مشکل با درایو کنسول

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان!
من یه چند وقتی هست وقتی بازی رو از دستگاه خارج میکنم و خاموش میکنم بعدا که میخوام دوباره بازی بذارم درایو بیرون نمیاد و 7-8 بار باید Open Try کنم!
ولی وقتی با بازی خاموش میکنم این اتفاق نمیافته!
کسی دلیل و نحوه برطرف کردن مشکل رو اگر میدونه لطفا اطلاع بده!
ممنون!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
سلام دوستان!
من یه چند وقتی هست وقتی بازی رو از دستگاه خارج میکنم و خاموش میکنم بعدا که میخوام دوباره بازی بذارم درایو بیرون نمیاد و 7-8 بار باید Open Try کنم!
ممنون!
مشکل از تسمه درایوته که شل شده باید عوض کنی درست میشه

• Like
Reactions: Nathan Drake

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
TNX. ولی مشکل اینجاست از وقتی Lt 1.91 ریختم اینجوری شد و موقعی که بازی توش هست هیچ مشکل خاصی نداره!!!
نه ربطی نداره شانسی این دو اتفاق یعنی ریختن فریمور و خرابیش همزمان شده البته ممکنه کسی که فریمور رو برات ریخته درایوو خوب تو قاب جا ننداخته باشه اینم احتمال داره باشه

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
سلام دوستان!
ممنون!
توضیحات دوستمون وحید کاملا کامل بود . مشکل 99% تسمه درایو هست که هم قابل تعمیره و هم قابل تعویض ، که تعویض بهتره .
بالای دیسک گردان یک آهنربا وجود داره که تعادل دی وی دی رو حفظ میکنه ، مشکل از اونجایی ناشی میشه که تسمه کمی شل میشه و گیر پیدا میکنه ، اون آهنربا بسیار قوی هست و در صورتی که تسمه شل باشه قادر به جدا کردن اون آهنربا از مرکز دیسک گردان نیست ، به همین دلیل وقتی دیسک داخل درایو هست آهنربا اونقدر فشار به مرکز دیسک گردان وارد نمیکنه ولی وقتی دیسکی وجود نداره فشار چندین برابر میشه .
موفق باشید

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
توضیحات دوستمون وحید کاملا کامل بود . مشکل 99% تسمه درایو هست که هم قابل تعمیره و هم قابل تعویض ، که تعویض بهتره .
بالای دیسک گردان یک آهنربا وجود داره که تعادل دی وی دی رو حفظ میکنه ، مشکل از اونجایی ناشی میشه که تسمه کمی شل میشه و گیر پیدا میکنه ، اون آهنربا بسیار قوی هست و در صورتی که تسمه شل باشه قادر به جدا کردن اون آهنربا از مرکز دیسک گردان نیست ، به همین دلیل وقتی دیسک داخل درایو هست آهنربا اونقدر فشار به مرکز دیسک گردان وارد نمیکنه ولی وقتی دیسکی وجود نداره فشار چندین برابر میشه .
موفق باشید
ایول شما به نکته خیلی خوبی اشاره کردید.
فقط یه بدی ای داره شماره تسمش معلوم نیس.من رفتم بگیرم چون شماروش نداشتم از کوچیک تا بزرگشو گرفتم که آخرشم هیچ کدوم نخورد:( :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر