X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
کیان جان میشه بگی وجه شباهت کریتوس و مستر چیف چشه؟؟؟؟؟؟؟
هیچی!!!... خودم که گفتم هیچ ربطی به هم ندارن ولی از یه لحاظ نظرسنجیه جالبی میشه!:d هر کدوم اینا به نوعی نماینده هرکدوم از کنسول های PS3 و 360 هستن و بین فن های هر کنسول بیشترین طرفدار رو دارن.. به همین خاطر طرفدارای هر کدوم نمی خوان شخصیت محبوبشون(و به نوعی کنسولشون!!!:d) بازنده این رقابت باشه! من مطمئنم نظرسنجیه خیلی گرمی میشه....
یه نکته دیگه هم هست! من مطمئنم هر شخصیت دیگه ای غیر از مستر چیف جلوی کریتوس قرار بگیره به پودر تبدیل میشه!!!:d فقط یک اسپارتان توانایی رقابت با یک اسپارتان رو داره!!!!!:d

jbzyi2yhtjexvvzhc2p.jpg

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
هیچی!!!... خودم که گفتم هیچ ربطی به هم ندارن ولی از یه لحاظ نظرسنجیه جالبی میشه!:d هر کدوم اینا به نوعی نماینده هرکدوم از کنسول های PS3 و 360 هستن و بین فن های هر کنسول بیشترین طرفدار رو دارن.. به همین خاطر طرفدارای هر کدوم نمی خوان شخصیت محبوبشون(و به نوعی کنسولشون!!!:d) بازنده این رقابت باشه! من مطمئنم نظرسنجیه خیلی گرمی میشه....
یه نکته دیگه هم هست! من مطمئنم هر شخصیت دیگه ای غیر از مستر چیف جلوی کریتوس قرار بگیره به پودر تبدیل میشه!!!:d فقط یک اسپارتان توانایی رقابت با یک اسپارتان رو داره!!!!!:d
Big Boss هم نقش هویج رو به عهده داره!!!شاید تو ایران طرفدارای کریتوس بیشتر باشه ولی در مجموع شخصیت پردازی GOW در برابر MGS به حساب نمیاد:d

چرا حتما باید بین کاراکتر های دو کنسول مقابل باشه؟؟!
کاراکتر های متال گیر خیلی شخصیت پردازی قوی دارند،از اونا میتونید استفاده کنید.

با بالایی هم خیلی موافق ام!!!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

نظرسنجیه جالبی نمیشه!!
وقتی نیتن از مارکوس راحت میبره پس اینجا هم معلومه که کریتوس رایهاش خیلی بیشتر از چیف میشه!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من بدجور پایه ارتاس-ایلیدان یا سیلواناس هستم.
با بایونتا و ناریکو هم موافقم
ناروتو و ساسکه هم که ---->>:d<
تام و جری که دیگه توی حلقم!!!!>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

Phoenix5

کاربر سایت
Apr 22, 2012
79
نام
شایان
ناروتو و ساسکه تایید میشه :d همین رو بزارید چقدر بحث میکنید!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

jbzyi2yhtjexvvzhc2p.jpg

این نظر سنجی انقدر گرم میشه که فکر کنم تاپیک بریون بشه :D یعنی به نظر من تنها چیزی که توی این نظر سنجی در موردش بحث میشه واژه ی "کنسول من بهتره" خواهد بود که یحتمل به قفل شدن تاپیک می انجامه ! یکی از اونور میاد میگه مستر قیف منم برمیگردم میگم کچل وحشی و ... :D (حالا خودم رو مثال زدم به کسی برنخوره :D) ولی کلاً این نظر سنجی بیشتر از بار علمی (منظور آشنایی با شخصیت ها و بحث در موردشون هست :D) بار جنگی و روانی داره که به نظرم نتیجه ـش پوکیدن تاپیک خواهد بود :D حالا باز مارکوس رو میشد زیر سیبیلی رد کرد ولی چیف و کریتوس دیگه وارد حیطه ی مباحث ناموسی فن های گرامی میشه :D

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
تا کی وقت داریم پیشنهاد بدیم یا بهتره بگم تا کی باید پیشنهاد بدیم؟:d

Bayonetta vs Nariko ( گفتن اینو قبلا بچه ها )

Ryu vs Jin

Jin vs Hwoarang ( یا حالا یکی دیگه ولی محبوب ترین ها اینا هستن )

Naruto vs Luffy ( این خیلی طرفدار نداره ولی )

Cloud vs Squall

Cloud vs Sephiroth ( این عالی میشه! )

Digimon vs Pokemon ( اگه یه فروم خارجی بود زیر 50000 تا رای نمیورد ولی اینجا بعیده خیلی باشه )

Angry Birds vs TinyWings ( محض خنده )

War vs Gabriel ( در حد شبهات سبک فقط )

War vs Death ( زوده یکم فقط )

این همه !:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام
تاپیک به فنا رفت :d
نظرسنجی بعدی تایید شد :d
Naruto vs. Sasuke

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر