لطفا دوستان خوره ی اینترنت کمک کنند

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
درود من یه مشکلی دارم که واقعا چند ماه رو اعصابم هست
من از صبات سرویس داشتم و تقریبا رازی بودم یه دو ماه شد که هی هر دفعه قطع میکرد و سرعتشم عجیب اومده بود پایین که شاکی شدم و رفتم از پارس انلاین گرفتم ولی متاسفانه از روزی که وصل شد اونم هر 10-15 دقیقه یه بار قطع میکرد یکی از اشناهامون که وارد بود اومد رفت تو تنظیمات مودم و یه قسمتی بود به نام snr margin که نسبت دیتا به نویز را نشون میده وعددی که نشون میداد خیلی پایین بود و تا هنوزم با کارایی که کردم فقط موقع وصل شدن رو 14-16 (حداقل باید رو 20 باشه)و بعد بر میگرده رو 6-7 خوب منم دست به کار شدم و کارای زیر را انجام دادم
1.داخلی ها را قطع کردم وتست گرفتم
2.از دم در و به صورت مستقیم مدم را وصل کردم و بازم نتیجه نگرفتم
3.به شرکتم زنگ زدم و بعد از چند روز ازمایش گفتن خط شما از مخابرات مشکلی نداره
4.مدم را بردم پیش یکی از رفقا با adsl خودش تست زد ولی مشکلی نداشت و عدد 10تا28 را نشون میداد
5.وتعجب اور اینکه ورودیه تلفن خونمون را زدم به پریز همسایمون که adsl داره و باز هم عددی بین 6تا 13 را نشون داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی به من بگه باید چیکار کنم این نویز لعنتی رفع بشه و احتمال میدید مشکل بیشتر از چی باشه .......................؟:((

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
والا منم مشکل شما رو دارم ولی برخی اوقات اینجوریه نه همیشه . زنگ زدم صحبت کردم گفتن مخابرات منطقتونه ما مشکلی ندارم و انصافا هم سرعت و پینگش عالیه ( پارسانلاین )
بعد یکم تحقیق کردم دیدم بله من دقیقا از دوتا مخابرات یکی بعثت و دیگری 13 ابان سرویس میگیرم بعثت خیلی اوضاش خرابه و هیچ کاریشم نمیشه کرد یه وقتایی 5-7 دقیقه یه باز وصل و قطع میشه . ولی اون یکی مرگز هیچ مشکلی نداره

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
تو هم هی می گفتی خوب نشده تا کارشناس بفرستن....
این وظیفه ی کارشناسه نه تو.پس 15 تومن هزینه ی نصب و راه اندازی واسه چی میگیرن؟
والا همین پس این پولا برای چی میگیرن :|
البته من با صبانت هم همین مشکلرا پیدا کردم که از پارس انلاین گرفتم

آخرین ویرایش:

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
درود من یه مشکلی دارم که واقعا چند ماه رو اعصابم هست
من از صبات سرویس داشتم و تقریبا رازی بودم یه دو ماه شد که هی هر دفعه قطع میکرد و سرعتشم عجیب اومده بود پایین که شاکی شدم و رفتم از پارس انلاین گرفتم ولی متاسفانه از روزی که وصل شد اونم هر 10-15 دقیقه یه بار قطع میکرد یکی از اشناهامون که وارد بود اومد رفت تو تنظیمات مودم و یه قسمتی بود به نام snr margin که نسبت دیتا به نویز را نشون میده وعددی که نشون میداد خیلی پایین بود و تا هنوزم با کارایی که کردم فقط موقع وصل شدن رو 14-16 (حداقل باید رو 20 باشه)و بعد بر میگرده رو 6-7 خوب منم دست به کار شدم و کارای زیر را انجام دادم
1.داخلی ها را قطع کردم وتست گرفتم
2.از دم در و به صورت مستقیم مدم را وصل کردم و بازم نتیجه نگرفتم
3.به شرکتم زنگ زدم و بعد از چند روز ازمایش گفتن خط شما از مخابرات مشکلی نداره
4.مدم را بردم پیش یکی از رفقا با adsl خودش تست زد ولی مشکلی نداشت و عدد 10تا28 را نشون میداد
5.وتعجب اور اینکه ورودیه تلفن خونمون را زدم به پریز همسایمون که adsl داره و باز هم عددی بین 6تا 13 را نشون داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی به من بگه باید چیکار کنم این نویز لعنتی رفع بشه و احتمال میدید مشکل بیشتر از چی باشه .......................؟:((
من همین مشکلو دقیقا داشتم نویز خط من رو 8 بود فک کنم تا 12 هم میرفت بعضی موقه ها انقدر افتضاح میشد که چراغ dsl قطع میشد.
من رفتم مخابراتمون که حکمت شعاره مشکلو گفتم یارو گفا رسیدگی میکنیم یه چند بار دیگه هم رفتم گفت امروز میفرستیم مشکلو حل کنن... همون روز یکی زنگ زد گوشیم گفت نویز خطتونو تا اونجا که تونستم گرفتم برو حالشو ببر D:
منم رفتم دیدم snr margin شدههههه 40:-o از اون موقع به بعد دیگه نه قطعی داشتم نه سرعتم پایین بوده نه هیچ چیز دیگه ای .
البته یکی دیگه از دوستامم عین من شد مخابراتشون هیچکاری براش نکرد الان همین وضع شما رو داره
ولی پیگیر شید حتما به نتیجه میرسی

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من همین مشکلو دقیقا داشتم نویز خط من رو 8 بود فک کنم تا 12 هم میرفت بعضی موقه ها انقدر افتضاح میشد که چراغ dsl قطع میشد.
من رفتم مخابراتمون که حکمت شعاره مشکلو گفتم یارو گفا رسیدگی میکنیم یه چند بار دیگه هم رفتم گفت امروز میفرستیم مشکلو حل کنن... همون روز یکی زنگ زد گوشیم گفت نویز خطتونو تا اونجا که تونستم گرفتم برو حالشو ببر D:
منم رفتم دیدم snr margin شدههههه 40:-o از اون موقع به بعد دیگه نه قطعی داشتم نه سرعتم پایین بوده نه هیچ چیز دیگه ای .
البته یکی دیگه از دوستامم عین من شد مخابراتشون هیچکاری براش نکرد الان همین وضع شما رو داره
ولی پیگیر شید حتما به نتیجه میرسی
ممنون از راهنمایتون همین الانم به 117 زنگ زدم ببینم چی میشه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کلا خط تلفنتون مشکل داره منم دقیقا مثل تو بودم با این تفاوت که SNR Margin من روی 3 تا 5 بود و تکون نمیخورد . برو اعلام خرابی کن بگو مشکل نویز داری برو مخابرات بگو مشکلت اینه چک کنن کاری هم ISP برات نمیکنه ! ماله منم درست نشد آخر رفتم وایرلس گرفتم و الانم راضی هستم .

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
یدونه splitter بخری احتمالا درس شه ، منم اینطور بودم . هر وقت تلفن زنگ میخورد اینترنت قطع میشد

connect_splitter.jpg

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
دوست عزیز تنها راهه ممکن همینه که اون عزیز گفت باید اونقدر پیگیری کنی تا مخابرات برات درستش کنه
می خوای جمع شیم با هم بریم واسط اونجا شلوغ کنیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر