Blue dragon

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بچه ها حتما اونایی که این بازی رو تموم کردن آهنگ های زیبای این بازی رو شنیدم من به منتخب و با سلیقه خودم چند تاشو می زارم حتما دانلود کنید :
به ترتیب قشنگی گذاشتم یعنی به نظر من همین اولی از بین همه اینا قشنگ تره :
1- دانلود
2- دانلود
3- دانلود
4- دانلود
5- دانلود

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اینم سری دوم اینبار مطمئن باشید از اینا بیشتر از قبلیا خشتون میاد :
1- دانلود
2- دانلود
3- دانلود
این ها رو از دست ندین واقعا فوق العاده هستن دانلود کنید متوجه میشید منتظر نظراتتون هستم

آخرین ویرایش:

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
دوستان عزيز. خيلی شيفته این بازی شدم .به خاطر محيط ها و آهنگ ها و .... خيلی زيبا و فانتزی. اما ميترسم بگيرمش و خوشم نياد. ميخواستم کمی اطلاعات در مورد گيم پلی این بازی بهم بديد. نحوه مبارزات و نوع حرکت دوربين و ....
ممنون.
راستی عکس هم اگر از گيم پلی بازی دارين بزارين ممنون ميشم.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان عزيز. خيلی شيفته این بازی شدم .به خاطر محيط ها و آهنگ ها و .... خيلی زيبا و فانتزی. اما ميترسم بگيرمش و خوشم نياد. ميخواستم کمی اطلاعات در مورد گيم پلی این بازی بهم بديد. نحوه مبارزات و نوع حرکت دوربين و ....
ممنون.
راستی عکس هم اگر از گيم پلی بازی دارين بزارين ممنون ميشم.

گیم پلی ؟
بازی های Turn Base RPG همگی یه گیم پلی داره فکر نمی کنم نیازی به گذاشتن عکس و ... باشه
شما DVD 1 رو بگیر اگه خوشت اومد بقیشو هم بگیر

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
علی من همین امروز به دستم رسید و فقط cd یکش را گرفتم. هنوز هم بازی نکردم ولی اگه صبر کنید دوساعت دیگه نظرم را در رابطه با این بازی خواهم گفت.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
2 تا آهنگ خیلی قشنگ از این بازی برو بچه هایی که این بازی رو تموم کردن حتما یادشونه !
Giant Mechat
State Of Emergency
حداقل اگه Dial up هستین آهنگ اولی رو دانلود کنید ! من با این آهنگه یه جورایی زندگی کردم !

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
به نظرتون ارزش داره بعد از این همه مدت که از ریلیز این بازی گذشته به رفیقم بگویم برام دانلودش کند !؟ :D
تا هفته ی دیگه دستم است.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
به روح وینسنت که تو ما رو سر کار گزاشتی حامد!!!! :biggrin1:هنوز BD رو نگرفتی؟ خیلی پیش از اینها گفتی که میخوای بازی رو بگیری.برو بازیرو بگیر، شک هم به خودت راه نده .

پ ن: اگه خبر به SE برسه دوباره The Last Remnant رو TBA میکنن.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به نظرتون ارزش داره بعد از این همه مدت که از ریلیز این بازی گذشته به رفیقم بگویم برام دانلودش کند !؟ :D
تا هفته ی دیگه دستم است.
What The Hell Is That ???? !!!!!! :eek:
می گم حامد تو قات زدی ؟
مگه دفعه قبل نگفتی که این بازی رو تموم کردی ؟ :eek: :eek:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
شرمنده رفقا ... من الان حافظه ام رو از دست دادم چیزی یادم نمیاد ولی اونطور که صفحات این تاپیک رو مرور کردم یادم اومد که بعد از صحبت حسام و علی بر سر اینکه چندمین نفر هستند که BD رو تموم کردند ، من اومدم گفتم در هر حال من نفر بعدی هستم ! :D آخه اون موقع خیلی خیلی به بازی نزدیک شده بودم ولی یه سفارش اشتباه از تهران باعث شد بازی به دستم نرسد و کلا" هم قضیه رو فراموش کرده بودم....تا دیشب که داشتم بین تاپیکهای مرده انجمن X360 پرسه می زدم و این تاپیک رو دیدم و همه چیز ناگهان یادم اومد.:D

پ.ن. لطفش به این بود که وظیفه اصلی خودم رو انجام دادم ! « نبش قبر کردن تاپیک » ! :D

------------

شك نكن!!!!

هنوز BD رو نگرفتی؟ خیلی پیش از اینها گفتی که میخوای بازی رو بگیری.برو بازیرو بگیر، شک هم به خودت راه نده .

شک نداشتم.:)مطمئن بودم بازی رو میگیرم ولی خواستم نظر دوستان رو در مورد این اتفاق حسنه بدانم ! :cheesygri

What The Hell Is That ???? !!!!!! :eek:
That,s Reality.Realities always Can,t Be Good.:D

به روح وینسنت که تو ما رو سر کار گزاشتی حامد!!!! :biggrin1:
به روح ـه کلود ، همه چیز یادم رفته بود محمدجواد ! :D

اگه خبر به SE برسه دوباره The Last Remnant رو TBA میکنن.
اگر خبری هم از این رویداد از داخل این فوروم به بیرون درز کنه ، در درجه اول ساکوگوچی و میست والکر یه بلایی سر خودشون میاورند نه اینکه SE بیاید آتیش بزنه به مالِش ! :D

می گم حامد تو قات زدی ؟
علائم خودم رو چک کردم ، با مبتلایان به اسکیزوفرنی یکسان بود ! :D قات نزدم و واقعا" یه چیزیم شده ... !

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
یادش بخیر دیسکش رو دیروز یه دفعه پیدا کردم دوباره میخوام شروع کنم یادمه خیلی کند پیش میرفت ولی پنجاه شصت ساعتی که وقت میگرفت خیلی شیرین بود

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر