راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من مود skyUI رو دانلود کردم ولی وقتی می خوام با nexus mods manager نصبش کنم ارور میده.میگه:
an exception occured in the script
و بعدش کلی نوشته دیگه هم داره لطفا بگین دلیلش چیه
نسخه بازی من legendary edition هستش.
اگر اشتباه نکنم SkyUI و MCM برای کار کردن نیاز به SkSE داره، اون رو هم باید نصب داشته باشید

• Like
Reactions: gintama for ever

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
من مود skyUI رو دانلود کردم ولی وقتی می خوام با nexus mods manager نصبش کنم ارور میده.میگه:
an exception occured in the script
و بعدش کلی نوشته دیگه هم داره لطفا بگین دلیلش چیه
نسخه بازی من legendary edition هستش.
Skyrim special edition:MOD LIST

• Like

Mirmohammadi

عضو جدید
Sep 24, 2019
1
با سلام
در pc در مرحله ی Feed on the Moth Priest که ما به عنوان Vampire هستیم و باید از کیشیش پرستاری به نام Dexion Evicus در غاری به نام Forebears' Holdout تغذیه کنیم، من هرچه گزینه feed رو میزنم کاری انجام نمیده.
مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟
لطفا هرکی هرچی میدونه در اختیار بزاره. 117605

aerf123

کاربر سایت
Sep 22, 2018
3
با سلام
در pc در مرحله ی Feed on the Moth Priest که ما به عنوان Vampire هستیم و باید از کیشیش پرستاری به نام Dexion Evicus در غاری به نام Forebears' Holdout تغذیه کنیم، من هرچه گزینه feed رو میزنم کاری انجام نمیده.
مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟
لطفا هرکی هرچی میدونه در اختیار بزاره. View attachment 117605
این یه bug هست

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام دوستان تازه اولین اژدها رو تو بازی کشتم که چندتا اسکلت بهم داد ! با اسکلتای اژدها چیکار کنم ؟ بفروشمش یا نگهشون دارم ؟ الان به دردم میخوره (اول بازی هستم) یا بعدها لازمم میشه ؟

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام دوستان تازه اولین اژدها رو تو بازی کشتم که چندتا اسکلت بهم داد ! با اسکلتای اژدها چیکار کنم ؟ بفروشمش یا نگهشون دارم ؟ الان به دردم میخوره (اول بازی هستم) یا بعدها لازمم میشه ؟
اوایل بازی که لازمت نمیشه...
اگه به اندازه کافی بدست بیاری، می‌تونی بعدا از این آیتم‌ها برای درست کردن زره و سلاح مخصوص استفاده کنی...ولی از اون جایی که بشدت سنگین هستن اوایل بازی بهتره بفروشی‌شون و پیش خودت نگه نداری...یه راه دیگه هم اینه که یه جای امن ذخیره‌شون کنی...یا مثل من آیتم‌های سنگینت رو بده به همراهت برات حمل کنه :D

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
اوایل بازی که لازمت نمیشه...
اگه به اندازه کافی بدست بیاری، می‌تونی بعدا از این آیتم‌ها برای درست کردن زره و سلاح مخصوص استفاده کنی...ولی از اون جایی که بشدت سنگین هستن اوایل بازی بهتره بفروشی‌شون و پیش خودت نگه نداری...یه راه دیگه هم اینه که یه جای امن ذخیره‌شون کنی...یا مثل من آیتم‌های سنگینت رو بده به همراهت برات حمل کنه :D
پس یعنی اگه الان بفروشمش , بعدها به اندازه کافی میتونم بدست بیارم ؟ پشیمون نمیشم از فروشش ؟ البته دارم پول جمع میکنم که تو شهر ویتران یه خونه بخرم , وسایلمو بزارم تو خونه جاشون امن هست ؟

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
پس یعنی اگه الان بفروشمش , بعدها به اندازه کافی میتونم بدست بیارم ؟ پشیمون نمیشم از فروشش ؟ البته دارم پول جمع میکنم که تو شهر ویتران یه خونه بخرم , وسایلمو بزارم تو خونه جاشون امن هست ؟
بهترین راه همون خرید خونه و ذخیره‌ کردنشه...آیتم‌ها کاملا امن میمونه.
ولی اگه بفروشی هم بعدا میتونی هر چقدر بخوای بازم با کشتن اژدها آیتم‌ها رو بدست بیاری چون تا دلت بخواد اژدها تو بازی هست و تموم نمیشه.

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
از استخوان های اژدها برای ساخت سلاح و زره میشه استفاده کرد ولی لول آهنگریت باید خیلی بالا باشه، اژدها زیاد میکشی بعدا بفروش

• Like
Reactions: gr.s

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
دوستان بعد از جنگ با یه جادوگر قوی , یه اتفاقی برای قدرت جادوم افتاده , تو قسمت skill که میرم عدد جادو رو به قرمز نوشته و میزانش هم کمتر از قبل شده ! مشکل چیه مسموم شدم ؟! چجوری درستش کنم ؟

• Like

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
دوستان بعد از جنگ با یه جادوگر قوی , یه اتفاقی برای قدرت جادوم افتاده , تو قسمت skill که میرم عدد جادو رو به قرمز نوشته و میزانش هم کمتر از قبل شده ! مشکل چیه مسموم شدم ؟! چجوری درستش کنم ؟
برو توی یه معبد یا معجون سلامتی بخور

• Like
Reactions: gr.s

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام دوستان من کوئست های companions رو تو شهر وایتران داشتم انجام میدادم که تو یکی از کوئست ها تبدیل به گرگینه شدم , حالا میخوام درمانش کنم , راه درمانش رو خوندم که باید کوئست های companians رو ادامه بدم تا بتونم درمانش کنم , فقط سوالم اینه که اول اینکه خیلی طول میکشه به اون کوئست مورد نظر برسم برای درمان (همین الان گرگینه شدم) ؟؟ دوم اینکه بعد از درمان همه چیز به حالت عادی برمیگرده ؟؟ نقطه ضعف ها و نقطه قوت ها ؟ تو همینجا یکی نوشته با گرگینه شدن مزایایی که در ابتدای بازی با انتخاب کاراکتر بدست میارید از بین میره ! خوب درمان شم دوباره برمیگرده ؟! ممنون میشم جواب بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر