X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بتمن همون نیست که بین کمرشو تا کرد :d مثل چوبی خشکیده بر سر زانو :d
دپرس که بتمنه . مگه هرشب کابوس نمیبینه :d

در ضمن شما امکاناتش رو ازش بگیر ببین میتونه از نیم متری بپره .:d

عمه ی بتمن بود برگشت انتقامشو گرفت ؟! :D از اینجور اتفاقا زیاد واسش میفته منتها مسئله اینه هیچ وقت تسلیم نمیشه ...
جمله ی بالا راجع به کابوساشم صدق میکنه , کی قصد به خودکشی کرده , با سن زیادشم هنوز مبارزه میکنه...

حالا خوبه توی DK R با دست خالی از شهرِ اومد بیرونا :| بعد وسیله هاش ابزارشِ , مثه اینه که من بگم شما ام اسلحه های کریتوسُ بگیرید ببین ید بازم میتونه همه ی خداهای رو بکشه , یه حرفایی میزنیدا :D

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
عمه ی بتمن بود برگشت انتقامشو گرفت ؟! :D از اینجور اتفاقا زیاد واسش میفته منتها مسئله اینه هیچ وقت تسلیم نمیشه ...
جمله ی بالا راجع به کابوساشم صدق میکنه , کی قصد به خودکشی کرده , با سن زیادشم هنوز مبارزه میکنه...

حالا خوبه توی DK R با دست خالی از شهرِ اومد بیرونا :| بعد وسیله هاش ابزارشِ , مثه اینه که من بگم شما ام اسلحه های کریتوسُ بگیرید ببین ید بازم میتونه همه ی خداهای رو بکشه , یه حرفایی میزنیدا :D

بدون اسلحه هم هزار جور قدرت داره و ارتش اسپارت هم همراهشن،بتمن جرات داره لخت بیاد جلو کریتوس تا کتلت بشه>:)

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

حالا شما صبر کن نسخه جدید رو معرفی کنن احتمالا برای بار چندم از مرگ بر میگرده و به خدمت دشمنان میرسه . البته معلوم نیست مرده باشه . چون تا اخرین لحظات داشت نفس می کشید . شاید یکی اومده رسوندتش بیمارستان .:d رد خون هم برا همینه :d

در ضمن کریتوس بی سلاح هم دشمن میکشه .
زئوس که خدای خدایان بود رو با مشت کشت .:d

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
این کریتوس که خالی بندیه تمامه من که بدون درنگ به بتمن رای میدم.این کریتوس یکم مغزش خالیه چون فک نکرده بدون لباس ممکنه سرما بخوره :d ولی انصافا بتمن میاد با این هواپیمایی که داره این غول بیابونی رو سوسک میکنه

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
چو بتمن مباشد تن من مباد . اصلا نمیدونم این یارو کراکابولوس یا کاکتوس یا هرچی که هست کیه و از کجا اومده ما تا چشم باز کردیم بتمن میکرو تو خاطرمون هک شد و باهاش عمریه خاطره داریم چندتا بازی چندتا فیلم از بتمن ساخته شده اونوقت اون زمان این کاکتوس کجا بود ؟؟؟؟؟ اون زنوس و ونوس و.... زاییده توهمات ی مشت یونانی مست و لا یعقل بوده که از دنیا فقط دوجاش رو خوب میشناختن یکی ستاره ها یکی زیرشکمشون ...ها ها ها ...we vote to justic we vote to batman .

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
چو بتمن مباشد تن من مباد . اصلا نمیدونم این یارو کراکابولوس یا کاکتوس یا هرچی که هست کیه و از کجا اومده ما تا چشم باز کردیم بتمن میکرو تو خاطرمون هک شد و باهاش عمریه خاطره داریم چندتا بازی چندتا فیلم از بتمن ساخته شده اونوقت اون زمان این کاکتوس کجا بود ؟؟؟؟؟ اون زنوس و ونوس و.... زاییده توهمات ی مشت یونانی مست و لا یعقل بوده که از دنیا فقط دوجاش رو خوب میشناختن یکی ستاره ها یکی زیرشکمشون ...ها ها ها ...we vote to justic we vote to batman .

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
واقعا دلیل فوق العاده ای آوردین برای کریتوس،من از اینکه به کریتوس رای دادم منصرف شدم;)
:d

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
کریتوس ؟ باو این کچلِ شنگول رو با بتمن مقایسه نکنید ... >:)
کشتن زئوس و رفقا که هنر نیست (اینا کریتوس هم که نباشه ، هی خودشون میزنن همدیگه رو تیکه پاره میکنن:d) ...
والا پدربزرگ من هم اگه زئوس بود ، عمم میزد الیمپوس و تارتاروس رو با خاک یکسان میکرد ... :d
هنر اینه که بری پیش راس ال گول و با یک مشت جانی و قاتل تمرین کنی و قدرتمند بشی ... :d

original

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
ایول شوالیه تاریکی رسید به کچل من نمیدونم این کچل چی داره زشت خشن قاتل کچل لخت خط خطی

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها یه ماروفن رو وسوسه کنید بره به کریتوس رای بده وگرنه بدبختیم :d

=))

2345675.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
جمع کنین باو . اصلا منطقی نیست بتمن آخه چیزی نیست جلو کریتوس چرا باید بیشتر رای بیاره ؟ :D

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
این کریتوس که خالی بندیه تمامه من که بدون درنگ به بتمن رای میدم.این کریتوس یکم مغزش خالیه چون فک نکرده بدون لباس ممکنه سرما بخوره :d ولی انصافا بتمن میاد با این هواپیمایی که داره این غول بیابونی رو سوسک میکنه

با همه اره با کریتوس هم آره؟
شمشیر المپیوس رو دیدی؟...تا دسته....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر