راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
لطفا بگین مشکل کامپیوترم چیه بازی فوتبال ۲۰۱۸ رو خیلی صحنه اهسته میشه یا بازی اساسین سندیکیت
ویندوز ۷
سی پی یو i3 7100
Ram 8
گرافیک Gtx730
لطفا بگین
---------------------------------
cpu کلا برای بازیهای جدید ضعیفه
برای بازیهای open world هم خیلی ضعیف
-----------------------
فقط میتونی بازیهای اکشن توی محیط بسته مثل باریهای اکشن survive harror به سبک dead space راحت میتونی بازی کنی
بازیهای مثل > اساسین سندیکیت cpu 4 هسته ای یا 6 هسته لازم دارن
باید cpu i5 سری skylke-x یا i7 skylake-x بگیری یا i9 جدیده

بهترین گزینه i7 برای چند سال مشکلی نداری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gintama for ever

god of thundar

کاربر سایت
Jan 11, 2019
1
اقا سلام من تازه واردم و با این بازی اشنایی زیادی ندارم متاسفانه فقط در اون حد بلدم که بتونم ماموریت های حالت story رو تموم کنم . ببخشید من می‌خوام عضو گروه جادوگران که توی کالج شهر winterhold هستند بشم اما نمیتونم چطوریه . یجا نوشته بود با مراقب کالج حرف بزن جادو یادت میده روی مراقب امتحان کن منم حرف زدم با مراقب . جادو یاد داد زدم بهش که مطمئن شه . بعدش هیچی نشد فقط مراقب دوباره سر صحبت رو باهام باز کرد . اصلا اتفاقی نیافتاده که نشون بده عوض اون کالج شدم . میشه بشین باید چیکار کنم دقیقا ؟

• Like

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اقا سلام من تازه واردم و با این بازی اشنایی زیادی ندارم متاسفانه فقط در اون حد بلدم که بتونم ماموریت های حالت story رو تموم کنم . ببخشید من می‌خوام عضو گروه جادوگران که توی کالج شهر winterhold هستند بشم اما نمیتونم چطوریه . یجا نوشته بود با مراقب کالج حرف بزن جادو یادت میده روی مراقب امتحان کن منم حرف زدم با مراقب . جادو یاد داد زدم بهش که مطمئن شه . بعدش هیچی نشد فقط مراقب دوباره سر صحبت رو باهام باز کرد . اصلا اتفاقی نیافتاده که نشون بده عوض اون کالج شدم . میشه بشین باید چیکار کنم دقیقا ؟
دوست عزیز، اسکایریم بازی بسیار عظیمی هست که برای بهترین تجربه ازش باید و باید زبان انگلیسی بلد باشی در غیر این صورت نه تنها چیزی ازش نمیفهمی بلکه توی مراحلذو ماموریت ها گیر میکنی. بازیش اینقدر عظیمه که من الان حدود ۵۰ ساعته تا حالا بازی کردم و ده درصد استوری هم شاید نرفته باشم و همش ماد میریزم و توی دنیای زیباش غرق میشم و لذت میبرم .‌

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

• Like

EAmin4854_W

کاربر سایت
Jan 17, 2019
3
سلام من تازه بازی skyrim رو نصب کردم یه جایی که در و سه تا حیوان دلفین مار و عقاب هست گیر کردم لطفا راهنمایی کنین کامنت های قبلی رو تا حوصله داشتم خوندم ولی در مورد یه در دیگه بود

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام من تازه بازی skyrim رو نصب کردم یه جایی که در و سه تا حیوان دلفین مار و عقاب هست گیر کردم لطفا راهنمایی کنین کامنت های قبلی رو تا حوصله داشتم خوندم ولی در مورد یه در دیگه بود
اطرافو نگاه کن مشخص کرده

aerf123

کاربر سایت
Sep 22, 2018
3
ببخشید یه مشکلی دارم تو dlc downstarتو مرحله prophet باید به پیرمرد جادویvampire's seduction بزنیم تا نتونه بجنگه بعد گزینه feedمیاد ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ تغییری نمیکنه راهی واسه رد کردن این قسمت یا درست شدنش ندارید؟

• Like

EAmin4854_W

کاربر سایت
Jan 17, 2019
3
سلام من تو nightcaller temple گیر کردم ارنادو از این در رد شده ولی در واسه من بسته هست کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Attachments

• entrance-to-nightcaller-temple.jpg
    entrance-to-nightcaller-temple.jpg
    563.4 KB · مشاهده: 11

mahangh

کاربر سایت
Feb 20, 2019
1
سلام من Xbox دارم و در مرحله saarthel amulet گیر کردم که باید بری چهار سنگ رو بر داری بعد تو دیواره گیر ميکني . باید چیکار کنم؟ خواهشن کمک کنید.

silentevil

کاربر سایت
Sep 18, 2016
2
سلام
به شدت نیاز به کمک دارم
با ميراک ميجنگم و قبلا هم جنگیدم میدونم چندبار خونش کم میشه اژدهایی رو فرا میخونه روحش رو ميگيره تا خونش پر شه و در نهایت میمیره
الان اولین اژدها رو که می کشه نمیتونه روحش رو بگیره اما من میتونم
و ميراک به حالت ضد ضربه می مونه و نمیشه کشتش و هیچ اتفاقی هم نميوفته
از سیو قبلی هم ادامه دادم باز همین جور شد
نمیدونم چیکارش کنم

Erfan221381

عضو جدید
Mar 18, 2019
1
سلام .توی skyrim برای enchant کردن سلاح بخشی به نام enchantment وجود داره که هر کاری می کنم نمیدوم با چی باید پرش کنم که یتونم یه سلاح رو enchant کنم
لطفا کمک کنید .

83Erfan

کاربر سایت
Mar 28, 2019
9
سلام من من چند بار خواستم توی سایت شما درباره اسکایریم مطلب بخونم ولی نتونستم فقط نوشته های دیگران رو میاره لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر