Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اقا یکی واسه ما تازه کارها بگه چجوری بازی بکنیم؟
من هرکدومو زدم نتونستم برم داخل بازی
میشه فقط با دوستای خودم بازی کنم؟
آقا مشکل ایشون مشکل من هم هست. روی هر Competitive Match که کلیک میکنم نمیتونه وصل بشه. میگه سروری پیدا نکرد و لودینگ سمت راست همینجوری زرد میمونه. مشکل از چیه؟ چجوری میشه پس جوین شد؟

mohammad_gamer

کاربر سایت
Jan 18, 2019
3
سلام
اولا میخوام بپرسم مصرف اینترنت csgo در مسابقه های معمولی چقده ؟؟؟؟
دوما این یه گیمپلی هایی دیدم وقتی مسابقه تموم شد سلاح هاشون رو میندازن و یه جایزه هایی میگیرن اینها به چه دردی میخوره عایا؟؟؟؟؟؟؟
سوما چطوری پینگمون رو کاهش بدیم ؟؟؟؟

ممنون میشم زودتر جواب بدین
با کمال تشکر از سایت بازی سنتر

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
سلام
اولا میخوام بپرسم مصرف اینترنت csgo در مسابقه های معمولی چقده ؟؟؟؟
دوما این یه گیمپلی هایی دیدم وقتی مسابقه تموم شد سلاح هاشون رو میندازن و یه جایزه هایی میگیرن اینها به چه دردی میخوره عایا؟؟؟؟؟؟؟
سوما چطوری پینگمون رو کاهش بدیم ؟؟؟؟

ممنون میشم زودتر جواب بدین
با کمال تشکر از سایت بازی سنتر
مصرف فک نکنم 100 مگ هر مچ بیشتر بشه!
اون انداختن تفنگ ها هم 3 حالت داره، آخر وارم آپ هست، آخر نیمه اول مچ، آخر مچ. وارم آپ که چون واسه گرم کردنه کلی گان میگیری تموم که شد فریز میشه صفحه میندازیشون ( کلا انداختن گان دلیل خاصی نداره :D)
آخر نیمه اول هم که بشه ( یعنی مجموع امتیازات به 15 برسه) تیم ها سوییچ میشه (ترور میشه سی تی و سی تی میشه ترور) دوباره راند پیستول شروع میشه و پول به 800 ریست میشه! واسه همین گانت بدرد نمیخوره چون بازی میگیرتش ازت.
آخر مچ هم که مچ تموم شده دیگه میندازن :D
اون جایزه ها هم آیتم های کازمتیک هستن یا کِیس. کِیس هارو میشه فروخت تو استیم یا کلید خرید باز کرد و از توش اسکین در میاد ... اون اسکین ها و اسپری هایی هم که میده از تو اینونتوری میشه ایکویپ کرد و تو مچ ازشون بهره برد :D

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
بعد از یکی دو هفته رفتم تو بازی، FPS Drop شدیدی داشتم! یهو FPS از 120 میره 60 بعد یهو میره 30! آدم که میبینی میخوای فایت کنی 80درصد مواقع FPS میاد زیر 40! کسی نمیدونه مشکل از چیه؟!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان من تو یه مچ کامپتایتیو نه تیم کیل داشتم نه چیت زدم تا حالا نه درخواست کیکم کردن نه من درخواست کیک کردم نه به کسی شلیک کردم نه فش دادم نه چیزی نوشتم حتی 5 راند من گرفتم باختیم اومدم بیرون دیدم نوشته 7 روز کول داون شدی کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
سلام دوستان این مشخصات سیستم من هست
gpu amd 5040 2 g
cpu Intel Pentium Dual G3240 (Haswell) 3.10GHz
ram 4 ddr3
mother board asus h-81 plus
مشکلی که دارم اینه که بازی کانتر استریک گلوبال رو تو ضعیف ترین تنظیمات ممکن 36 فریم میده تازه خیلی هم پایین میاد تو مواقعی که شلیک می کنی اسموک میزنن نارنجک میزنن منم فکر می کنم باعث میشه نتونم حرفه ای بازی کنم و هی کیل میشم
حالا کدوم قطعه رو باید ارتقا بدم تا بتونم حد اقل تو تنظیمات متوسط بازی به فریم بالای 60 برسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنین

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
سلام

سیستم شم کارت گرافیک نداره !

باید کارت گرافیک براش تهیه کنید
سلام کارت که ای ام دی ریدن 50 40 داره اما اگه منظورتون اینه که اصلا تاثیری نداره خب درسته
اما سوال اصلی اینه با خرید یه کارت حل میشه ؟؟
چی باید بگیرم خیلی ارزون ولی واسه این بازی خوب

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام کارت که ای ام دی ریدن 50 40 داره اما اگه منظورتون اینه که اصلا تاثیری نداره خب درسته
اما سوال اصلی اینه با خرید یه کارت حل میشه ؟؟
چی باید بگیرم خیلی ارزون ولی واسه این بازی خوب
کانتر برخلاف خیلی از بازیا بیشتر cpu محوره ولی به نظر من این سیستم رو باید کلا عوض کنی بدرد نمیخوره گرافیکش داغونه
cpu رو ارتقا بدی خوبه

• Like
Reactions: milad.ps4

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
سلام دوستان این مشخصات سیستم من هست
gpu amd 5040 2 g
cpu Intel Pentium Dual G3240 (Haswell) 3.10GHz
ram 4 ddr3
mother board asus h-81 plus
مشکلی که دارم اینه که بازی کانتر استریک گلوبال رو تو ضعیف ترین تنظیمات ممکن 36 فریم میده تازه خیلی هم پایین میاد تو مواقعی که شلیک می کنی اسموک میزنن نارنجک میزنن منم فکر می کنم باعث میشه نتونم حرفه ای بازی کنم و هی کیل میشم
حالا کدوم قطعه رو باید ارتقا بدم تا بتونم حد اقل تو تنظیمات متوسط بازی به فریم بالای 60 برسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنین
گرافیکت ضعیفه من خیلی اطلاعاتی راجب شماره گرافیک های قدیم ندارم اما فکر نمیکنم 5040 داشتیم!!! :-" اما 5450 بود؟!این لینک 5450 ه!
طبق این لینک میانگین فریم ریت 42 هست
و توی این لینک هم مییتونی ببینی با 750gtx رو رزولیشن فول اچ دی با سی پی یو ی! شما و 8گیگ رم 106 - 80 -60 فریم میگیره!و برای !گلوگاه (bottleneck) و همچنین بازی های سی پی یو محور بازی هایی مثل کرایسیس .و برای mp. مولتی پلیرهایی با تعداد بازیکن بالا هست سی پی یو میتونه کمی مشکل ساز باشه نه کانتر! :-":D(مثل باتل 4 سرور 64 نفره و...) و توی این بازی ها فرکانس خیلی کمک میکنه !که اونم میتونی مثل همین لینک از یوتیوب بگردی تو این گرونی بازار اینم مد نظرت باشه~X(برای کانتر فعلا gpu ارجعیت داره!
(گرافیک رو قدیمی مثال زدم و لینک کردم !دلیل خاصی نداره!میتونی 1050 یا 560یا 570 و یا هر چیز دیگه بگردی و یا بخری!)

در کل به نظر من خیلی به این بازی اهمیت نده چیتر از درو دیوار میریزه! :-" و نه تنها این بازی , کل mp بازی های pc رو غیر قابل تحمل میکنه!حالا با عمق فاجعه کم یا زیاد!:-&

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
گرافیکت ضعیفه من خیلی اطلاعاتی راجب شماره گرافیک های قدیم ندارم اما فکر نمیکنم 5040 داشتیم!!! :-" اما 5450 بود؟!این لینک 5450 ه!
طبق این لینک میانگین فریم ریت 42 هست
و توی این لینک هم مییتونی ببینی با 750gtx رو رزولیشن فول اچ دی با سی پی یو ی! شما و 8گیگ رم 106 - 80 -60 فریم میگیره!و برای !گلوگاه (bottleneck) و همچنین بازی های سی پی یو محور بازی هایی مثل کرایسیس .و برای mp. مولتی پلیرهایی با تعداد بازیکن بالا هست سی پی یو میتونه کمی مشکل ساز باشه نه کانتر! :-":D(مثل باتل 4 سرور 64 نفره و...) و توی این بازی ها فرکانس خیلی کمک میکنه !که اونم میتونی مثل همین لینک از یوتیوب بگردی تو این گرونی بازار اینم مد نظرت باشه~X(برای کانتر فعلا gpu ارجعیت داره!
(گرافیک رو قدیمی مثال زدم و لینک کردم !دلیل خاصی نداره!میتونی 1050 یا 560یا 570 و یا هر چیز دیگه بگردی و یا بخری!)

در کل به نظر من خیلی به این بازی اهمیت نده چیتر از درو دیوار میریزه! :-" و نه تنها این بازی , کل mp بازی های pc رو غیر قابل تحمل میکنه!حالا با عمق فاجعه کم یا زیاد!:-&
ممنون
واقعیتش الان دیگه نمیشه pc ضعیف هم بست کارت 250 تومن شده 900 تومن هی داره بد تر هم میشه
یکی گفت یه کارت بگیری دسته دوم 630 میتونه تو اخرین تنظیمات فریم 60 بالا بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر