Ni no Kuni : Wrath of the White Witch

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
تاپیک این شاهکار رو دیدم نداریم گفتم بزنم که بازی در راهه

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch

ninokuni_610.jpg

این بازی زیبا که قبلا با نام کامل Ni no Kuni: Shikkoku no Madōshi برای NDS اومده بود قراره با همکاری دو استودیوی Level 5 و Studio Ghibli با نام کامل Ni no Kuni: Wrath of the White Witch برای Ps3 عرضه بشه . سبک بازی Role-Playing هست و بازی گرافیک بسیار زیبا و چشم اندازی داره :

ninokuninarelease610.jpg

Ni-no-kuni.jpg

عکسهایی از گیم پلی ـه بازی

NiNoKuni_Battle.jpg

02a4bdbe6d0feb73d7757ea5931e52bd-500x282.jpg

داستان بازی هم درباره پسری 13 ساله به اسم Oliver هست که مادرش به شکل ناگهانی میمیره و عروسکی که مامانش بهش داده بوده به Oliver کتابی رو میده که بهش این قابلیت رو میده که به دنیای Ninokuni بره . جایی که گفته میشه در اونجا میتونه مادرش رو دوباره زنده کنه .
ناشر بازی هم Namco-Bandai هست و بازی واسه همه ریجن ها عرضه میشه . نکته قابل توجه هم حضور استاد Joe Hisaishi هستش . آهنگساز معروف ژاپنی که فیلم هایی همچون Spirited Away و Princess Mononoke رو تو کارنامش داره و همین باعث میشه به موزیک بازی امیدوار بود .
به هر حال بازی از گرافیک فوق لعاده زیبا و موزیک عالی بهره میبره که همه اینها در کنار داستان جذاب و گیم پلی خوب نوید یک بازیه درجه یک رو میده . بازی چند روز دیگه تو ژاپن عرضه میشه و نسخه انگلیسی هم سال 2012 عرضه خواهد شد .
این هم لینک آخرین تریلر بازی :
http://www.eurogamer.net/videos/ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-trailer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: taker-sos and Akiba

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
به نظر بازی خوبی میاد من کلا با این سبک بازیها خیلی حال میکنم.از اقا محمد هم به خاطزگذاشتن این تاپیک تشکر میکنم.:x

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
اسم بازیو مطمئنی درست نوشتی..............نینو کونی:d
جدا از اسمش منم از این سبک بازیا خوشم میاد خسته شدیم بس آدم کشتیم

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
لوگوی بازی که از لوگو های ff الهام گرفته شده ... امیدوارم تو گیم پلی عناصر و شباهت بیشتری بین این 2 سری ببینیم ... به خصوص اگه از نوع ff12 باشه ...

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من دموش رو بازی کردم. بازگشت به همون مولفه های اصیل JRPG است. سیستم Summon کردنش هم جالبه که انگار با لول آپ شدن در حدود چند لول چند Creature جدید اضافه میشن.
گرافیک محیط بازی هم حرف نداشت. خب کم چیزی نیست Studio Ghibli واسه یه بازی فانتزی محیط و شخصیت طراحی کنه ... :x
در ضمن بازی فوق العاده سخت است و تاکید زیادی بر سیستم کسب تجربه داره !

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
منم دمو رو رفتم
گرافيكو كه اصلا نگو!
Wow بود كلا!:d
دو تا مرجله ي قابل بازي هم خيلي خوب بود
خيلي گيم پلي دم دستي و خوبي داره
برعكس نظر حامد اون چيزي كه من از بازي ديدم خيلي سخت نبود!:d