راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

hidekiller

کاربر سایت
Feb 4, 2016
6
سلام من تازه بازی skyrim رو نصب کردم یه جایی که در و سه تا حیوان دلفین مار و عقاب هست گیر کردم لطفا راهنمایی کنین کامنت های قبلی رو تا حوصله داشتم خوندم ولی در مورد یه در دیگه بود
az samte chap be ra mar =>mark => mahi

• Like
Reactions: gintama for ever

Aminmz

عضو جدید
Jun 26, 2019
1
دوستان من یه سوال دارم
من بازی رو هنوز تموم نکردم و یه جا دیدم یکی برای خودش خونه و قلعه ساخته بود و خیلی عالی بود
میشه بگین این جریانش چیه و چیکار کنم ؟

• Like
Reactions: gintama for ever

Rezattt

عضو جدید
Jun 28, 2019
1
سلام رو از کجا ها میشه پیدا کرد؟Daedra heart سری Dragon بهتره یا daedric قwarhammer و war axe و sword وmace و greatsword و dagger و battleaxe جز قدرتاشون دیگه چه فرقی دارن ؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این ترد هیچوقت نمی‌میره

سلام من stamina وmajikaم قرمز نشون داده میشه و مقدارشون هم کم شده اگه میشه دلیلشو بگید و بگید چطور حلش کنم .

کاراکترتون بیماری گرفته. راه درمانش خوردن potion of cure diseases و یا activate کردن shrineهاست (مجسمه‌های نماد خدایان)

تو وایتران کنار اون درخت بزرگ وسط شهر، یدونه مجسمه تالوس هست. معبد دیبلا هم همون کنار میدونه و تو Hall of the dead هم مجسمه Kynareth هست.

سلام رو از کجا ها میشه پیدا کرد؟Daedra heart سری Dragon بهتره یا daedric قwarhammer و war axe و sword وmace و greatsword و dagger و battleaxe جز قدرتاشون دیگه چه فرقی دارن ؟

قلب دئدرا رو مغازه‌های alchemy می‌فروشن گاهی اوقات. از جسد daedraها هم میشه برش داشت. تو jorrvaskr هم یادمه یدونه بود.

زره daedricای که تا سطح legendary آپگرید شده باشه از زره Dragonplate لجندری بهتره. هرچند اگر armor ratingتون به 576 رسیده باشه دیگه بالاتر فرقی نمیکنه.

سلاح‌های مختلف بخشیش به مدل بازی و بیلدی که در نظر دارید بستگی داره، بخشیش هم ظاهریه. تفاوت اصلیشون ولی تو سرعته. خنجر سریع‌تر از شمشیر، شمشیر سریع‌تر از تبر، اون سریع‌تر از mace و ...
و بعضیشون برای استفاده با یک‌دست‌ان، longsword و battleaxe دودستی‌ان. برای همین وقتی تبر برمیدارید با اون یکی دست میتونید سپر یا طلسم استفاده کنید. دوباره اینجا مثلا میتونید پرکی که سپر جلوی ۵۰٪ دمج جادوها رو میگیره داشته باشید یا طلسم fast healing استفاده کنید و دیگه potion of healing نیاز نداشته باشید

83Erfan

کاربر سایت
Mar 28, 2019
9
من مود skyUI رو دانلود کردم ولی وقتی می خوام با nexus mods manager نصبش کنم ارور میده.میگه:
an exception occured in the script
و بعدش کلی نوشته دیگه هم داره لطفا بگین دلیلش چیه
نسخه بازی من legendary edition هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر