راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
خب این جادوگر که میگین تا هرچی بخوای بهت یاد میده و پولشو میگیره یا اونم هر لول 5 بار بیشتر نمیشه؟

به نظر من خودت چند باز استفاده کن تا مهارتت بره بالا من الان اول های بازی هستم ولی طوری شده که سلاح کمتر استفاده می کنم.
از این لباس های جادوگری هم بگیر تا نیروت دیرتر خالی بشه.

ZaRaT0oS

کاربر سایت
Jul 20, 2012
47
نام
محمد
به نظر من خودت چند باز استفاده کن تا مهارتت بره بالا من الان اول های بازی هستم ولی طوری شده که سلاح کمتر استفاده می کنم.
از این لباس های جادوگری هم بگیر تا نیروت دیرتر خالی بشه.

کلا باهات موافقم ولی کلا نمیشه
خب فرضا مجیک گرفتم دست لباسم گرفتم برم کی رو بزنم با مجیکم ؟ کلا من مشکلم اینه که میخوام سریع لول 46 بشم برم این شمشیری که karliah میده رو بگیرم وگرنه کلا مجیک استفاده نمیکنم حالا ما این وسط گیر کردیم که چه جوری این 2 تا لول رو آپ کنیم اونم تو این قحطی کوئست کلا مثل این که کوئستی که توش یه خرده بزن بزن داشته باشه تموم شده brother hood که فقط میگه برو یه نفرو بکش که منم متاسفانه تو اون شهر بانتیم زیاده بعد استرید هم میگه باید فکر کنم که اونم تا زمانی که اون آدمرو نکشی باهات حرف نمیزنه حالا من بدبخت این وسط گیر کردم چه خاکی تو سرم بریزم واسه 2 تا لول
میخواستم برم عضو companions بشم که بعدش چند صفحه قبلو خوندم بچه ها گفته بودن تو یکی از کوئست هاش were wolf میشی برا همین نرفتم

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
help

1-قضیه ی این شمشیری که karliah میده چیه؟باید چجوری گرفتش؟
2-باگی وجود داره که بشه باهاش زود لول رو بالا برد؟(یه کلک خوب)
3-در ضمن چه جوری باید عضو گروه brother hood بشم؟
4-مکان دقیق ویلای mecer fery کجاست؟
ممنون

ZaRaT0oS

کاربر سایت
Jul 20, 2012
47
نام
محمد
جواب هات :
1-یه شمشیریه که توی یکی از مامورت های THIEVES GUILD کارلیاه بهت میده شمشیر قوی هست اما تو لول های مختلف سطحش فرق می کنه باید لولت بالای 46 باشه موقعی که شمشیرو میگیری تا قدرت کاملشو داشته باشه
2-صفحات قبلو بخون بچه ها چند تا باگ خوب نوشتن که البته اگه اپدیت کرده باشه چند تاش احتمالا فیکس شده
3-اینو هم یکی از بچه های همین جا زحمت کشیده بود آموزش عضویت تو تمام گروه ها رو نوشته بود صفحات قبلو چک کن
4-اینو والا منم نمیدونم اما اگه میخوای بری دزدی نرو چون شمشیری که توی زیرزمین خونه هست وقتی برش میداری قدرتی برای همون لولی داره که اولین بار وارد ویلای MERCER FERY شدی برای همین تا 46 نشدی نرو اونجا
صفحات قبلو چک میکردی جواب تمام سوالات بود :d

---------------------------------
خب حالا یکی جواب سوال منو بده
من رفتم کوئست های dark brother hood رو کامل کردم و تا آخرش رفتم و شاه رو هم کشتم بعد برگشتم هر شهری که توش بانتی داشتم پول بی زبونمو بهشون دادم تا از گناهم بگذرن ولی مثل این که توی markarth فقط سرمو میخوان وقتی سربازاش منو میگیرن و باهام حرف میزنن اصلا گزینه ای که بانتی بخواد نداره طرفو هم نمیشه قانع کرد تنها گزینه ای که کار مینه آخریه : i rather die than go to prison
کسی میدونه مشکلش چیه؟یعنی دیگه هیچ وقت نمیتونم پا توی markarth بذارم؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
1. ببخشید من توی کوئست ( Hard Answers ) گیر کردم ، اونجاش که اون نوشته رو برمیداریم بعدا میگه یه کپی ازش بسازید چطور باید کپی بسازم؟
2. برای خرید ( Daedra Heart ) میشه اسم چند تا محل رو بگید؟؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
1. ببخشید من توی کوئست ( Hard Answers ) گیر کردم ، اونجاش که اون نوشته رو برمیداریم بعدا میگه یه کپی ازش بسازید چطور باید کپی بسازم؟
تو همون اتاق پشتی یه تیکه کاغذ با ذغال بردار و بعد از اون سنگه کپی بگیر.

ZaRaT0oS

کاربر سایت
Jul 20, 2012
47
نام
محمد
2. برای خرید ( Daedra Heart ) میشه اسم چند تا محل رو بگید؟؟
من جایی واسه خریدش نمیشناسم ولی بهترین جایی که میدونم معبد dagon (فکر کنم اسمش همین بود ) هست اون جا بری 4 تا آدم هستن یه جورایی محافظن بکشیشون هر کدوم 1 دونه دارن توی ماموریتی که باید تیکه های خنجر razor رو پیدا کنی اونجا میری (ببخشید اسم هاشو اینجوری میگم آخه انگلیسیش بخوام درست بنویسم یه خرده سخته )
------------------------------------------------------------------------
آقا کسی جواب سوال ما رو نمیده ؟ این سرباز های markarth پدر منو در اوردن لطفا اگه راهی میدونین بگین چیت هم باشه مشکلی نیست

erfan_

کاربر سایت
Sep 2, 2009
199
نام
عرفان
من جایی واسه خریدش نمیشناسم ولی بهترین جایی که میدونم معبد dagon (فکر کنم اسمش همین بود ) هست اون جا بری 4 تا آدم هستن یه جورایی محافظن بکشیشون هر کدوم 1 دونه دارن توی ماموریتی که باید تیکه های خنجر razor رو پیدا کنی اونجا میری (ببخشید اسم هاشو اینجوری میگم آخه انگلیسیش بخوام درست بنویسم یه خرده سخته )
------------------------------------------------------------------------
آقا کسی جواب سوال ما رو نمیده ؟ این سرباز های markarth پدر منو در اوردن لطفا اگه راهی میدونین بگین چیت هم باشه مشکلی نیست
داداش دکمه ی ~ رو بزن توش بنویس tgm اونوقت هم جونت بینهایت میشه هم استامینات,هروقتم خواستی مثل قبل شه دوباره دکمه ~ بزن بنویس tgm

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
دوستان میشه فرق بین خدایان این بازی و قدرتهایی که میدن رو بگین؟

در ضمن میشه خونه مجانی گرفت؟:d

آخرین ویرایش:

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
واتیران یا ریفتن

---------- نوشته در 10:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

یک سوال برام پیش اومده:
1-آیا میشه تو این بازی برای خودت تیر بسازی؟کجا؟
2-چرا هروقت جیب یکی رو میزنم میفهمه حتی اگه تو خواب باشه وتازه کسی هم تو خونه نیست؟
3-درضمن این کسایی که آموزش آهنگری میدن خیلی زیاد میگیرن با ساختن هم که نمیشه لولش رو برد بالا چیکار کنم من؟
4-یک جادوگر با انصاف تر از secret-fire نیست که جادو بفروشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر