Ni no Kuni : Wrath of the White Witch

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
محمد آقا این پازل های Horace که میگی کجا هست چون من الان به باس فایت Vileheart رسیدم و هنوز ندیدم این چیزی که شما می گی رو. بعد یک سوالی هم که داشتم اینه که من الان لول 38 هستم و رسیدم به اون باس فایتی که گفتم ، می خوام بدونم می تونم با همین لول باس های بعدی رو هم بزنم یا نه باید برم یکم لول آپ کنم بعد برگردم . خیلی سریع بازی نکردم و ساید کوئست های زیادی هم انجام دادم ولی خوب تا حالا 42 ساعت اینا شده و لولامون دور و بره همون 38-37 . فامیلیر ها هم اکثرشون رو فاینال فورمشون هستن و لولشون بین 14-18ه .
Horace همون پسر کوچیکست که روحه ( موهاش سبزه ) . باید کنارش Spirit Medium بزنی و باهاش صحبت کنی . اولین بار هم تو Ding Dong Dell میتونی ببینیش . دم دروازه ایی که میره سمت King Tom سمت راست پله میخوره میره یه جایی که یه مقبره وسطش هست . پشت مقبره وایساده . هر بار بهت یه پازل میده یعنی ازت یک سوالی میکنه که جوابش رو تو Wizard Campanion باید پیدا کنی . هر بار هم که سوالش رو جواب بدی بهت یه Spell یاد میده و دفعه بعدی میتونی تو شهر بعدی پیداش کنی . مثلا دفعه دوم تو Al Mamoon ـه و بعدش تو Castaway Cove و ....
سوالاتش هم دفعه سوم چهارم به بعد بعضی هاش فوق العاده سخته یعنی من که نتونستم بدون کمک Guide حلشون کنم .
در مورد lvl و اینا هم نمیتونم بهت دقیق بگم باید خودت بازی کنی اگه به جایی رسیدی که خیلی سخت بود بهتره برگردی و یه کم Lvl Up کنی . وقتی یه کم دیگه جلو رفتی میتونی یک سری Monster هایی رو پیدا کنی که وقتی شکستشون میدی 10000 تا و بیشتر Xp میدن . یعنی یک بار بزنیشون 5-6 تا lvl میدن البته Rare هستن و خیلی کم Spawn میشن .
در مورد Familiar هم بگم که بهترین Familiar دایناسوره :D یادم نیست انگلیسیش چی بود ولی تو Genie Stepe ( بالای Temple of trials ) اونجا میتونید پیداش کنید از نظر Damage بالاترین Damage رو میده و یه Spell ـه AOE داره به اسم Earsplitter که وقتی بزنید میزنه میترکونه کلا تیم حریف رو . برای مبارزه با باس های آخر بازی هم خیلی واجبه .

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
در ضمن این قسمت امتیازات بازی معمولا واسه بیشتر بازی های Jrpg هست یعنی بعد از هر در گیری Loot و امتیازات رو میزنه .
این قضیه چون جزو رسم و رسوم jrpg هستش حتما باید باشه ، یا اینکه واقعا ضرورت داره و یه گیمر دوست داره ببینه تو جنگ چیکار کرده ؟ میخوام نظر دوستانو بدونم. من همیشه با این چند تا چیز -نتیجه گیری امتیازات بعد از هر fight و مبارزه نوبتی مثه final fantasy و .... مشکل داشتم و نتونستم بازیشون کنم.
میخواستم بدونم این عدم علاقه بر جسب عادت به سبک هایی غیر از این سبکه یا سلیقه ایه ؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
این قضیه چون جزو رسم و رسوم jrpg هستش حتما باید باشه ، یا اینکه واقعا ضرورت داره و یه گیمر دوست داره ببینه تو جنگ چیکار کرده ؟ میخوام نظر دوستانو بدونم. من همیشه با این چند تا چیز -نتیجه گیری امتیازات بعد از هر fight و مبارزه نوبتی مثه final fantasy و .... مشکل داشتم و نتونستم بازیشون کنم.
میخواستم بدونم این عدم علاقه بر جسب عادت به سبک هایی غیر از این سبکه یا سلیقه ایه ؟
این امتیازات رو که میزنه تو خیلی از بازی ها بدرد نمیخوره ولی تو همین Ni no kuni اگه ببینی همونجا Loot و Gold و Xp کسب شده رو نشون میده که اونا بدرد میخورن مخصوصا آخرای بازی یا تو Post Game .
در مورد مبارزه نوبتی هم بر میگرده به سلیقه . من خودم 5 دقیقه هم نمیتونم بازی های مخفی کاری مثل Splinter Cell یا MGS رو تحمل کنم . به نظرم خسته کننده هست ولی بازی های Jrpg رو 100 ساعت 100 ساعت بازی میکنم . مثل شطرنج یا مثل بازی های Adventure میمونه . شما باید تو مبارزه با هدف و استراتژی مبارزه کنی و جلو بری .
در ضمن معمولا داستان و موزیک و شخصیت پردازی تو بازی های Jrpg خیلی بهتر از بازی های غربی و غیرو ـه . یک چپتر بعضی از بازی های Jrpg داستانش میرزه به کل هیکل Batman Arkham و غیرو و غیرو که فرت و فرت هم Goty میشن . همیشه توشون Soundtrack های اختصاصی داره که از هزار تا موزیک بعضی بازی های غربی سر تره .
این چیزا رو باید بهش علاقه داشته باشی تا بتونی بازی کنی . هیچ چیز زوری نمیشه :D

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
ممنون ، خوب توضیح دادی. الان درک میکنم. آره کاملا سلیقه ایه.
Ni Nu Kuni رو هم چون داستان و سبک هنریش به انیمیشن های استودیو ghibli میخوره بازی میکنم که واقعا حال میده. البته اینجور نوبتی تو این بازی باحاله ، چون میتونی راه بری تو میدون جنگ ، کامله کامل مثه شطرنج نیست. این نکته هم که گفتی gold و loot رو نشون میده آخر fight ، راست میگی من خودم همش می دیدم چی بهم میده که بدم به pet هام و ....

یه quest دیگه الان دارم برای ding dong dell که میگه یه نفری بیرون شهر به مشکل برخورده ، برو پیداش کن ببین چه مشکلی داره. گشتم نبود. الان که لول آپ شدم دیگه مانسترهای تو مپ در میرن ، حال میده D:

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
بالاخره تمومش کردم و واقعا از بهترین بازی های عمرم بود! خیلی طرفدار JRPG نیستم ولی خوب اگر حال کنم بازیشون می کنم اما این یکی خیلی خوب بود و از لحاظ عالی بود! به نظر من مهمترین فاکتور بازی این بود که تونسته بود Ni No Kuni یا همون Another World رو خیلی زنده درست کنن و اون دنیای موازی خیلی یک دست و دقیق ساخته شده بود... همه ی فاکتور ها دست به دست هم داده بودن و بازی واقعا پرفکت بود... من که خیلی لذت بردم و تحریک شدم برم چند تا JRPG دیگه هم بازی کنم... فقط چند تا سوال دارم که ممنون می شم دوستان خصوصا آقا محمد گل کمکم کنن و جواب بدن :
اول اینکه یه جایی گفته بودید تو پست گیم بازی قسمت هایی از داستان که خیلی جالبه معلوم میشه راجع به اون ماشین و این داستان ها ، می خواستم بدونم چطوری می تونم به اون کانتنت برسم...
دوم اینکه بعد از تموم کردن معماهای هوراس یک سری معمای جدید میاد که درواقع برای خود Wizard King هست ، می خواستم بدونم چیز خفنی می ده بعنوان جایزه یا نه؟
سوم اینکه اگر لطف کنید چند JRPG خوب دیگه روی XBOX یا PS3 بهم معرفی کنید بسیار ممنون می شم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
بالاخره تمومش کردم و واقعا از بهترین بازی های عمرم بود! خیلی طرفدار JRPG نیستم ولی خوب اگر حال کنم بازیشون می کنم اما این یکی خیلی خوب بود و از لحاظ عالی بود! به نظر من مهمترین فاکتور بازی این بود که تونسته بود Ni No Kuni یا همون Another World رو خیلی زنده درست کنن و اون دنیای موازی خیلی یک دست و دقیق ساخته شده بود... همه ی فاکتور ها دست به دست هم داده بودن و بازی واقعا پرفکت بود... من که خیلی لذت بردم و تحریک شدم برم چند تا JRPG دیگه هم بازی کنم... فقط چند تا سوال دارم که ممنون می شم دوستان خصوصا آقا محمد گل کمکم کنن و جواب بدن :
اول اینکه یه جایی گفته بودید تو پست گیم بازی قسمت هایی از داستان که خیلی جالبه معلوم میشه راجع به اون ماشین و این داستان ها ، می خواستم بدونم چطوری می تونم به اون کانتنت برسم...
دوم اینکه بعد از تموم کردن معماهای هوراس یک سری معمای جدید میاد که درواقع برای خود Wizard King هست ، می خواستم بدونم چیز خفنی می ده بعنوان جایزه یا نه؟
سوم اینکه اگر لطف کنید چند JRPG خوب دیگه روی XBOX یا PS3 بهم معرفی کنید بسیار ممنون می شم
سلام . برای اینکه به اون چیزی که من گفتم برسید باید تقریبا 80-90 % ـه Side Quest ها رو انجام بدید بعدش :
اون بنده خدایی که همیشه دفترچش رو گم میکنه بازم بهتون کوئست میده . آخرین بار تو DingDong Dell هست . جایی که دفترچش رو گم کرده یک جایی هست که قبلا باز نبوده . تو یکی از همین جنگل های مخفی هست . اونجا یک بنده خدایی وایساده دم یک در عجیب . بهتون یک چیزایی میگه ( که اسپویل نمیکنم ) و کوئستش هم اینه که باید تقریبا 10 تا Monster بکشید که بیشترشون همون باس های بازی هستن با یه کم تغییر و قدرت بیشتر . بعد از اینکه اونا رو تموم کنید یک قضیه ایی پیش میاد که مغز من رو منفجر کرد . یعنی اگر میخواید این قضیه Another World رو کامل متوجه بشید و قضیه اصلیه داستان رو بفهمید حتما بازی کنید تا به این کوئست برسید .
در مورد هوراس . بعد از اینکه کوئست هاش رو تموم کردید و باس آخر رو هم زدید و تو Post Game بودید یک بنده خدایی تو Ara Memorae وایساده . اونم باهاش صحبت میکنید و کوئست هاش رو انجام میدید . اون یارو یک چیزایی میگه که خیلی جالبه . در مورد چند تا از شخصیت های بازی اطلاعات رو کامل میکنه . خالی از لطف نیست . یه چند تا چیزم میده که فکر کنم همون Spell ـه Astra بهترینشون باشه . که قوی ترین Spell ـه بازی هست .
در مورد بازی های هم سبک هم هر کسی سلیقش فرق میکنه . اگه داستان و موزیک و شخصیت پردازی براتون خیلی مهمه و گرافیک براتون مهم نیست من Nier رو پیشنهاد میدم . توی بازی های این نسل جزو تاپ 3 بازی هایی بوده که بازی کردم دلیلش هم اینه که تو Game هایی که بازی کردم Nier بهترین داستان و موزیک رو داشته اونم به فاصله زیاد . اگر داستان اهمیتی نداره براتون و گیم پلی مهمه همین Tales ها خوب هستن . Valkrya Chronicles هم گیم پلیه بسیار جالبی داره . داستان و موزیکشم خوبه .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
چرا تموم نمیشه ایییین؟!~x( 40 ساعت رفتم shadar هم زدم اما درست وقتی که امیدوار بودم بازی قراره تموم شه در یه حرکت فکر کنم 10 20 ساعت دیگه به بازی اضافه شد! یه نفرم به اومد تو پارتی تازه! دوستان کسی میدونه چقدر مونده تموم شه؟!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
چرا تموم نمیشه ایییین؟!~x( 40 ساعت رفتم shadar هم زدم اما درست وقتی که امیدوار بودم بازی قراره تموم شه در یه حرکت فکر کنم 10 20 ساعت دیگه به بازی اضافه شد! یه نفرم به اومد تو پارتی تازه! دوستان کسی میدونه چقدر مونده تموم شه؟!

سلام داداش خوب بعدش قشنگه !

حدود 4-5 ساعت دیگه هست + 1 ساعت اضافه باید لول آپ کنی !

حتما لولت بالای 52 باشه وگرنه گیر میکنی !

حتما یک موجود گیر بیار که حرکت earspliter رو داشته باشه !

squaesh ها توی مرحله یخی این حرکت رو دارن ولی ته آخر قیافش رو آپگیرید کن !

و حتما فن upsy-dipzy رو از یکی داشته باش تو فمیلر هات !

و راستی بالای 15 تا پری که کسی مرده رو زنده کنه داشته باش + قهوه ی قوی که جادوت رو پر کنه + ساندویچ که جونت رو زیاد کنه !

من خودم 75 ساعا بازی کردم !

چقدر کم بازی کردی !

:d

مبارزاتش خیلی طولانیه حتما آماده باش برای هر دقیقه !

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
اگه بخوای فقط بری و زود تمومش کنی حدود 2 تا 3 ساعت
البته اگه بخوای با این سرعت بازی کنی:
خب بعد از 20 ساعت تموم شد :biggrin1:
بسیار زیبا بود
که خُب، خیلی کمتر :d
جدی من هنوزم موندم ایشون چه جوری 20 ساعته بازی رو تموم کردن :d

حدود 4-5 ساعت دیگه هست + 1 ساعت اضافه باید لول آپ کنی !
برا level up که ایشون میگن شما اگه بتونی موجود Tokotoko رو پیدا کنی خیلی کارت راحت میشه، هر یکیش حدود 8000 تا یا شایدم بیشتر exp میده
موجودشم تو اون قسمتی که شهر Perdida هست پیدا میشه

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
account240@

ممنون داداش نکته ی خوبی رو اشاره کردی !

چطوری بازی رو 20 ساعت تموم کرده حتما رکورد زده خدایی !

راستی داداش این موجوده دقیق میگی کجا هست من برم بزنمش ! نمیدونستم انقدر لول میشه گرفت !

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
راستی داداش این موجوده دقیق میگی کجا هست من برم بزنمش ! نمیدونستم انقدر لول میشه گرفت !
شما برو روبروی ورودی شهر Perdida اون جاده ای که داره رو تا انتها برو و برگرد تا بتونی موجودشو پیدا کنی، موجودای دیگه رو یا فراری بده یا باهاشون بجنگ که محو شن و جاشون موجود جدید بیاد
اینجا عکسش هست:
Tokotoko - Ni No Kuni Wiki
طبق لینکی که دادم تو این مناطق پیدا میشه: (Billy Goat's Bluff (South و Perdida
البته این مدل دومش هست و exp دقیقشو نوشته 8005 تا :d
مدل اولش هم 2000 تا exp میده که نوشته اینجا پیدا میشه: (Ugly Duckling Isle (South-east of Swan Island, which is directly north of the Summerlands
مدل سومش هم:
یکیش میشه Docotoko که فقط از طریق metamorph بدست میاد
اون یکیش هم Tokotocold هست که نوشته 26000 تا exp میده ولی جاشو نگفته :d (اگه پیدا کردی به منم بگو :d)

این wikiشو خودمم الان دیدم :d

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
طبق تحقیقاتی که انجام دادم (:d) Tokotocold رو فقط میشه تو Ivory Tower پیدا کرد، طبق سایت زیر اینجاست:
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch - Loco for Toko - News - Ni no Kuni: Wrath of the White Witch - Games - Prima Games
On the second floor of the tower, just before the final teleporter is a large, C-shaped hallway. This is the one and only place in the entire game where you can find these elusive creatures.
طبقه دوم برج دقیقا قبل از تِلِپورت کننده آخری تو اون راهروی C شکل (بزرگه). تو کل بازی این تنها جایی هست که میشه پیداشون کرد. :d
یکی هم تو gamespot گفته بود بعضی هاشون رنگی طلایی دارن که اونا به جای exp، پول زیادی میدن (10000 تا مثل اینکه)
exp هم اینجا گفته 24000 تا ولی چند تا ویدیو دیدم 29000 تا بود مثل اینکه :d
واقعا موجود عجیبی هست :d

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
مرسی از بردیا جان و اکانت240
اگه بخوای فقط بری و زود تمومش کنی حدود 2 تا 3 ساعت
من خودم خیلی دوست دارم 200 300 ساعتی برمش منتهی وقتش رو ندارم در حال حاظر تا اینجا هم تا تونستم side quest ها رو رفتم که چیزی از لذت بازی رو کم نکنه
برم ببینم این tokotoko کجاست چیز باهالیه در اینصورت یادمه تو ff x هم یه موجودی بود به اسم cactur یه کاکتوس بود خیلیم ترسو بود اتفاقا اونم حکم همین موجود رو داشت اتفاقا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر