولی dvdkey سالم هست و مجبور شدیم برد ماتریکس برای درایو بخریم که خودش برنامه مخصوص لاک و آنلاک داره آقا zia هم که استاد هستند و برد برامون نصب کردن (که خیلی ممنونم ازشون زیاد )و میگن درایو مشکلی نداره احتمال میدن از اتصال بدنه باشه و LT باشه که ما منتظریم LT بیاد

وقتی آنلاک میکنید LT درایو 0272 میریزید ؟ میشه مگه ؟

درایو شما 0225 هست و به هیچ عنوان نمی توان مدل دیگری را گذاشت. مثلا نمی شه 9504 روی دستگاه نصب کنید.

من دستگاه شما را تست کردم و یک دست فیفا هم باهاش بازی کردم و مشکلی نداشت متاسفانه در چند مرحله تست نکردم.
دستگاه شما بصورت کاملا شانسی بازی رو اجرا میکنه و بعضی وقت ها play dvd میده
این مشکل 2 حالت داره
یکی از اتصالی در دستگاه
دو مکان قرار گیری key در کاستوم فایموار که قبلا این مشکل رو برای 9504 دیده بودم و در سری 0225 ندیدم

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
دو مکان قرار گیری key در کاستوم فایموار که قبلا این مشکل رو برای 9504 دیده بودم و در سری 0225 ندیدم

این مشکل قابل حله ؟
شانسی نیست بعد از 5 الی 4 خاموش روشن کردن هم بازی نمیاره همون جوری که گفتم کش دستگاه باید پاک کنیم

دوستانی که توی فاروم های اجنبیون گشت و گذار میکنن در صورتیکه دقت کنن متوجه میشن که واسه اونا هم جدیدا همین مسئله مطرح شده و این هم نمونه :

Always say Play DVD
این سایت مورد بحث چیه ؟

http://www.xboxhacker.org/index.php?topic=17305.0

با انگلیسی دست و پا شکسته فکر میکنم مربوط به داشبورد باشه (فکر کنم مطمین نیستم )

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
این مشکل قابل حله ؟
شانسی نیست بعد از 5 الی 4 خاموش روشن کردن هم بازی نمیاره همون جوری که گفتم کش دستگاه باید پاک کنیم

این سایت مورد بحث چیه ؟

New Dash Launch 2.26 removes FCRT patches!!!! [Good News]

با انگلیسی دست و پا شکسته فکر میکنم مربوط به داشبورد باشه (فکر کنم مطمین نیستم )

هیچکدام از این منابع مشکل شما نیستند.

مشکل play dvd برای کسانی که باید دستگاه را چند بار خاموش و روشن کنند تا دستگاه درست کار کنه اینجوری قابل حل هست
که قسمت 1FF80 را با برنامه hexeditor رفته و با عبارت های زیر تغییر داده شود و سپس روی درایو رایت شود.

01 04 01 00 02 01 53 54 04 01 05 01 FF FF FF FF
01 04 01 00 02 01 53 54 04 01 05 01 FF FF FF FF
01 04 01 00 02 01 00 26 02 01 53 54 04 01 05 01
01 04 01 00 02 01 00 23 02 01 53 54 04 01 FF FF
01 04 01 00 02 01 00 1A 02 01 53 54 04 01 05 01

ابته بعد از ارائه lt 1.9 این مشکل حل شد

این باگی بود که lt1.1 داشت. نمی خوام این بحث ادامه پیدا کنه چون اصلا به موضوع این تایپیک مربوط نیست.
برای همین میگم تا زمان lt3 صبر کنید.

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
عزیز یه چیز رو برام مشخص کن به پشت کنسول نگاه کن ببین 2010/6 هست یا 2010/8 چون این خیلی مهم هست

برای این DVD Key : A8374BEAC935FB46XXXXXXXXXXXXXXXX تاریخ 05-08-2011 هست و برای این DVD Key: F04BD6E25AB3913XXXXXXXXXXXXXXXXX تاریخ 15-03-2011 هست...

و البته یه مشکل دیگه هم هست به تصاویر پایین که نگاه کنید در قسمت MFR Date تاریخ ها رو میتونید ببینید تاریخ پشت کنسول اول کاملا با تاریخی که در Nand هست مغایرت داره!

و اینکه نوع درایو هر دو کنسول هم 0225 قید شده و من فکر میکنم حتما فریموری که قرار هست ایجاد بشه 0225 هست و نه 0272...

f04b.PNG

a837.PNG

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستانی که توی فاروم های اجنبیون گشت و گذار میکنن در صورتیکه دقت کنن متوجه میشن که واسه اونا هم جدیدا همین مسئله مطرح شده و این هم نمونه :

Always say Play DVD

دوست عزیز اگه منظورتون این نوشته
just got a slim xbox with dash 13604. I have tried with stock and lt2.0 but its always say play dvd even with original disc. I was thinking may be the drive key is not correct. so I dump the nand and
got the dvd key. key is also ok.
any idea ?

