احتیاج به راهنمایی در مورد Assassins Creed - Revelations

lovenever

کاربر سایت
Jan 16, 2012
1
سلام دوستان من یه قسمتی از بازی نمیدونم چه کاری انجام بدم .

یه ساختمون استوانه ای ساخته شده که میری بالا و 4 نفر از سربازارو باین بکشی دور از چشم سربازا از بالا میای پایین به طرف داخل که شبیه میدون هست وقتی میای پایین چند نفر اونجا هستن لباست عوض میشه باهم جلو میرین تا داخل میرون که مردم ایستادن و یه مردی به صلیب هست

سربازا اطرافشن و تایم داره که اگه تموم بشه از اول میاد این تیکه نمیدونم تو میدون باید چه کاری انجام بدم کسی میتونه کمک کنه ؟

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N

یه ساختمون استوانه ای ساخته شده که میری بالا و 4 نفر از سربازارو باین بکشی دور از چشم سربازا از بالا میای پایین به طرف داخل که شبیه میدون هست وقتی میای پایین چند نفر اونجا هستن لباست عوض میشه باهم جلو میرین تا داخل میرون که مردم ایستادن و یه مردی به صلیب هست

سربازا اطرافشن و تایم داره که اگه تموم بشه از اول میاد این تیکه نمیدونم تو میدون باید چه کاری انجام بدم کسی میتونه کمک کنه ؟

سلام دوست عزیز
مطمئنی داری رولیشن بازی می کنی ؟ من فکر نکنم رولیشن باشه ، حالا نسخه بازی تو بگو تا بگم مشکلت چیه

آخرین ویرایش:

OMID1379

کاربر سایت
Jan 31, 2012
11
نام
سید امید نبوی
نداردفکر کنم اونجایی هستی که از پسر شاه

یه جایی هست بعد از صحبت با سوفیا علامت تعجب روی یه ساختمان بلد هست و فقط یه راه وجود داره اونم خرید این ساختمان قیمتش 60000 هستش اخه این همه پولو من چه جوری بدست بیارم کمک کنید

باید از اون ساختمون بالا بری

---------- نوشته در 05:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:57 PM ارسال شده بود ----------

سلام،فکر کنم تو اونجایی هستی که باید از پسر شاه مراقبت کنی ولی حال ندارم توضیح بدم :)

آخرین ویرایش:

pooria_2012

کاربر سایت
Feb 21, 2012
10
نام
pooria
سلام به همگی
من تو سکانس 8 مموری 1 گیر کردم
اونجا که میری احمدو بکشی اما چون سوفیا دستشه نمیکشیش
میخوام مرحله رو full sync کنم اما نمیدونم چیکیار کنم
نوشته باید اینکارو انجام بدی
Full Sync: If attacked, kill 5 Guards in close combat without getting hit.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
فکر کنم می گه درصورتی بهتون حمله کردن 5 تا از نگهبان ها به صورت آهسته بکشید و در عین حال صدمه نخورید. سوفیا فکر کنم در یک حالت دیگه بعد انجام این کار با چتر می رید آزادش می کنید بعدشم می ری سراغ احمد .(دقیق یادم نیست )
سیستم اتمام کامل ماموریت ها طبق درخواست های بازی گاهی خیلی آشفته می شه .

علی.اساسین

کاربر سایت
Jun 15, 2012
15
نام
Ali
آقا شما چند درصد از بازی رو رد کردید ؟
من تا 98% رفتم بیشتر نمیشه

---------- نوشته در 06:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همگی
من تو سکانس 8 مموری 1 گیر کردم
اونجا که میری احمدو بکشی اما چون سوفیا دستشه نمیکشیش
میخوام مرحله رو full sync کنم اما نمیدونم چیکیار کنم
نوشته باید اینکارو انجام بدی
Full Sync: If attacked, kill 5 Guards in close combat without getting hit.
برو پنج تارو خودت بکش و فقط از تیرکمون اساسینات استفاده نکن و فقط تی خالی رو بزن اینجوری مرحله رد میشه

---------- نوشته در 06:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

فکر کنم می گه درصورتی بهتون حمله کردن 5 تا از نگهبان ها به صورت آهسته بکشید و در عین حال صدمه نخورید. سوفیا فکر کنم در یک حالت دیگه بعد انجام این کار با چتر می رید آزادش می کنید بعدشم می ری سراغ احمد .(دقیق یادم نیست )
سیستم اتمام کامل ماموریت ها طبق درخواست های بازی گاهی خیلی آشفته می شه .
فکر نکن کاملا اشتباه می گی:d

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

سلام
tab نه باید SHIFT بزنی.بدو برو طرفشون و شیفت رو بزن و از روشون بپر.هواست باشه یه روش که شیفت رو بزنی طرف رو پرتاب میکنه و باید شیفت رو نگه داری تا از روش بپره
اون tab رو میزنه برای یادگیری نباید اون موقع که میگه تب رو بزن بب رو بزنی باید صبر کنی بعد شیفتو نگه داری و بری تو شکمشون:d

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:26 PM ارسال شده بود ----------

تو برادرهود رو میگی باید چشم عقابی رو فعال کنی بعد بری اونجایی که سفید نشون می ده جلوی اون یارو صلیب کشیده شده اون علف هارو میگم گرفتی؟

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:28 PM ارسال شده بود ----------

هر سوالی دارین من در خدمتم:d

TRT79

کاربر سایت
Jun 27, 2012
2
کمک

اونجایی که اهرم رومیدی پایین درِِمیله ای باز میشه روبه روت یه جا هست از اونجا بری بالا همه چی معلوم میشه . مجسسمه طبقه ی 4یا5 هستش :) :):">

من هم یه جای دیگه توی HIDEN CITY گیرم .......:((:((:((:((

---------- نوشته در 02:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

من هم یه جای دیگه توی HIDEN CITY گیرم انجایی که علامت تعجبداره اولین مرحله توی شهر ترو خدا کمک کنید:((:((:((:((:|

TRT79

کاربر سایت
Jun 27, 2012
2
وقتی اون در رو با چیدن 5تا دیسک بازمیکنی ووقتی به اون گوی دست نمیزنی .بعد فیلماش شروع میشه بعد برمیگرده زمان امروزی بعد اون نوشته ها مییان وهمین طور ادامه داره . هرکی می تونه کمک کنه....:|:|:-/:):((:((:((/:)

triple-a

کاربر سایت
Jul 15, 2012
2
نام
triple H
بچه ها من اونجا یی گیر کردم که وقتی اون 5 تا دایره رو میزاری بعد در وا میشه و میری جلو .... بعد از اینکه اونجا تموم کردم و ازغار خارج شده بعد از هم جدا میشید باید کجا برم هیچ علامتی تو نقشه نمی بینم.
آقا اون مرحله اي كه بايد بري از بالاهاي ساختمان ها بپري ها من چند تا رو پريدم ولي بقيش نميدونم قفله يا چيز ديگه.چطور ميتونم برم و از بالاهاي اون ساختمان هاي قفل بپرم؟

cornor

کاربر سایت
Sep 17, 2012
27
نام
رسول
رو دیوار 4 تا عکس هست تو به عکس پرنه توجه کن بعد از eagle vision استفاده کن و اون 5 تا شی رو طوری بزار که خط ها بر هم منطبق بشن

NIKAN62

کاربر سایت
Dec 10, 2012
11
سلام من مرحله اول بازی که از چندتا پله باید بره بالا گیر افتادم تا میرم پله اول میشینه رو پله بلند نمیشه اول بازی تا شروع میشه یه نیزه کنارم تا میام بگیرم نیزه پرت میشه توی دره چطوری باید از روی پله ها بپرم -اون نیزه رو هم اگر باید بگیرم باچی این کارو بکنم
دکمه هایی که تو فایل PDF راهنمای بازی برای این مرحله توضیح داده کار نمیکنن

مرسی از راهنمایی شما

http://www.up.persianv.com/imagess/li6oz2o2zcr6bljlro8p.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر