تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
دوستان من جديدن كامپيوترم بعد از اينكه دكمه پاور رو ميزنم تا روشن شه خود به خود خاموش ميشه بعد از چند لحظه يا بعضي موقع ها هم درست كار ميكنه!!!!!!!!!بعضي هم موقع بازي خاموش ميشه!!!!!
فن cpu.كترت گرافيك و............... رو هم چك كردم مشكل ازكجاست!!!!
تازه دوتا 7800واسه crysisبستم قاط زد يه هو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چي ميشد واسه 360 ميومد راحت ميكرد ما رو!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا راهنمايي كنيد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!:((:((:((:((:((:((

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
احتمال داره از بایوس باشه.اپدیت کن شاید درست بشه . خطای یا پیغامی نمی ده؟ کامپیوتر ویروسی نیست؟البته اساتید فن بهتر شما رو راهنمایی می کنن.با سپاس

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان من جديدن كامپيوترم بعد از اينكه دكمه پاور رو ميزنم تا روشن شه خود به خود خاموش ميشه بعد از چند لحظه يا بعضي موقع ها هم درست كار ميكنه!!!!!!!!!
چه عجب امین:D یه چیزی یاد گرفت:D
پاورت چیه و چند واته؟
مشخصات کاملی سیستم رو بگو

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
گرم شدن پاور

وقتی کامپیوتر را خاموش میکنم پاور کم کم گرم میشود

ولی اگه کلید پاور را میزنم که خاموش شود گرم نمی شود

پاور گرین هست کسی میتونه کمک کنه وقتی بازی سنگین میکنم مثل سترانگهولد هنگ میکند

اینم مشخصات سیستم

cpu : cur duo 2 4400

ram 1gb

vga 7300 gs

کسی میدونه نمایندگی گرین کجاست ببرم گارانتی

بعد مشکل از پاور هست یا نه کسی میتونه کمک کنه

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
اخیرا من با این ارور روبرو شدم : Dumping Phisical Memory
یه صفحه آبی میاد و اینو مینویسه و سیستم رو restart میکنه(زمانش هم اصلا مشخص نیست یه دفعه 20 دقیقه بعد از بالا اومدن ویندوز و یه دفعه هم بعد از یکی دو ساعت)

لطفا راهنمایی کنین

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
اخیرا من با این ارور روبرو شدم : Dumping Phisical Memory
یه صفحه آبی میاد و اینو مینویسه و سیستم رو restart میکنه(زمانش هم اصلا مشخص نیست یه دفعه 20 دقیقه بعد از بالا اومدن ویندوز و یه دفعه هم بعد از یکی دو ساعت)

لطفا راهنمایی کنین
مشكل از رمت هست فكر كنم.
مشخصات سيتم رو بگو...

A.Wake

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
آقا ببخشید من یه مشکل جالب دارم اونم اینه که دستگاه من خود به خود روشن میشه :biggrin1: البته این مساله زمانی اتفاق می افته که فیش مودم توی پیریز تلفن باشه یعنی وقتی تلفن خونه زنگ میخوره دستگاه من روشن میشه وقتی میرم خاموشش می کنم (کامپیوترو میگم ) دیگه اگه تلفن زنگ بخوره این اتفاق نمی افته مگر اینکه دوباره برم توی اینترنت . می خواستم بدونم مشکل از چیه آیا قابل حله یا نه . اینو اضافه کنم که وقتی هارد دستگام رو عوض کردم (چند ماه پیش ) یه چند ماهی بود این مشکل رو نداشتم تا اینکه دوباره این مشکل با این هارد جدید دوباره ظاهر شده نمی دونم چیه اگه کسی می تونه راهنمایی کنه . ممنون

برو سراغ بایوس مین بوردت از اونجا تنظیم کن که روشن نشه.

از جوابتون میخواستم هم تشکر کنم هم اینکه کامل راهنمایی کنید من زیاد سردر نمی یارم یه راهنمایی ساده و کامل ممنون . خدا خیرت بده :cheesygri

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

بهزاد جان.

منم Main ـم P5B هستش و 2 گیگ رم OCZ من که تا الان مشکلی با این مین و رم نداشتم...

این مشکل از چه سمتی هستش و چه اتفاقی می افته ...

ممنون می شم به ما هم بگی ...

سلام

مشکل رو که نمیدونم از چه سمتی هست. اگه میدونستم تاحالا درستش کرده بودم :biggrin1:

اتفاقی که میفته اینه که وسط ویندوز یهو صفحه 2-3 ثانیه سیاه میشه، بعدشم آبی میشه و یه سری Error توش میاد و سریع هم میره و نمیشه خوند. بعدشم سیستم ری‌استارت میشه. بعضی وقتا به لوگوی ویندوز که میرسه بازم ری‌استارت میشه و این اتفاق انقدر تکرار میشه تا PC رو خاموش کنی و دوباره روشن کنی

آخرین بار همین 10 دقیقه پیش این اتفاق افتاد. برنامه‌های زیادی هم باز نبودن. یه Fire Fox یدونه Media Player و یدونه Yahoo Messenger‌

یه مشکل دیگم جدیدا اضافه شده و هنگ کردنه. توی ویندوز یهو سیستم هنگ میکنه بدون هیچ دلیلی و چراغ هارد هم روشن می‌مونه. باید دستی ریست کنی سیستمو

کارایی که من انجام دادم:

قرار دادن رم‌ها توی اسلات‌های دیگه

تعویض رم‌ها

تعویض Power

آپدیت BIOS مادربرد

با هیچکدوم از اینا یچ تغییری حاصل نشد

دیگه یا ایراد از خود مادربرد هست، یا از هارد، یا از کارت گرافیک!

دیگه داره اعصابمو خورد میکنه این مشکل و نمیدونم باید چیکار کنم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام

مشکل رو که نمیدونم از چه سمتی هست. اگه میدونستم تاحالا درستش کرده بودم :biggrin1:

اتفاقی که میفته اینه که وسط ویندوز یهو صفحه 2-3 ثانیه سیاه میشه، بعدشم آبی میشه و یه سری Error توش میاد و سریع هم میره و نمیشه خوند. بعدشم سیستم ری‌استارت میشه. بعضی وقتا به لوگوی ویندوز که میرسه بازم ری‌استارت میشه و این اتفاق انقدر تکرار میشه تا PC رو خاموش کنی و دوباره روشن کنی

آخرین بار همین 10 دقیقه پیش این اتفاق افتاد. برنامه‌های زیادی هم باز نبودن. یه Fire Fox یدونه Media Player و یدونه Yahoo Messenger‌

یه مشکل دیگم جدیدا اضافه شده و هنگ کردنه. توی ویندوز یهو سیستم هنگ میکنه بدون هیچ دلیلی و چراغ هارد هم روشن می‌مونه. باید دستی ریست کنی سیستمو

کارایی که من انجام دادم:

قرار دادن رم‌ها توی اسلات‌های دیگه

تعویض رم‌ها

تعویض Power

آپدیت BIOS مادربرد

با هیچکدوم از اینا یچ تغییری حاصل نشد

دیگه یا ایراد از خود مادربرد هست، یا از هارد، یا از کارت گرافیک!

دیگه داره اعصابمو خورد میکنه این مشکل و نمیدونم باید چیکار کنم
سلام بهزاد جان یه تست از قطعاتت با برنامه های تست هاردوار بگیر ببین مشکلی ندارن؟؟؟ از صفحه ابی هم اگه بشه عکس بگیری که ببینیم چه اروری میده؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر