شایعه انتشار Crysis فقط 68 روز دیگر!؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بنا بر اعلام یک منبع آگاه Crytek و پیش فروش بازی توسط سایت Amazon برای تحویل 11 سپتامبر انتظار میرود این بازی تا 2 ماه آینده به طور رسمی منتشر شود.

crysis2.jpg

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
تحویل 11 سپتامبر
هیلو چه روزی از سپتامبره؟!!فکر کنم این بار دیگه Halo باید عقب بندازه خودشو:biggrin1:یکی یکی بازیا رو از سپتامبر دور کرد این بار دیگه با بد کسی طرف شده!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هیلو چه روزی از سپتامبره؟!!فکر کنم این بار دیگه Halo باید عقب بندازه خودشو:biggrin1:یکی یکی بازیا رو از سپتامبر دور کرد این بار دیگه با بد کسی طرف شده!

crysis هنوز جواب نداده كه بازي قدري ميشه يا نه .منظورم گرافيك نيست ها.........
ولي halo3 اعتبار داره .

اين دو بازي هم هر دو براي پلتفرم هاي مايكرو هست .پس مايكرو بايد برنامه ريزي خاصي داشته باشه براي بازي ها .

درضمن بازي ها يكي براي كنسولي هست و يكي براي pc . فكر نكم زياد تاثير گذار باشه براي هم .

مثل اينكه halo3 را خيلي دست كم گرفتي ;) تو شايعه ها يا مثل اينكه حقيقت خوندي halo3 روز اول چقدر ميتونه بفروشه .

بالاخره مايكروسافت و crytek فكر كنم مغز خر خوردن كه اين كار را بكنن .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
عماد مطمئن باش هلو 3 هیچی نداشته باشه واسه شماره ی 2 ش خیلی بیشتر از crysis مورد توجهه!
کرایسیس یه بازی جدید هست فکر نکنم بتونه با بازی که 2 شمارش اومده رقابت کنه
ولی مطمئن باش کرایتک هیچ وقت این خریت رو نمیکنه:)

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
عماد مطمئن باش هلو 3 هیچی نداشته باشه واسه شماره ی 2 ش خیلی بیشتر از crysis مورد توجهه!
کرایسیس یه بازی جدید هست فکر نکنم بتونه با بازی که 2 شمارش اومده رقابت کنه
ولی مطمئن باش کرایتک هیچ وقت این خریت رو نمیکنه:)
اتفاقا به نظر من كرايسيس هر وقت بياد فروش خودش رو ميكنه.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب اینکه معلومه Halo فروش بزرگی خواهد داشت،ولی خوب Crysis یکی از معدود بازیهاییه که میتونه به فروش Halo لطمه بزنه.اگه ریلیزشون نزدیک باشه مسلما Halo نخواهد توانست از اون رکوردای روز اولش بزنه.هر چند که فروشش خیلی بیشتر از Crysis خواهد بود!و مطمئنا اگه Halo بخواد رکورد فروش روز اول تفریحات رو بزنه،باید یه فکری به حال خودش بکنه.
اين دو بازي هم هر دو براي پلتفرم هاي مايكرو هست
یعنی واقعا از ته دل معتقدین PC به خاطر سیستم عاملش متعلق به مایکروسافته؟!شاید کمترین تاثیری که بازیهای PC میذاره روی همین مایکروسافت باشه!چون در هر صورت ویندوز رو داری چه بازی بیاد چه نیاد چه اختصاصی باشه چه نباشه،هیچ فرقیم نمیکنه!سودیم نصیب مایکرو نمیشه.مثل کنسول نیست که بگیم مثلا به خاطر فلان بازی برم ویندوز بریزم:biggrin1:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اسم Halo 3 تقریبا مثل اسم سونیه که تا بیاد خیلی ها ندید میفهمن چجور بازیه و درجا میخرنش.
(البته گفتم سونی،منظورم سونی سابق بود) :cheesygri

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
یعنی واقعا از ته دل معتقدین PC به خاطر سیستم عاملش متعلق به مایکروسافته؟!شاید کمترین تاثیری که بازیهای PC میذاره روی همین مایکروسافت باشه!چون در هر صورت ویندوز رو داری چه بازی بیاد چه نیاد چه اختصاصی باشه چه نباشه،هیچ فرقیم نمیکنه!سودیم نصیب مایکرو نمیشه.مثل کنسول نیست که بگیم مثلا به خاطر فلان بازی برم ویندوز بریزم

البته اینجورام نیست که اصلا سودی نصیب مایکروسافت نشه :cheesygri

البته درست میگی عماد ... در ارتباط با بازی Crysis مایکروسافت کاره ای نیست که بخواد تاریخ انتشار این بازی را برنامه ریزی کنه ... ناشر این بازی EA هست و تمام تصمیمات هم بر عهده ی این کمپانیه

اما یادت نره که Crysis از DX 10 پشتیبانی میکنه و DX 10 هم یعنی ویندوز ویستا ...گمان نکنم که بر کسی پوشیده باشه که مایکروسافت در ساخت Crysis با Crytek همکاری نزدیکی داشته (در ارتباط با DX 10) ...
اگر چه Crysis بر روی ویندوز XP هم اجرا میشه ولی بسیاری از جلوه های بصری این بازی فقط با سیستم عامل ویندوز ویستا قابل دستیابیه و بدون شک منتشر شدن Crysis و بازی هایی نظیر اون میتونه روند فروش ویندوز ویستا را تسریع کنه ...

مایکروسافت برای سرعت بخشیدن به فروش ویندوز ویستا روی بازی های PC حساب ویژه ای باز کرده و بسیاری از تبلیغاتش را هم بر همین اساس بنا کرده...و برای گیمر های PC شعار های خیلی قشنگی هم میده که از نظر من خیلی هاشون تاریخ مصرف دارند ...:-"
اما با این وجود DX 10 و بازی های انحصاری که در آینده برای ویندوز ویستا منتشر خواهد شد یه تنهایی میتونند یکی از عوامل تاثیر گذار در رشد حرکت به سمت ویندوز ویستا باشه ...بازی های بزرگی در آینده برای ویندوز ویستا انحصاری خواهند بود که Alan Wake یکی از نمونه هاشه ... همین بازی میتونه خیلی ها را برای خرید یک PC جدید با سیستم عامل ویندوز ویستا متقاعد کنه ...

پس نمیشه منفعتی که از این طریق نصیب مایکروسافت میشه را نادیده گرفت هرچند که این منفعت بصورت مستقیم نباشه

----------------
البته بازی
Alan Wake
واسه X360 هم میاد ;)

مگه میشه یک بازی ناشرش مایکروسافت باشه و اون بازی برای Xbox 360 منتشر نشه :laughing:

من داشتم فقط در مورد PC صحبت می کردم ... یعنی Alan Wake در پلتفرم PC در انحصار ویندور ویستاست و برای ویندوز XP و سیستم عامل های قبل آن منتشر نمیشه ...
فکر کنم دیگه همه عالم بدونند بازی Alan Wake برای Xbox 360 هم میاد و نیازی به یادآوری نیست ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر