روشن نشدن مانیتور بعد از تعویض مادربرد سیپی یو ورم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
با سلام
جدیدا یه مادر برد ایسوس پی زد 68 وی پرو گرفتم با سی پی یو core i5 و رم سیستم قبلا اسمبل کردم و تجربه دارم ولی مشکل اینه که مانیتور روشن نمیشه با دوتا کارت گرافیک هم تست کردم مانیتور هم سالمه چون با همین 2 کارت گرافیک و مانیتور روی مادر برد قبلیم مانیتور روشن میشه نمیدونم واقعا مشکل از چی میتونه باشه فن سیپی یو وکارت گرافیک هم کار میکنه ورودی مانیتور hdmi انتخاب شده و با کابل دی وی ای به hdmi مانیتور به کارت گرافیک وصل هست روی خود مادر برد هم پرت خروجی برای مانیتور هست که من حتی بدون کارت گرافیک اون پرت رو هم تست کردم ولی جواب نداد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
طبق توضیحات به نظر میاد مشکل از بوت نشدن سیستم باشه.
مینبردهای ASUS یه سری چکهای اولیه (RAM , CPU , VGA و...) دارن که تا اینا پاس نشن سیستم بوت نمیشه ، حالا شما یه شات از مینبردت وقتی که روشنه بذار تا ببینیم داستان چیه !

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
دو تا عکس با دو تا کارت گرافیک مختلف گرفتم فقط روی مادربرد چراغ قرمز dram led در گوشه سمت راست مادر برد روشنه مدل رم ها اینه 2*4 gskill cl8 bus 1600
viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
معمولاً وقتی تصوير نداری يا چيپست مين بورد سوخته يا يکی از قطعات اساسی درست اسمبل نشده. رم ها رو خوب فشار بده ببين جا افتاده. سی پی يو رو چک کن شايد خوب با مين بورد اتصال برقرار نکرده...

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
چراغ سی پی یو موقع روشن کردن یک ثانیه روشن میشه بعد خاموش چراغ رم همیشه روشنه روی مادر برد جای رم ها رو عوض کردم فایده ای نداشت ولی هنوز سی پی یو رو باز نکردم نکته جالبش اینه وقتی سیستم رو روشن میکنم 4 تا 5 ثانیه روشنه بعد خاموش میشه و بعد دو مرتبه روشن میشه ولی دیگه خاموش نمیشه

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب اینطور که مشخصه ، احتمالا مین با رما مشکل داره !
اون کلیدی که کنار LED (به اسم MemOKi) هستش رو هم نگه دار یه 1 دقیقه ای فرکانسارو بالا پایین میکنه تا بتونه به حالت پایدار برسه ممکنه با این حل بشه.
شما با تک ماژول هم تست کردی ؟!

ardalan_jojo

کاربر سایت
Apr 29, 2012
1
سلام دوستان من هم به این مشکل برخوردم البته با این فرق که از سلامت سی پی یو هم بی خبرم
مادربرد gigabyte p55a-ud3
cpu intel core i3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر