به نظر شما بهترین نسخه Assassin's Creed کدام است ؟

کدام بهترین است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    451

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
مطمئنا این اساسین جدیده یه چیز دیگست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما چند بار نظر میدی؟!!

با revelations بیشتر ارتباط برقرار کردم چون خیلی اتزیو ابهت داشت شبیه نسخه 1 ، ولی گیم پلی بازی revelations چند سر و گردن بالاتر از اون بود - با گرافیک تقریبا هنری بازی هم حال کردم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
لطفا کسایی که فقط Revelations بازی کردن رای ندن!
میان اینجا میگن Revelations بهترین نسخه:| اگه شما AC II و Brother hood رو بازی کنید میفهمید سری AC با کدوم نسخه هاش معروف شد!

Just AC II
یک چیزی که منو خیلی جذب کرد شهرای بسیار زیبا و زیاد AC II بود مخصوصا شهر ونیز که خوشگل ترین شهر سری AC بود!!!
در کل AC II از همه نظر بیشتر حرف برای گفتن داشت هم از نظر مراحل هم از نظر شهراش هم از نظر شخصیت پردازی!

SON of SUN

کاربر سایت
Sep 24, 2012
11
نام
امیر
AC II پیشرفت زیادی نسبت به نسخه اول داشت اما در مجموع به نظرم AC: Revelations با اینکه نمرات کمتری گرفت از بقیه بیشتر به من حال داد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
اینم سواله آخه
با اطلاعاتی که یوبی سافت داده
III بهترین نسخشه
چیزا میگیا!

شاید شرکت فلانی بیاد یک بازی درست کنه بگه بهترین نسخه سری بازی ما هست
حالا چون شرکت گفته شما هم باید سلیغتون مثل شرکت باشه؟؟
شرکت به نسبت زحمتی که روی بازی میکشه اینو بگه از کجا معلوم شاید بازم به AC II نرسه:|

به نظر من Ezio نباید میرفت البته نه اینکه همش تکراری درست کنن مثل Revelations اما اصلا خوشم نیومد باز رفتن شخصیت Conor رو آوردن
شخصیت ایتالیایی خوب بود مثلا بچه اتزیو رو میاوردن بهتر بود:D

دیگه همه بازیای این دوره زمونه توی انگلیس و آمریکا و .. اتفاق میوفته اصلا خوب نیست:| همون ایتالیا بهتر بود بنظر من

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
ه نظر من Ezio نباید میرفت البته نه اینکه همش تکراری درست کنن مثل Revelations اما اصلا خوشم نیومد باز رفتن شخصیت Conor رو آوردن
شخصیت ایتالیایی خوب بود مثلا بچه اتزیو رو میاوردن بهتر بود
:biggrin1:
این بازی داستانی رو پیش گرفته که به هم مربوط میشه یوبی سافت فکر نسخه بعد از AC III رو حتما کرده وقتی بازی این چنین بزرگ و پرطرفدار باشه شرکت ها حتما یک قدم جلوتر پیش میرن یعنی طوری اندیشه میکنند که در نسخه های بعدی خللی پیش نیاد.

دیگه همه بازیای این دوره زمونه توی انگلیس و آمریکا و .. اتفاق میوفته اصلا خوب نیست:| همون ایتالیا بهتر بود بنظر من​

بازی اگه خوب باشه اگه داستان کلا حول امریکا باشه باز هم میتونه بهترین باشه.
به نظر من یک زمانی میرسه که یوبی سافت در مورد ایران هم در این بازی داستان طراحی کنه و به ایران هم ربط بده.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
این بازی داستانی رو پیش گرفته که به هم مربوط میشه یوبی سافت فکر نسخه بعد از AC III رو حتما کرده وقتی بازی این چنین بزرگ و پرطرفدار باشه شرکت ها حتما یک قدم جلوتر پیش میرن یعنی طوری اندیشه میکنند که در نسخه های بعدی خللی پیش نیاد.

بازی اگه خوب باشه اگه داستان کلا حول امریکا باشه باز هم میتونه بهترین باشه.
به نظر من یک زمانی میرسه که یوبی سافت در مورد ایران هم در این بازی داستان طراحی کنه و به ایران هم ربط بده.
ا؟

اینکارو قبلا کرده داداش فقط روی :
Prince of Persia

فکر نکنم دیگه به اونجاها ربطش بده!
فقط من دیگه خسته شدم از بس همه بازیا گیم پلیش یا توی نیویورک هست یا توی سانفرانسیسکو و یا در گیری با روسیه و ایران:| همه بازیا همین شکلی شده دیگه:|
یک بازی این وسط بود که گیم پلیش توی ترکیه و ایتالیا اتفاق میوفتاد که همونم عوضش کردن:|:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر