Professional Driver - راننده حرفه ای

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
طبق معمول به دلیل یه سری محدودیت ها نمیتونیم از نمونه واقعی استفاده کنیم
تمام شهرها و خیابان ها و کاراکترها غیرواقعی هستن

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
طبق معمول به دلیل یه سری محدودیت ها نمیتونیم از نمونه واقعی استفاده کنیم
تمام شهرها و خیابان ها و کاراکترها غیرواقعی هستن
یه سوال این نسخه ی bazicenter edition که گفتید داستان بازی بدون سانسوره ماشینا چجوریه واقعیه یا از اون الکی هاست؟
راستی داستان کلا خوبه عکسا و اون تریلره هم خیییییییییییییلی باحال ببوووووووووووووود:d

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
یه سوال این نسخه ی bazicenter edition که گفتید داستان بازی بدون سانسوره ماشینا چجوریه واقعیه یا از اون الکی هاست؟
جزییات دقیق این نسخه هنوز مشخص نیست ، ما تمام سعیمون رو میکنیم که از همه لحاظ کامل باشه
البته به تصمیم مدیران سایت هم بستگی داره

آخرین ویرایش:

aminblog76

کاربر سایت
Jun 8, 2011
7
واوووووووووو
عالیییییییییییییییییی
من خودم عاشششق بازی های ماشینیم ، با افتضاحی که black box در بازی Nfs the run بوجود آورد امیدوارم بتونید به نسخه هایی همچون run برسید
فقط تورو خدا ادامه بدید هر جوری که شده، وقتی اومد تو بازار من کلی میتونم مخ رفقامو بزنم:d
واقعا کیفیتش عالیه اصلا نا امید نشید ، من حتم دارم اگر توی سایت ها و انجمن های ایرانی تبلیغات تقریبا خوبی بکنید حسابی میتونید بازار یابی کنید فقط یه چیزی ، دنبال یه اسم باحال تر بگردید (البته اگر ممکنه)
راستی درمورد هندلینگ هم خواستم بگم اگه بتونید از سیستم هندلینگ nfs hotpersuit 2010 استفاده کنید خیلی باحال میشه (البته نظر شخصی من بود)
راستی میتونید کاری کنید که بازیکن بتونه نوع هندلینگ ماشینش رو از توی تنظیمات انتخاب کنه؟! اگه بتونید که خیلی حرفه ای میشه ;;)

آخرین ویرایش:

aminblog76

کاربر سایت
Jun 8, 2011
7
راستی اگه شما برید اونور که دیگه کیه واسه ما بازی ایرانی باحال درست کنه؟(از نوع ماشینی)
حداقل اونور رفتید نسخه فارسی هم بدید ما هم یه حالی بکنیم، خسته شدم از بس زبون انگلیسی توی بازی ها دیدم
نیازمند فارسی هستم!!!
قبول دارم که بازیسازی اینجا مثل یه جوک مسخرست ولی فک کنم اینجا برای بزرگ شدن جای خیلی بهتری باشه و سریعتر بشه بزرگ شد ( چون خیلی بزرگ نداریم اینو میگم)
تورو خدا روی صدای ماشین ها و فیزیک تخریبشون خوب کار کنید، من واقعا وقتی بازی the run رو دیدم به کلی از nfs نا امید شدم، هم صدای ماشین ها بد بود هم فیزیک تخریب راستی روی هوش مصنوعی هم خیلی کار کنید ، دوست دارم برای یه بار هم که شده یه بازی درست و حسابی ایرانی بازی کنم.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
پست اول به روز شد
New Shader & Reflection Teaser HD

اولین تیزر از سیستم جدید شیدر ماشین ها
این سیستم توسط دو تا از بچه های تیم تو امریکا نوشته شده ( ARNOLD CARTER WONG & COLIN PAN )

06608cfdbcc1.jpg

دانلود HD با حجم 20 مگابایت از سرور Uploadbaz
http://www.uploadbaz.com/bki6irij3am2
مشاهده در یوتوب

مشاهده در آپارات

اولین بار در موتور UNITY استفاده شده و توسط بچه های تیم تو امریکا طراحی شده

آخرین ویرایش:

sa_mp

کاربر سایت
Sep 12, 2011
93
برای چی فقط اسم اون امریکایی هست با اون فنلاندیه ؟
حداقل اسم مدیر ارشد برنامه نویسی که از ارمیه هستند میزاشتند !
من ترایلی که تو یوتوب گذاشته بود دیدم

Viper1991

کاربر سایت
Mar 14, 2012
2
برای چی فقط اسم اون امریکایی هست با اون فنلاندیه ؟
حداقل اسم مدیر ارشد برنامه نویسی که از ارمیه هستند میزاشتند !
من ترایلی که تو یوتوب گذاشته بود دیدم

سلام دوست عزیز بهرامی هستم مدیر پروژه و برنامه نویس ارشد
متاسفانه به دلیل ذوق بیش از حدمون که بعد از یه مدت کار بی وقفه ، نتیجه ای که میخواستیم رو گرفتیم ، یکم عجله کردیم در ضمن ، Colin و Arnold بیش از هرکسی رو این سیستم جدید زحمت کشیدن!درسته الگوریتم و ایده رو ما بهشون دادیم ولی تو این مدت این 2 نفر بیش از من کار کردن ! بنده خداها یادشون رفته اسم گروه رو بزارن بعدش یه ویدیو دیگه تهیه کردیم ! اسم اعضای اصلی رو نوشتیم !
خب ویدیو اصلی اینجاست !
06608cfdbcc1.jpg

دانلود از رپید باز با حجم 7 مگابایت (رزولوشن 640*480)

مشاهده در آپارات

با تشکر موفق باشید

آخرین ویرایش:

Viper1991

کاربر سایت
Mar 14, 2012
2
اگر میتونید از رابط کاربری بازی هم چند تا شات بذارید که ببینیم چطوره (البته اگه رابط کاربری ساخته شده)

دوست عزیز ، روند ساخت بازی تو هر پروژه ای فرق میکنه ;)
فعلا طراحی منو و رابط کابری یا همون UI مونده واسه مراحل نهایی ، فعلا متمرکز شدیم رو سیستم اصلی اتومبیل ها و داریم سیستم هندلینگ رو بهینه سازی میکنیم
تا جای امکان !

و قدم بعدی کار بر روی هوش مصنوعی خواهد بود

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دموی قابل بازی تحت وب

دموی 1 (LowQuality and Effectless)

دموی 2 (Mid Quality and Effects)

دموی اول رو دموی فیزیک هست (نسخه آرمایشی و نا تمام) خواستم ببینید کار تا کجا پیشرفته ، در ضمن به دلیل سبک کردن حجم خروجی و سهولت در آپلود تو این بسیاری گزینه های گرافیکی و Effect ها و کلا Quality به حداقل کاهش داده شده ! در نسخه ی دوم ، سعی کردم ، سیستم فیزیک قدیمی رو + 1/3 Quality نشون بدم ، ولی از اونجا که اصلا واسه "WebPlayer" پیکر بندی نشده ، ممکنه ، ممکنه ، به دلیل سرعت کم اینترنت ، یا CashSize محدود مرورگر وب و خیلی عوامل دیگه ، Effect ها رو با Delay مشاهده کنید . امید وارم لذت ببیرید !

راهنمای کلیدها :
مهم : توجه کنید کلیه موارد زیر به صورت آزمایشی و Testing Purpose هستند و در طول پروژه هریک در جای مربوطه قرار خواهند گرفت
1- در دموی اول ، برای سولت تنظیم فشار و نیرو از بردارهای نشان دهنده نیرو استفاده شده ، که میتونید با فشردن کلید G اونا رو فعال یا غیر فعال کنید
2- در دمو 1، در صورت چپ شدن ماشین از کلید R برای ریست کردن آن استفاده کنید
3- در دمو 1 ، در صورت تمایل به ریست کردن کل Scene از کلید Esc استفاده کنید در دموی دوم از کلید R برای اینکار استفاده کنید
4- در دموی دوم ، با زدن کلید H میتونید ، بوق بزنید
biggrin1.gif
و لی از کلید H در دموی اول میتونید برای دسترسی به برخی تنظیمات سیستمی خودرو از قبیل
ESP , ABS , Traction Control , .....
5- با استفاده از کلید B در دموی اول به قسمت افزایش قدرت موتور و دیگر تنظیمات آن دسترسی پیدا میکنید

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بعد اتمام مراحل کاش یک سری مسابقات اضافه میگذاشتید
و چندتا هم ماشین
میتونید از بهترین مدلهای ماشینی که تو بازی استفاده کردید اسم ببرید؟

Hamid772

کاربر سایت
May 11, 2012
1
اسم این بازی WSGT2 هست و نه Professioanl Driver آقایونه خالی بند
آدرس سایتی که این بازی را ساخته
WSGT2 for rFactor2 - Development - Bsim Racing

در قسمت contact us می تونید باهاشون تماس بگیرید و ازشون بپرسید که آیا این دو تا خالی بند ( شاید هم یه نفر باشن! ) را می شناسین یا نه
این هم ایمیل سازندگان اصلی بازی phase2@telenet.be

این بازی هم خیلی وقت پیش ساخته شده تو یوتیوب هم پر هست از ویدیو هاش WSGT2 Alpha Test 2 - YouTube

می رفتید سراغ یه بازی گمنام تر تا مردم رو سره کار بزارید!
هدفتون این بود که پول یه بدختی رو به عنوان سرمایه گذار بپیچونین ؟

این هم آموزش ساخت کله این بازی تو خوده سایته Unity !!!!
UNITY: Car Tutorial
لول !

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اسم این بازی WSGT2 هست و نه Professioanl Driver آقایونه خالی بند
آدرس سایتی که این بازی را ساخته
WSGT2 for rFactor2 - Development - Bsim Racing

در قسمت contact us می تونید باهاشون تماس بگیرید و ازشون بپرسید که آیا این دو تا خالی بند ( شاید هم یه نفر باشن! ) را می شناسین یا نه
این هم ایمیل سازندگان اصلی بازی phase2@telenet.be

این بازی هم خیلی وقت پیش ساخته شده تو یوتیوب هم پر هست از ویدیو هاش WSGT2 Alpha Test 2 - YouTube

می رفتید سراغ یه بازی گمنام تر تا مردم رو سره کار بزارید!
هدفتون این بود که پول یه بدختی رو به عنوان سرمایه گذار بپیچونین ؟

این هم آموزش ساخت کله این بازی تو خوده سایته Unity !!!!
UNITY: Car Tutorial
لول !

هه هه. ایول. حرکتت قشنگ بود . :d
فقط نمیدون چرا برای اینکار اکانت جدید ساختی.

جناب برنامه نویس ارشد (ارومیه) . کجایی پس بیا جواب بده دیگه. :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر