Uncharted2 VS Uncharted3

از کدام Uncharted بیشتر لذت بردید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
U2 لذت بخشترین بازی این نسل من بود.سکانس قطار زیباترین و خارق العاده ترین LEVEL ی بود که من تو این نسل دیدم.
U3 از هر نظر نسبت به U2 پیشرفت داشته ,از گرافیک گرفته تا روایت داستانی ,انیمیشن,گیم پلی,سکانس های سینمایی وحشتناک همه و همه در بالاترین سطح خودش قرار داره ولی جادوی U2 رو نداشت.
در کل فکر میکنم U2 نقطه عطف این نسل بود بازیی که تمام المان های بازی های AA رو چندین قدم رو به جلو برد.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
U2 لذت بخشترین بازی این نسل من بود.سکانس قطار زیباترین و خارق العاده ترین LEVEL ی بود که من تو این نسل دیدم.
U3 از هر نظر نسبت به U2 پیشرفت داشته ,از گرافیک گرفته تا روایت داستانی ,انیمیشن,گیم پلی,سکانس های سینمایی وحشتناک همه و همه در بالاترین سطح خودش قرار داره ولی جادوی U2 رو نداشت.
در کل فکر میکنم U2 نقطه عطف این نسل بود بازیی که تمام المان های بازی های AA رو چندین قدم رو به جلو برد.
دقیقا نظر منم همینه!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب به نظر من هر دو نسخه لذت بخش هستند، ولی به نظرم نسخه سوم ارزش بیشتری داره، به نظر من حتی ارزش تکرار نسخه سوم بیشتر از نسخه دوم هست. شروع خوب و داشتن تمامی المان‌های یک بازی سرگرم کننده و جذاب باعث شد که من به نسخه سوم رأی بدم. فکر می‌کنم مراحل خسته کننده در نسخه دوم بیشتر هست، در صورتی که طراحی مراحل نسخه سوم بسیار زیباست و همشون یک ضرب آهنگ سریع و دوست داشتنی‌ای دارند.

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
من با نسخه دوم به شدت سرگرم شدم ولی نسخه سوم اون حس و حال شماره قبلو نداشت یه جورایی هم بعضی از مراحلش مثل U2 بود مثلا مرحله جنگل کپی U1 بود یا مرحله اسب سواری مشابه یه مرحله U2 بود چپتر اخرم باز شمارو یاد مرحله اخر U2 میندازه.کلا بازی باحالیه من که نزدیک 5-6 ماه بود طرف هیچ بازیی نرفته بودم ولی اینو در عرض 4 روز تمومش کردم...

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
یک مورد دیگه که تو پست قبلی فراموش کردم بگم و همونطور black tear هم بهش اشاره کرد ارزش تکرار پذریری بیشتر U3 نسبت به U2 هستش.U2 رو بعد از دوبار بازی کردن مثل اغلب بازی ها اون جذابیت گذشته خودش رو از دست میداد ولی U3 رو که الان دارم برای بار سوم روی درجه سختی crushing میرم کاملا برام لذت بخشه.یجورایی باید تمامی استراتژی هایی که تو در جه های قبلی بازی برای از پا در آوردن دشمنها استفاده میکردم باید تغییر بدم و این خیلی برام جالب هستش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر