Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Spinas

کاربر سایت
Apr 1, 2015
1
با سلام به همه دوستان.
نیازه که بگم چند سالی میشه که هم به CSGO و هم به Dota 2 بهترین های استیم اعتیاد دارم.
و چند وقتی میشه که با CSGO واسه همیشه وداع کردم و منتظر ورژن جدیدی از CS هستم که بعید میدونم به این زودیا بیاد.
خب حالا برای دلیلش نیازه که به شدت با نظر بعضی از دوستان مخالفت کنم به خصوص آقای z2s sas

فکر میکنم منطقی نیست که با بیشتر از ۴۰۰۰ ساعت پلی تایم CSGO لقب نوب به من و خیلی از دوستانی که حتی پلی تایم بیشتری هم از من دارن داده بشه!
چون کسی که بیش از ۳۰۰۰ ساعت پلی تایم داره حتی بخواد هم نمیتونه نوب باشه!!!!

میریم سراغ مبحث چیت
خب قطعا قبل از این که چیت وارد بازی CSGO بشه همه ما با خیال خیلی راحت داشتیم بازیمونو میکردیم... بازی بسیار بالانس و عادلانه بود تا همین یکی دو سال اخیر که در آن واحد همه Pro شدن و یجورایی شک برانگیز بود.. گرفتن بالای ۵۰ تا کیل و ۹۰٪ کیل ها همه هدشات... هدشات از وسط اسموک از پشت در و و و...
هیچ شک و ابهامی نداشتم که تعداد بسیار بالایی از پلیر ها چیت دارن و دیتکت نمیشن و دلیلشم سیستم ضعیف VAC در برابر چیت ها هست به جایی رسیده که چیت های عمومی (Public) رو هم نمیتونه دیتکت کنه چه برسه به شخصی (Private)
تصمیم گرفتم چیت رو امتحان کنم و ابتدا یک وال هک پرایوت تهیه کردم... با چیت پرایوت به راحتی تونستم جلوی کسانی که وال دارن تا رنک DMG بالا برم و تازه اون موقع بازی کاملا بالانس شده بود!!!!
ولی! بعد از رنک DMG هیچ امکانی وجود نداره بشه با وال بالا رفت... چون طرف بدون هیچ ترسی از اسپین بات ازش استفاده میکنه و بن نمیشه دیگه چه برسه به Rage و Skeet و AimWare !!!
تموم حرفایی که میزنم مربوط به بخش PRIME بازی میشه و حتی اگه شکی هم داشتم طرف مقابل رو Spectate کردم و شکم برطرف شده که طرف ۱۰۰٪ چیت داره

فقط کافیه زمانی که حس کردید چرا به یکباره تمام پلیرا شدن KennyS و S1mple و f0rest فقط کافیه چیتتون رو آن کنید تا دلیلش رو بفهمید!!!!!

لازم به ذکره که از رنک LEM به بالا حتی با rage bot هم نمیتونید دووم بیارید و انقدر خیالشون راحت شده که دیگه از داخل در و دیوار و اسموک هد شاتتون میکنن!
دوست عزیزی که حرف از تجربه میزنی من واقعا در عجبم که شما چطور این چیزارو تجربه نکردی و تا وقتی که گیم پلی طرف رو ندیدی چطور اونو "نوب" خطاب میکنی؟؟؟!

در آخر این که اگر اعصاب و روانتون براتون مهمه یا هرگز طرف CSGO نرید یا اگه پلی میدید با چیت پلی بدید (که فایده نداره)‌ تا یک بازی نزدیک به بالانس رو تجربه کنید:-h

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
یعنی من دو روزه کانتر استرایک گو رو شروع کردم تو همین دو روزم اندازه ی کل عمرم تو بازیای دیگه راجب چیت شنیدم و خوندم :)) واقعا اینقدر چیتر داره سازنده کاری نمیکنه؟ عجیبه!

اگه واقعا پر چیتره تا ول کنیم برگردیم همون Dota یا Paladins قبلا بازی میکردیم!

• Like
Reactions: saeed_sg

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
یعنی من دو روزه کانتر استرایک گو رو شروع کردم تو همین دو روزم اندازه ی کل عمرم تو بازیای دیگه راجب چیت شنیدم و خوندم :)) واقعا اینقدر چیتر داره سازنده کاری نمیکنه؟ عجیبه!

اگه واقعا پر چیتره تا ول کنیم برگردیم همون Dota یا Paladins قبلا بازی میکردیم!

سلام بر شما

چیتر زیاد داره تا دلت بخواهد ولی بستگی به خودت داره برای سرگرمی بازی میکنی یا جدی برای جدی بازی کردن بازیکن های حرفه ای دیگه تو خوده بازی دیگه بازی نمیکنن همون طور که تو پست های قبل گفتم رو اوردن به برنامه های که انتی چیت دارن به این صورت که اون برنامه براشون یه لابی میزنه و 5 به 5 روبه رو هم قرار میگیرن با قوانین بازی.
یه زره تحقیق بکنید و به صفحات بازیکنان بزرگ برید متوجه میشد حتی میتونید ازشون بپرسید چه بازیکنان ایرانی چه خارجی تو اینستا هستن جوابگو هم هستن از اونهایی که تیم دارن و مسابقات خارجی میرن..........

• Like

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
مسابقات بزرگ starladder که در برلین آلمان به مدت 5 روزه که در حال برگزاریه، فردا وارد مرحله یک چهارم نهایی میشه. بسیار جذابه دیدنش رو از دست ندید.
به امید قهرمانیه vitality :D
CSGO.jpg

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
مسابقات بزرگ starladder که در برلین آلمان به مدت 5 روزه که در حال برگزاریه، فردا وارد مرحله یک چهارم نهایی میشه. بسیار جذابه دیدنش رو از دست ندید.
به امید قهرمانیه vitality :D
View attachment 115170
عجیبه شما که انقدر pro هستی شرکت نکردی :-j

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
این نتایج مسابقات تا دیروزه و باید بگم که پرهای همه از این نتایج ریخته. ence یکی از مدعیان قهرمانی توسط renegades حذف شد. و vitality دیگر مدعی توسط avangar که یه تیم قزاقستانیه حذف شد!!
و از همه جالب تر حذف liquid توسط astralis بود که واقعا هیچکس دیگه این کی رو پیش بینی نمیکرد.
جالب اینجاست gg.bet هم رسمن گیج شده بود و این وسط فقط ضریب های برعکس میداد. یعنی کسانی که روی تیم های برنده شرط بسته بودن الان کلی خوش به حالشون شده:D
من متاسفانه بازیهای امروز رو ندیدم و الان تازه میخام شروعش کنم.ولی با پرفورمنسی که دیروز از astralis دیدم باید اعتراف کرد که era این تیم دوباره برگشته و امید اصلی قهرمانی این دوره محسوب میشن.
نکته جالب اینجاست که دیشب liquid از تمام استراتژی هایی که احتمالن برای فینال کنار گذاشته بودن استفاده کردن و یه جورایی خودشونو جر دادن که ببرن ولی نشد. از اونطرف بعد از شکست Twistzz میگفت ما با تمام قوا بازی نکردیمو زیاد برامون مهم نبود و blah blah blah
مسابقات امروز روهم اگر زنده دیدید که خوش به حالتون اگرهم نه که حتما ببینید. مخصوصا کوری های که مربی astralis برای nrg میخوند که قراره بهشون درس بدیم و اینا باعث میشه خیلی جذابتر بشه.

berlin.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
من کلا نمیتونم بازی کنم...قبلا اوکی بود
گند جدیدی چیزی زدن؟
میزنه connecting to cs:go network و کلا نمی تونه کانکت شه گویا!

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
من کلا نمیتونم بازی کنم...قبلا اوکی بود
گند جدیدی چیزی زدن؟
میزنه connecting to cs:go network و کلا نمی تونه کانکت شه گویا!
بعد ابان تا الان 90 درصد بازی ها با اینترنت مخابرات وصل نمیشن، البته رو همراه اول و ایرانسل مشکلی نیست

• Like
Reactions: a2010

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
سلام چ سیستمی میخواد؟

• Minimum:
    • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Memory: 2 GB RAM
    • Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
    • DirectX: Version 9.0c
    • Storage: 15 GB available space

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
  • Minimum:
    • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Memory: 2 GB RAM
    • Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
    • DirectX: Version 9.0c
    • Storage: 15 GB available space
ممنون
روی این سیستم به نظرتون اجرا میشه؟
Win: 7 64 bit
Core I 3
Memory: 4 g ram
Gpu:GeForce 310m =4 gig
DirectX: 11
Free space : up to 70 g
(hard disk)

slip_knot