من فقط ایکس باکس باریک با دارم با خط تیره 13604. من سعی داشتم با وجود lt2. اما همیشه میگفتن برای بازی دی وی دی حتی با دیسک اصلی است.من فکر میکردم ممکن است کلید درایو وارد شده صحیح نیست.بنابراین من با فایل دامپ که توسط نادا گذاشته شده بود dvdkey را دراوردم.دی وی دی کیم نیز اوکی شد
هر ایده ای؟

---------- نوشته در 07:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 AM ارسال شده بود ----------

با سلام به بر و بچ بازی سنتر
آقا یه سوال پیش اومده به نظر خودم جالب هست چون اولین بار هست باهاش درگیر میشم...
2 تا کنسول اسلیم هست که هر بلایی سرش میارم Play DVD میده!!!
البته توضیح بدم که این کنسولها از نوع تعویض بورد هستند و البته به این حالتی دست بنده رسیدن که بوردشون مجددا به اسلیم برگشت داده شده بود...
این دو تا کنسول در ابتدا Play DVD میداد و با روش RGH که تصاویرش هم در زیر موجود هست DVDKey اونها رو درآوردم، حالا طبق اینکه بیش از 40 مورد از این کنسولها رو تعمیر کردم عجیب هست که اینها چرا مشکلشون رفع نمیشه... این رو هم بگم که فریمور رو به هر طریقی که میشد ساختم (از طریق Inject Key و ساخت کامل dummy.bin بوسیله هگز ادیتور و ....) و شکم به بورد هم بود و تعویض کردم و باز هم نتیجه نداد ( هم Xecuter PCB و هم Matrix PCB گذاشتم) و باز هم حل نشد...
حالا میخوام ببینم کسی به این مشکل برخورده یا خیر؟!
و اگر برخورده چطوری رفع کرده؟!

WP_000074.png
WP_000073.png
دوست عزیزیه متخصص تو شهر ما هست من در مورد مشکل شما باهاش صحبت کردم این یارو چندسال کارش و نمونه های زیادی که play dvd میدادن رو حل کرد
من که ازش سوال کردم گفت داریوش کنسولش تبدیل شده به پلیر خانگی ومیتونه به عنوان یک دی وی دی پلیر خانگی ازش استفاده کنه ..بعدم گفت این مشکل زمانی به وجود میاد که فرد اشتباهآ فایل lt که مربوط به درایورش نیست رو به درایور زده ودی وی دی کی درایور افتاده روی کی برد ایکس باکس که ازش سوال کردم هزینه تعمیرش چقدره گفت 70 تا 80 ت ...اتفاقا چند روز پیش یکی از بستگانم که تهران بود اومده بود lt بزنه اشتباه lt که مربوط به درایورش نبوده رو به کنسول زده ..ادرس تهران کسی که این مشکلاتو درست میکنن برات میپرسم از همین طرف تعمیرکاره , ادرسش برات پ خ میکنم

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
دوست عزیز اگه منظورتون این نوشته
just got a slim xbox with dash 13604. I have tried with stock and lt2.0 but its always say play dvd even with original disc. I was thinking may be the drive key is not correct. so I dump the nand and
got the dvd key. key is also ok.
any idea ?

من فقط ایکس باکس باریک با دارم با خط تیره 13604. من سعی داشتم با وجود lt2. اما همیشه میگفتن برای بازی دی وی دی حتی با دیسک اصلی است.من فکر میکردم ممکن است کلید درایو وارد شده صحیح نیست.بنابراین من با فایل دامپ که توسط نادا گذاشته شده بود dvdkey را دراوردم.دی وی دی کیم نیز اوکی شد
هر ایده ای؟

---------- نوشته در 07:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیزیه متخصص تو شهر ما هست من در مورد مشکل شما باهاش صحبت کردم این یارو چندسال کارش و نمونه های زیادی که play dvd میدادن رو حل کرد
من که ازش سوال کردم گفت داریوش کنسولش تبدیل شده به پلیر خانگی ومیتونه به عنوان یک دی وی دی پلیر خانگی ازش استفاده کنه ..بعدم گفت این مشکل زمانی به وجود میاد که فرد اشتباهآ فایل lt که مربوط به درایورش نیست رو به درایور زده ودی وی دی کی درایور افتاده روی کی برد ایکس باکس که ازش سوال کردم هزینه تعمیرش چقدره گفت 70 تا 80 ت ...اتفاقا چند روز پیش یکی از بستگانم که تهران بود اومده بود lt بزنه اشتباه lt که مربوط به درایورش نبوده رو به کنسول زده ..ادرس تهران کسی که این مشکلاتو درست میکنن برات میپرسم از همین طرف تعمیرکاره , ادرسش برات پ خ میکنم

با تشکر از شما دوست عزیز بخاطر پیگیری که کردین...
ولی مشکل حادتر از این حرفاست! شما تصاویر رو که موجود هست چک کنید همون چیزی هست که دوست تعمیرکار به شما گفتن یعنی همون "RGH" (یعنی اینکه DVDKey بازیابی شده)
باز هم بخاطر پیگیری تشکر میکنم.

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
با تشکر از شما دوست عزیز بخاطر پیگیری که کردین...
ولی مشکل حادتر از این حرفاست! شما تصاویر رو که موجود هست چک کنید همون چیزی هست که دوست تعمیرکار به شما گفتن یعنی همون "RGH" (یعنی اینکه DVDKey بازیابی شده)
باز هم بخاطر پیگیری تشکر میکنم.

یه بار هم این سوال رو پرسیدم تو 360 Flash Tool وقتی cpukey رو وارد میکنی فریمور درایو رو چی نشون میده؟

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
یه بار هم این سوال رو پرسیدم تو 360 Flash Tool وقتی cpukey رو وارد میکنی فریمور درایو رو چی نشون میده؟

بالاتر رو چک بفرمایید تصاویر Flash Dump Tool مربوط به 2 نند مختلف که دچار Play DVD شده اند موجود هست...
البته هر دو DG-16D4S 0225 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر