Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
بجه ها این بازی برای مک هم موجود هست؟
cd key اون با ویندوز فرقی داره ؟
یعنی هم میتونیم توی ویندوز بازی کنیم هم مک ؟

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
چند ما الان درحال حاظر نزدیک 50 نفر ایرانی داریم که دارن CSGO بازی میکنن ، خیلیاشونم از بچه های COD و BF و Dota هستن ! سرور ایرانی هم ران شده !
اینم آیپی
158.58.186.18:27015
ولی هنوز در حال تسته ! :D تا ظهر تکمیل میشه ولی دوستان میتونن توش بازی کنن !

پس بریم تو کارش احتما لا بخرمش :D

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
یه سوال خیلی مهم وقتی ما داریم کانتر بازی میکنیم حتما استیم باید بالا باشه ؟ یا میشه بالا نباشه ؟
اگر باید حتما بالا باشه یعنی ما باید حتما با چیز پی ان توی سرور ایرانی بازی کنیم ؟ یکی جوابمو بدهمیخوام ببینم بخرمش یا نه !!!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
یه سوال خیلی مهم وقتی ما داریم کانتر بازی میکنیم حتما استیم باید بالا باشه ؟ یا میشه بالا نباشه ؟
اگر باید حتما بالا باشه یعنی ما باید حتما با چیز پی ان توی سرور ایرانی بازی کنیم ؟ یکی جوابمو بدهمیخوام ببینم بخرمش یا نه !!!
نه عزیز تو ایران فقط Storeـه استیم فیــلتره ! خود سایت استیم فیلتــر نیست ! استیم حتما باید باز باشه نیازی هم به چیز نیست !

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
بچه ها منم بازی رو خریدم اکانت steam رو اد کنین :d Amirpinki733
ولی یه مشکلی که دارم سرعت دانلود steam خیلی پایینه یه چند ثانیه دانلود می کنه یه چند ثانیه هم ثابت رو 0 می مونه که به زور دانلود می شه کسی راه حلی واسه این مشکل داره ؟ یا کسی هست که بتونه بازی 3 گیگ رو تو سایتی چیزی برام لینک مستقیم آپلود کنه ؟؟؟ چون از استیم نمی تونم دانلود کنم ممنون می شم :(

آخرین ویرایش:

erfan_

کاربر سایت
Sep 2, 2009
199
نام
عرفان
چند ما الان درحال حاظر نزدیک 50 نفر ایرانی داریم که دارن CSGO بازی میکنن ، خیلیاشونم از بچه های COD و BF و Dota هستن ! سرور ایرانی هم ران شده !
اینم آیپی
ولی هنوز در حال تسته ! :D تا ظهر تکمیل میشه ولی دوستان میتونن توش بازی کنن !

داداش من سرچ کردم پیدا کرد ولی پسوورد میخواد,چی بزنم پسووردشو؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بچه ها منم بازی رو خریدم اکانت steam رو اد کنین :d Amirpinki733
ولی یه مشکلی که دارم سرعت دانلود steam خیلی پایینه یه چند ثانیه دانلود می کنه یه چند ثانیه هم ثابت رو 0 می مونه که به زور دانلود می شه کسی راه حلی واسه این مشکل داره ؟ یا کسی هست که بتونه بازی 3 گیگ رو تو سایتی چیزی برام لینک مستقیم آپلود کنه ؟؟؟ چون از استیم نمی تونم دانلود کنم ممنون می شم :(

مشکل عادیه مال منم بعضی موقعها اینجوری میشه ! ولی اگه طولانی باشه مشکل از نتت هست ! 3گیگ آپلود خیلیه ! :D

---------- نوشته در 03:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 AM ارسال شده بود ----------

داداش من سرچ کردم پیدا کرد ولی پسوورد میخواد,چی بزنم پسووردشو؟
شما با یکی از ادمینا در تماس باش چون پسورد درحال عوض شدن هست ...
یا من یا P30AM!R یا Arash

ahmaden

کاربر سایت
Sep 3, 2012
1
واقعا قشنگه به دوستان توصیه میکنم بخرنش و بازی کنن
سرور خارجی که زیاد هست بهترین پینگ هاش حدود 120 هست برای من
ایرانی فقط یکی دیدم الان که خلوته این آی پی هست دوستان add کنن اگه خواستن با هم جمع بشیم لذت ببریم
توصیه میکنم با من بازی نکنید تو کانتر :)

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
30 تومن پولیه که ارزش داره شما بدید جاش تا یه بازی رو بی دردسر و بدونه چیتر و خوشبختانه تو یه سرور ایران انجام بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر