Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان تو بازی وقتی رو اسم ها کلیک می کنی چند تا مدال میبنی کنارشون چطور میشه اونارو بدست اورد؟؟؟؟؟
پایین اسم ها هم چند تا شکلک هست مثل خنده کلاه معلم و...اونارو چطور میشه گرفت من دو تا گرفتم نفهمیدم چطور ؟؟؟؟؟
بعد اینکه چه کارایی تو بازی باعث جریمه میشه تا انجام ندم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این کول داون فکر کنم ربطی به جریمه نداره محدودیت های بازیه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
دوستان تو بازی وقتی رو اسم ها کلیک می کنی چند تا مدال میبنی کنارشون چطور میشه اونارو بدست اورد؟؟؟؟؟
پایین اسم ها هم چند تا شکلک هست مثل خنده کلاه معلم و...اونارو چطور میشه گرفت من دو تا گرفتم نفهمیدم چطور ؟؟؟؟؟
بعد اینکه چه کارایی تو بازی باعث جریمه میشه تا انجام ندم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این کول داون فکر کنم ربطی به جریمه نداره محدودیت های بازیه
اونا آچیومنت های بازین که هر بخشش رو کامل کنی یه مدال طلا بهت میده D:
اون شکلک ها هم کسایی که باهاشون رفتی مچ اگر لیدر خوبی باشی یا تیم ورک خوبی داشته باشی یا رفتار خوبی داشته باشی میدن بهت، که کم پیش بیاد کسی اینکارو کنه :))
تو بازی همون اول راند یارت رو بکشی کیک میشی(واسه همین من قید بازی رو زدم چون 4 تا بچه روس هم تیمیت میشن اعصابتو نوازش میکنن هیچ چاره ای جز تیم کیل و 7 روز کول داون نمیمونه واسه آدم :)) ) ، 2 تا تیم کیل بگیری توی یه مچ کیک میشی، همینا باعث جریمه توی بازی میشه تا جایی که یادمه
اون کول داون هم نمیدونم والا زمانی که من بازی میکردم ندیدم ازین چیزا :D

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
اونا آچیومنت های بازین که هر بخشش رو کامل کنی یه مدال طلا بهت میده D:
اون شکلک ها هم کسایی که باهاشون رفتی مچ اگر لیدر خوبی باشی یا تیم ورک خوبی داشته باشی یا رفتار خوبی داشته باشی میدن بهت، که کم پیش بیاد کسی اینکارو کنه :))
تو بازی همون اول راند یارت رو بکشی کیک میشی(واسه همین من قید بازی رو زدم چون 4 تا بچه روس هم تیمیت میشن اعصابتو نوازش میکنن هیچ چاره ای جز تیم کیل و 7 روز کول داون نمیمونه واسه آدم :)) ) ، 2 تا تیم کیل بگیری توی یه مچ کیک میشی، همینا باعث جریمه توی بازی میشه تا جایی که یادمه
اون کول داون هم نمیدونم والا زمانی که من بازی میکردم ندیدم ازین چیزا :D
ممنون داداش
والا یکی گفت کول داون واسه اینه که چیتر ها زود نتونن اکانت رو رنک اپ کنن برای اینکه کول داون نشه باید 10 بار ببری

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
ممنون داداش
والا یکی گفت کول داون واسه اینه که چیتر ها زود نتونن اکانت رو رنک اپ کنن برای اینکه کول داون نشه باید 10 بار ببری
درست گفتن ایشون، بعد از 10 مچ دیگه این کول داون وجود نداره و میتونین هر چقدر بخواید بازی کنین

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
805
نام
سپهر
درود
دوستانی که در زمینه کانفیگ سرور CS GO تخصص دارند و مایل به همکاری برای راه اندازی سرور ایرانی هستند با بنده ارتباط برقرار کنند!
همه ی سرورای ایرانی که سرشون به تنشون میارزه رو یا این یارو کانفیگ میکنه یا بهروز استیون که ایران 98 اش معروف ترین sv میکس ایرانه
Steam Community :: WhatTheHell

• Like
Reactions: saeed_sg

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
:|
همینجوریش چیتر از سر و کول بازی میریخت حالا فری هم کردن بازی رو :|
بتل رویالشم کلا 16 نفرس (آخه خدایی16تا؟:| سرورهای پابلیک 32 نفر میریزن توی داست 2 بعد بتل رویال 16 نفر :| )و خیلی شبیه darwin project بود :/ خلاصه که خدا آخر عاقبت این بازی رو بخیر کنه
جالبش اینجاس پرایم مچ میکینگ رو هم گذاشته 15 دلار، خب آخه ........ حداقل واسه کسایی که بازی رو از قبل داشتن و پول دادن بابتش رایگانش کن :| سرگردنه هم اینجور نمیکنن والا

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
آقا Patch note ها رو بخونین قبل از داد و هوار
Prime برای کسایی که قبلا CSGO رو داشتن رایگانه، فقط اکانت های جدید باید بخرن
دیگه هم مثل قبل فقط برای matchmaking نیست، اگر نداشته باشی دراپ هم نمیده حتی

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
یعنی الان تو نسخه رایگان نمیشه لول اپ شد و رنک بازی کرد و ؟؟؟؟؟ فرقش با نسخه 15 دلاری چیه؟؟؟ بتل رویالش رو نسخه رایگان هم هست؟

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
جالبه الان نزدیک به ۱ ماهه که این سیستم VAC بازی گیر داده نمزاره بازی کنم
vac unable to verify game session
صد با به پشتیبانی پیام دادم که اقا من مشکل دارم هی یه مشت حرف تکراری رو تحویلم میدن
الان بعد این بروزرسانی اخر تونستم برم توی بازی یه دست بازی کردم اومدم بیرون و رفتم داخل دوباره همین پیام خطا رو میداد
حالا بدبختی واسه این بازی هم نیست واسه خیلی بازیهای دیگه هم داره این سیستم امنیتیشون گیر میده

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اقا یکی واسه ما تازه کارها بگه چجوری بازی بکنیم؟
من هرکدومو زدم نتونستم برم داخل بازی
میشه فقط با دوستای خودم بازی کنم؟

ali_punisher

کاربر سایت
Dec 7, 2018
2
سلام cs go خریده بودم چن وقت پیش از استیم بعد دانلود کردم بعد میرم تو بازی match که پیدا میشه تو صفحه loading یهو بازی بسته میشه error cs go has stopped working میده
لپ تاپم asus k55v میخوام ببینم مشکل از لپ تاپه یا مشکل نرم افزاری داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر