The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان این بازی تروفی نداره؟؟؟من یه بار بازیو رو نرمال تموم کردم فقط تروفی No matter پایان بازی رو بهم داد تو طول بازی هیچ تروفی نداشت؟!

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
دوستان این بازی تروفی نداره؟؟؟من یه بار بازیو رو نرمال تموم کردم فقط تروفی No matter پایان بازی رو بهم داد تو طول بازی هیچ تروفی نداشت؟!

بخشی از تروفی ها درباره درجه سختی بازی هستند و بخشی مربوط به آیتم های جمع کردنی و یه سری کار هایی که باید در بازی انجام بدید.
البته برای پلات کردن باید چند تروفی آنلاین هم بگیرید . برای گرفتن تروفی ها به تاپیک زیر مراجعه کن .

The Last of Us | Trophies Guide

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازیش خیلی شاهکار هست

آدم زیر داستانش له می شه . خیلی صحنه های احساسی زیبایی داره

حرف نداشت

- - -ویرایش - - -

شماره 2 هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
بازیش خیلی شاهکار هست

آدم زیر داستانش له می شه . خیلی صحنه های احساسی زیبایی داره

حرف نداشت

- - -ویرایش - - -

شماره 2 هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیر شماره 2 نداره...
Remastered هم شمار 2 بازی نیست ؛

روند داستانی که همونه و فرقی نکرده.

تفاوت های Remastered با PS3 :

- رزولوشن 1080p و پیشرفت گرافیکی
- 60 فریم( البته گزینه 30 فریم هم داره)
- همراه داشتن DLC داستانی ومولتی بازی

cloud str!fe

کاربر سایت
May 10, 2012
36
من بازی رو خیلی وقت پیش تمام کردم و خدایی جالب بود ای کاش dlc بعد پایان داشت که خدا میشد :D
اوج بازی برای من به نظرم جایی بود که جول اون زرافه ها رو دید یعنی اون لحظه تقریبا بی کلام بود ولی داشت 1000 تا حرف بهم میگفت خیلی برام تاثیر گذار بود

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
بازی خدا بود خدا کیفیت جزیات گرافیکی همیشه برام مهم تر بوده اما در کنارشم گیم پلی عالی بازی صدا گزاری خیلی خوب داستان و چهره پردازیشون خیلی خوب بود این بازی به این خوبی چرا این طوری تموم شد خدایش حالم گرفته شد این هم زحمت کشیدیم 2 نفر با خواهرم رفتیم پدرمون درومد
برای یه دیلوگ رو درو هم دیگرو هم بقل نکردن به سمت دهکده برن چرا یعنی اونجارو ساختن برای فقط یه نما باور کنید ببیند کی من گفتم اگر شماره 2 از همین جا ادامه پیدا نکرد ادامش رو هم ساختن تا ابتداش اما تو این نسخه نیست توی شماره 2 هستش ببین حالا...
نمره منم 10 از 10 حقشه...:d

آخرین ویرایش:

lorax

کاربر سایت
Aug 15, 2013
40
الان من اگه new game رو هارد برم چاپتر ها میپره؟ همچنین توی new plus چی داره؟ باید از اول بریمش؟ راستی وقتی میخوام وارد بازی میشم ارور میده که اطلاعات پروفایل کامل نیست ولی وارد بازی میشه ولی همش این ارور میده مشکل چیه؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
منم بالاخره تونستم بازی کنم همه چیز عالی بود فقط:
اخره بازی می تونست بهتر تموم بشه با نظرات @فرهود صفحه ی قبل کاملا موافقم!

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
الان من اگه new game رو هارد برم چاپتر ها میپره؟ همچنین توی new plus چی داره؟ باید از اول بریمش؟ راستی وقتی میخوام وارد بازی میشم ارور میده که اطلاعات پروفایل کامل نیست ولی وارد بازی میشه ولی همش این ارور میده مشکل چیه؟
بله کمپینگها از بین میره......مشکل پروفایل فریمورهای جدید دارن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر