The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من خودم لاست اف اس رو سه بار تموم کردم، ولی این بازی به گرد تامب رایدر نمیرسه، تعصبی نشید، کسایی که هر دو بازی رو کردن خودشون خوب میدونن.

لول!

خیلی نظرات کارشناسی شدس، ممنون که مارو مطلع میکنی ;)

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
چخبره اینجا :|
ظاهرا یه سر ی پیدا شدن نظر کارشناسی عجیب میدنو با گاداوارو تامب ریدر مقایسه میکنن :|
من نمیدونم چی بگم فقط خودتون خجالت بکشید :|

kamuat

کاربر سایت
Mar 23, 2016
1
سوال : چند دقیقه از بازی مونده بود که ps3 شات دان شد و وقتیم ریست شد بازی تو لود گیر میکرد . همه جا نوشته بود که بازی باید از رو هارد داخلی باز شه تا اوکی شه . با مولتی من می خواستم این کاره انجام بدم ولی حجمه کافی نداشت . میترسم فایلی رو پاک کنم حتی کش هارو چون از فایلای داخلی سر در نمیارم . حافظه دسگام 80 گیگه .
ایا میشه به صورت zip داخله دشگاه ریخت فایل بازیرو ؟
اگر نمشیه لطـــــــــــــــــــــــــــــفـــــا راهنمایی کنیید .

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سوال : چند دقیقه از بازی مونده بود که ps3 شات دان شد و وقتیم ریست شد بازی تو لود گیر میکرد . همه جا نوشته بود که بازی باید از رو هارد داخلی باز شه تا اوکی شه . با مولتی من می خواستم این کاره انجام بدم ولی حجمه کافی نداشت . میترسم فایلی رو پاک کنم حتی کش هارو چون از فایلای داخلی سر در نمیارم . حافظه دسگام 80 گیگه .

تا جایی که من خبر دارم امکان زیپ شدن وجود نداره...
اگرم باشه بالاخره باید از زیپ در بیاد که بشه به صورت کامل فایلا رو بخونه.
بعد اینکه حجم کنسولتون فوله؟ که میگی میترسی فایلی رو اشتباهی پاک کنی؟
اگه تو سایتا نوشته بود که مشکل از حجم زیادی کنسوله خب برو 4 تا دیتا پاک کن یا از بازی هایی که رو خود کنسول نصب کردی پاک کن.

• Like
Reactions: Hasan Bahali

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

اين بازي كه به گرد تومب رايدر نميرسه :)) پاكش كن بره بابا :))

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خوبی شما ؟
این بازی شاهکار هست . من تمومش کردم . فوق العاده احساسی و زیبا و درگیر کننده با داستانی غنی
شما يكم پستاي قبل رو بخوني بعدش نظر بفرستي خوبه :)

من خودم لاست اف اس رو سه بار تموم کردم، ولی این بازی به گرد تامب رایدر نمیرسه، تعصبی نشید، کسایی که هر دو بازی رو کردن خودشون خوب میدونن.

ترول بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر