Professional Driver - راننده حرفه ای

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
WSGT2 یک مد معروف هست برای بازی rfactor2
این بازی رو همکاران ما در امریکا ساختن ، فیزیک ماشین توسط جناب arnold نوشته شد ، نورپردازی بازی هم توسط colin pan ،محیط بازی هم توسط ما طراحی شده
این دمویی که لینک دادم خدمت شما فقط یک دموی تکنیکی بود چون تمام ویژگی های WSGT2 در اختیار ما قرار داره
شما اگر با colin تماس بگیرید و با اشاره به دموی مربوطه نام طراح زمین بازی را سوال کنید ابهامات برطرف میشه ( البته اگر یادشون مونده باشه چون این زمین یکسال پیش طراحی شده )
دموی قابل بازی هم برای بنیاد ارسال شده ، اتفاقا اونجا همین همین سوال از ما پرسیده شد که چرا انقدر گرافیک بازی بالاست ؟ موده ؟!!

در حال حاضر هم مشغول کار روی یک سیستم تخریب پذیری جدید با همکاران روس هستیم

متاسفانه به دلیل همین شک ها کسی حاضر به سرمایه گذاری نیست ، چون کار خیلی فراتر از یه کار ایرانیه ولی در عین حال هزینه به مراتب کمتری نسبت به بازیهای دیگه نیاز داره
با روند فعلی ( بدون حامی مالی ) شاید انتشار بازی تا دو سال طول بکشه

بعد اتمام مراحل کاش یک سری مسابقات اضافه میگذاشتید
و چندتا هم ماشین
میتونید از بهترین مدلهای ماشینی که تو بازی استفاده کردید اسم ببرید؟
بله این کار قراره انجام بشه ، در نسخه ایرانی تمام ماشین های معروف حصور خواهند داشت + یکسری سوپرکار غیرواقعی که شخصا علاقه بیشتری بهشون دارم به عنوان مثال :Black Knight

14250166325701025825.jpg

این مدل رو توی یکی از سایت های خارجی دیدم خوشم اومد ، قرار شد توی بازی قرارش بدیم

آخرین ویرایش:

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
WSGT2 یک معروف هست برای بازی rfactor2
این بازی رو همکاران ما در امریکا ساختن ، فیزیک ماشین توسط جناب arnold نوشته شد ، نورپردازی بازی هم توسط colin pan ،محیط بازی هم توسط ما طراحی شده
این دمویی که لینک دادم خدمت شما فقط یک دموی تکنیکی بود چون تمام ویژگی های WSGT2 در اختیار ما قرار داره
شما اگر با colin تماس بگیرید و با اشاره به دموی مربوطه نام طراح زمین بازی را سوال کنید ابهامات برطرف میشه ( البته اگر یادشون مونده باشه چون این زمین یکسال پیش طراحی شده )
دموی قابل بازی هم برای بنیاد ارسال شده ، اتفاقا اونجا همین همین سوال از ما پرسیده شد که چرا انقدر گرافیک بازی بالاست ؟ موده ؟!!

در حال حاضر هم مشغول کار روی یک سیستم تخریب پذیری جدید با همکاران روس هستیم

متاسفانه به دلیل همین شک ها کسی حاضر به سرمایه گذاری نیست ، چون کار خیلی فراتر از یه کار ایرانیه ولی در عین حال هزینه به مراتب کمتری نسبت به بازیهای دیگه نیاز داره
با روند فعلی ( بدون حامی مالی ) شاید انتشار بازی تا دو سال طول بکشه

بله این کار قراره انجام بشه ، در نسخه ایرانی تمام ماشین های معروف حصور خواهند داشت + یکسری سوپرکار غیرواقعی که شخصا علاقه بیشتری بهشون دارم به عنوان مثال :Black Knight

14250166325701025825.jpg

این مدل رو توی یکی از سایت های خارجی دیدم خوشم اومد ، قرار شد توی بازی قرارش بدیم

شما بما ثابت کن در حال ساختنش هستین من یه اسپانسر خوب و داغ واست سراغ دارم که البته وقتی بازیت کامل و پخش بشه حق فروشش 60 درصد واسه اسپانسرت می شه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
شما بما ثابت کن در حال ساختنش هستین من یه اسپانسر خوب و داغ واست سراغ دارم که البته وقتی بازیت کامل و پخش بشه حق فروشش 60 درصد واسه اسپانسرت می شه
محمد جان مدارک مورد نیاز برای اثبات در اختیار اسپاسنر قرار خواهد گرفت ولی من نمیتونم اونها رو در اینترنت پخش کنم

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
============================================================================================
اسم این بازی WSGT2 هست و نه Professioanl Driver آقایونه خالی بند
آدرس سایتی که این بازی را ساخته
WSGT2 for rFactor2 - Development - Bsim Racing

در قسمت contact us می تونید باهاشون تماس بگیرید و ازشون بپرسید که آیا این دو تا خالی بند ( شاید هم یه نفر باشن! ) را می شناسین یا نه
این هم ایمیل سازندگان اصلی بازی phase2@telenet.be

این بازی هم خیلی وقت پیش ساخته شده تو یوتیوب هم پر هست از ویدیو هاش WSGT2 Alpha Test 2 - YouTube

می رفتید سراغ یه بازی گمنام تر تا مردم رو سره کار بزارید!
هدفتون این بود که پول یه بدختی رو به عنوان سرمایه گذار بپیچونین ؟

این هم آموزش ساخت کله این بازی تو خوده سایته Unity !!!!
UNITY: Car Tutorial
لول !
============================================================================================
سلام
تمامی صحبت های بالا توسط این دوستمون تعید میشه من اتفاقی این دروغ گویی این دوستان رو دیدم تو تو ادامهی پست ها دیدم دستشون روشده من 2 ساله تموم روند ساخت این بازی دارم دونبال میکنم و تمام فایلای سازنده ی ارشد یعنی اقای Arnold هست که حتی بعد 1 سال

سایت Unity بازی رو گزاشت که با موتور Unity در حاله ساخت بعد قبل از این دیدم ادمای این بابا مجله اینتر نتی Game Lnad چی؟؟؟درست نمیدونم امده حیسیت خودشو برد و تو سایت آپارات ویدو گزاشته که من خودم اولین نفرم که امده گفتم انجا گفتم دوروغ گو ها برید....ابروی سایتشون

رفت.....حالا موندم میخوان ابروی BaziCenter رو ببرن گویا بازدید کندنه هاهم مجموع اوریج سنیشون زیر 14 ساله کی میان میگن اقا اجب چیزهی بالاتر از NFS با اون تیمشون BlackBoxو....... آخه بچه اگر این بازی یه ایرانی زده بود الان آمریکا امده بود ایران با پرواز چارتر مستقیم طرف برده بودش

امریکا...طرف ایران و بنده بودند اون موقه....(اون گرشاسپ و میرمهنا)......

از مدیران درخواست دارم توی 48 ساعت آینده دست این 2 یوزر رو رو کنن بعد از سایت بن کنن برن دونباله بازیشون تو ارومیه و خودم شخصا اطلاع میدم.....

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اسم این بازی WSGT2 هست و نه Professioanl Driver آقایونه خالی بند
آدرس سایتی که این بازی را ساخته
WSGT2 for rFactor2 - Development - Bsim Racing

در قسمت contact us می تونید باهاشون تماس بگیرید و ازشون بپرسید که آیا این دو تا خالی بند ( شاید هم یه نفر باشن! ) را می شناسین یا نه
این هم ایمیل سازندگان اصلی بازی phase2@telenet.be

این بازی هم خیلی وقت پیش ساخته شده تو یوتیوب هم پر هست از ویدیو هاش WSGT2 Alpha Test 2 - YouTube

می رفتید سراغ یه بازی گمنام تر تا مردم رو سره کار بزارید!
هدفتون این بود که پول یه بدختی رو به عنوان سرمایه گذار بپیچونین ؟

این هم آموزش ساخت کله این بازی تو خوده سایته Unity !!!!
UNITY: Car Tutorial
لول !
سلام
تمامی صحبت های بالا توسط این دوستمون تعید میشه من اتفاقی این دروغ گویی این دوستان رو دیدم تو تو ادامهی پست ها دیدم دستشون روشده من 2 ساله تموم روند ساخت این بازی دارم دونبال میکنم و تمام فایلای سازنده ی ارشد یعنی اقای Arnold هست که حتی بعد 1 سال

سایت Unity بازی رو گزاشت که با موتور Unity در حاله ساخت بعد قبل از این دیدم ادمای این بابا مجله اینتر نتی Game Lnad چی؟؟؟درست نمیدونم امده حیسیت خودشو برد و تو سایت آپارات ویدو گزاشته که من خودم اولین نفرم که امده گفتم انجا گفتم دوروغ گو ها برید....ابروی سایتشون

رفت.....حالا موندم میخوان ابروی BaziCenter رو ببرن گویا بازدید کندنه هاهم مجموع اوریج سنیشون زیر 14 ساله کی میان میگن اقا اجب چیزهی بالاتر از NFS با اون تیمشون BlackBoxو....... آخه بچه اگر این بازی یه ایرانی زده بود الان آمریکا امده بود ایران با پرواز چارتر مستقیم طرف برده بودش

امریکا...طرف ایران و بنده بودند اون موقه....(اون گرشاسپ و میرمهنا)......

از مدیران درخواست دارم توی 48 ساعت آینده دست این 2 یوزر رو رو کنن بعد از سایت بن کنن برن دونباله بازیشون تو ارومیه و خودم شخصا اطلاع میدم.....

درود

چطور می تونید یه فرد رو اینقدر سریع محکوم کنید .. !

اصلا مدرک ثابتتی هم من مشاهده نکردم

آخر بی شرمیه !

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
دوستانی که ما را مورد لطف قرار میدهند آیا بعد از انتشار بازی حاضر به عذرخواهی هستند ؟

اره عزیز خودم هزینه ی رو نمایی بازی تو میدم بچه های صدا سیما هم میگم بیان با مالکی هم برا پاپلیش بازیت صحبت می کنم تو یه سند رو کن اون بالا اون همه سنده واقعا ما رو چی فرض کردی من رو حرفمم رفیق....

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 PM ارسال شده بود ----------

درود

چطور می تونید یه فرد رو اینقدر سریع محکوم کنید .. !

اصلا مدرک ثابتتی هم من مشاهده نکردم

آخر بی شرمیه !

داداش ممد عزیز ا شما بعیده....

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

The Wsgt2 Team

• [*=center]Klaas Van Houten - Co founder RMT , Skins, Additional Moddeling.
    [*=center] Arnold Carter Wong - 3D Moddeling , ingame programming, Physics.
    [*=center] Wim Bries aka WiX - 2D Graphics, Textures, Templates, Website.
    [*=center] Rick Schoenmaker aka ThinlaneT - Sound creation, Sound dynamics .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اره عزیز خودم هزینه ی رو نمایی بازی تو میدم بچه های صدا سیما هم میگم بیان با مالکی هم برا پاپلیش بازیت صحبت می کنم تو یه سند رو کن اون بالا اون همه سنده واقعا ما رو چی فرض کردی من رو حرفمم رفیق....

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 PM ارسال شده بود ----------

داداش ممد عزیز ا شما بعیده....

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

The Wsgt2 Team

• [*=center]Klaas Van Houten - Co founder RMT , Skins, Additional Moddeling.
    [*=center] Arnold Carter Wong - 3D Moddeling , ingame programming, Physics.
    [*=center] Wim Bries aka WiX - 2D Graphics, Textures, Templates, Website.
    [*=center] Rick Schoenmaker aka ThinlaneT - Sound creation, Sound dynamics .

باز هم حرفتون مدرک نیست .. !! مدرک محکمی بیارید

جناب

Mr-Game شما هم بیاید یه توضیحی ببینم قضیه از چه قراره

من از اول این کار بودم و دیدم ... ولی این اصلا خیلی برام عجیبه !

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan

واقعا اینو نمیبینید....تیم سازنده تو سایت....اینم اسامی....یعنی من مدل ساز یا پروگرم باشم یادشون بره اسم مو بزارن تو سایت بعد 2 سال کار شبانه روزی......
:-o

Klaas Van Houten - Co founder RMT , Skins, Additional Moddeling.

Arnold Carter Wong - 3D Moddeling , ingame programming, Physics.

Wim Bries aka WiX - 2D Graphics, Textures, Templates, Website.

Rick Schoenmaker aka ThinlaneT - Sound creation, Sound dynamics.

http://www.bsimracing.com/wsgt2-for-rfactor2-development/#.T9YqFphcCWk

---------- نوشته در 10:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 PM ارسال شده بود ----------

مدارک بیشتر رو اون یکی هاردم تا فردا Upload کنم بزارم اینجا ماله حد اقل 2 ساله پیش چطور اشون بعد 2 سال یادشون افتاده تو تیم سازندن.....:-o

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
تو پاراگراف پست 76 توضیح دادم جریان اون دمو چی بود ، مشکل مالی هم داره حل میشه و از پست اول پاکش کردم

متاسفانه اجازه ندارم مدارک بازی رو داخل اینترنت منتشر کنم
بچه های تیم دارن تمام تلاششون رو میکنن که دموی قابل بازی تا یک ماه دیگه آماده بشه
و اصولا داشتن مخالف و منتقد برای یک بازی بزرگ مثل "راننده حرفه ای" طبیعیه و من از این بابت ناراحت نیستم ، چون خیلی به هایت شدن بازی کمک میکنه
به هر حال من یکی از قدیمیای این سایت هستم و توحیج منطقی برای اینکه بیام یه تاپیک الکی بزنم و بگم فلان بازی رو دارم میسازم وجود نداره

ولی چون حرف تبلیغ توی صدا و سیما اومد وسط :d به شما آدرس میدم تشریف بیارید حضوری بازی رو از نزدیک بازی کنید

labkhand

کاربر سایت
Jun 12, 2012
17
سلام
منتظر دیدن بازی شما هستیم.
امیدواریم که شاهد یک کار زیبا و متفاوت باشیم.
در ضمن خیلی خیلی مایل به همکاری در ساخت بازی با گروه های بازی سازی که با انجین یونیتی کار می کنند هستیم.
از سایت ما دیدن کنید
گروه لبخند Labkhand.net

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
آقا سایت شما رو دیدم ، خیلی عالی دارید کار میکند
سبک کاری عمیق و جالبی دارید ، امیدوارم در تولید پروژه های بزرگ تر هم موفق باشید

ولی سیستم کاری شما خیلی با ما فرق داره و نمیدونم چطوری میتونیم با هم همکاری کنیم !

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
تو پاراگراف پست 76 توضیح دادم جریان اون دمو چی بود ، مشکل مالی هم داره حل میشه و از پست اول پاکش کردم

متاسفانه اجازه ندارم مدارک بازی رو داخل اینترنت منتشر کنم
بچه های تیم دارن تمام تلاششون رو میکنن که دموی قابل بازی تا یک ماه دیگه آماده بشه
و اصولا داشتن مخالف و منتقد برای یک بازی بزرگ مثل "راننده حرفه ای" طبیعیه و من از این بابت ناراحت نیستم ، چون خیلی به هایت شدن بازی کمک میکنه
به هر حال من یکی از قدیمیای این سایت هستم و توحیج منطقی برای اینکه بیام یه تاپیک الکی بزنم و بگم فلان بازی رو دارم میسازم وجود نداره

ولی چون حرف تبلیغ توی صدا و سیما اومد وسط :d به شما آدرس میدم تشریف بیارید حضوری بازی رو از نزدیک بازی کنید

سلام عزیز واقعا اگر شما سازنده هی بازی تو ایران خودت میدونی با یه عکس گزاشتن در صورتی که قبلا یه تیم داره رو اون کار میکنه نمیشه چیزیرو ثابت کرد پس این مشگل شماست.....

شما اگر این بازی رو ساخته باشی که من و همه میدونن خود صدا سیما میاد دمه دفترت و شبکه Pres TV میاد با یه تلفن عین اون دروغ گوها (میرمهنا) میان خوشون فیل میگیرن در مورد حمایت من خودم ازت حمایت مالی میکنم اگر سورسشو یا گیر اوردی یا مکاتبه کردی دموشو

داری داری میکنیش یه بازی یا قضیه سرکاریو چیز دیگست که گمونم سورسی دمویی Scripti دارن دوستان یا از رو نت کشیدن بیرون مدل محیط انو و یه ماشن گزاشتنو رندر گرفتن کاری نداره با بقیشو خودت میدونی....

اون جوملت که آدرس میدی بیام حضوریرو 100% هستم کی بیام؟؟؟من میارمت شرکت چنتا از بازی های ساخته شدهی مارو ببین و در دست ساخت مارو بینی خوبه....:d

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
نه عزیز برادر از این خبرا نیست که بریزن دم در برای تهیه گزارش
اینا خیلی عقب مونده تر از این حرفان
راستی چرا انقدر جملاتت در هم بر همه ... مگه داری از گوگل ترنسلت استفاده میکنی !!

به هر حال آدرسو برات pm کردم ، شما فردا هر ساعتی تشریف بیاری دم در من روی لپتاپ مدارک لازم رو بهت نشون میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر