به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
بازی کامپیوتری حالا هر چی که میخواد باشه یه تفریح مدرنه... بعید میدونم امروزی ها بتونن از انجامش دست بکشند , مخصوصا ایرانیا که بعد از ورزش و گیم هیچ سرگرمی دیگه ای براشون فراهم نیست...

• Like
Reactions: che-jaleb

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
میخوام یکم پر حرفی کنم :
به نظرم گیم سنو سال نمیشناسه اگه هاردکور باشی هیچوقت ازش زده نمیشی
من 21 سالمه ولی هموز عاشق گیمم...یادمه بچه بودم بابام اتاری2600 داشت کلی باهاش بازی میکردم و بعدشم میکرو سگا پی اس1...تا الان که ایکس باکس پی اس3 ویتا...
خوب یادمه بعد از 4-5 تا اکشن شاخ(killzone-mgs4...)تصمیم گرفتم یکم زنگ تفریح بزارم واسه همین رفتم سراغ هانا مونتانا این بازی اوج خاله بازیه اما اگه بدونید چه لذتی داشت بعد اون همه خونو خونریزی یه همچین زنگ تفریحی به خودت بدی وای....
یادمه هوی رین میزدم انقدر میخکوب میشدم که 5 صبح بابام داد میزد بیا بکپ مگه فردا نمیخوای بری سر کار....
هنوزم وقتی تو اسکایریم اژدها میبینم و آهنگ دراگون برن رو میشنوم مو به تنم سیخ میشه و سریع بهترین weapon رو انتخاب میکنم...
هنوزم وقتی به آخر سایبریا میرسم گریم میگیره(یادمه اولین بار که تموم شد به افتخارش وایسادمو مثل دیوونه ها دست زدم در حالی که گریم گرفته بود)
هنوزم عاشق گرفتن آخرین گجت واسه وقتاییم که بیرونم و نمیخوام بی گیم بمونم(دلم واسه ویتام تنگ شد)
میتونم چند صفحه از خاطرات گیمریم بگم ولی میدونم حوصلتون سر میره...
میدونید به نظرم یه گیمر با گیم ازدواج کرده واسه همینم هیچکس نمیتونه یه گیمرو تحمل کنه...
یه جمله باحالم یه جا شنیدم میگم:
ما همیشه با لیموزین سفر میکنیم...چه ده پانزده سال قبل با میکرو و سگا چه بعد با پلی استیشن های کوچک اما قدرتمندمان چه الان با کنسولهای رویایی لوکس وگران قیمتمان...
ما گیمرها خوش شانس ترین موجودات کره خاکی هستیم چرا که تخیلاتمان خیلی بیشتر از آدمهای پر ادعا و مثلا واقع بینی است که ملالت ماها جزو کارهای روزانه شان است و خیلی راحت تر از آنها به جنگ با اژدها سایانان و ماشین مکانیکیها میرویم و در رویا غرق میشویم...ما که عشقو لذت را بیشتر از این انسانها تجربه کردیم و از همه مهمتر همیشه در سفرهایمان سوار لیموزین بودیم...!!
فعلا

تا وقتی که شور و شوق کودکی رو داره.تا زمانی که بیکاره.اگر سنو بگم تا 35 سالگی.اما اصلش تا 25 یا 27 ـه.

یکی هم اینکه بقول دوستمون کودک درونش هنوز بیدار باشه.:-bd

ببینید بچه ها بسنگی به دل طرف داره مثلا من تا 18 سالگی هر سال وحشتناک بازی میخریدم مثلا از pc روشع کردم و هفته ای 10 تا بازی میخردیم تا x360 و 2 سال بعدش ps3 خریدم و تا 18 سالگی حسابی بازی میکردم اما بعدش به علت مشغله و درس و ... کمتر وقت میکنم بستگی به خود فرد داره به کشش فرد
ممنون واسه نظراتتون !

---------- نوشته در 02:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 AM ارسال شده بود ----------

میخوام یکم پر حرفی کنم :
به نظرم گیم سنو سال نمیشناسه اگه هاردکور باشی هیچوقت ازش زده نمیشی
من 21 سالمه ولی هموز عاشق گیمم...یادمه بچه بودم بابام اتاری2600 داشت کلی باهاش بازی میکردم و بعدشم میکرو سگا پی اس1...تا الان که ایکس باکس پی اس3 ویتا...
خوب یادمه بعد از 4-5 تا اکشن شاخ(killzone-mgs4...)تصمیم گرفتم یکم زنگ تفریح بزارم واسه همین رفتم سراغ هانا مونتانا این بازی اوج خاله بازیه اما اگه بدونید چه لذتی داشت بعد اون همه خونو خونریزی یه همچین زنگ تفریحی به خودت بدی وای....
یادمه هوی رین میزدم انقدر میخکوب میشدم که 5 صبح بابام داد میزد بیا بکپ مگه فردا نمیخوای بری سر کار....
هنوزم وقتی تو اسکایریم اژدها میبینم و آهنگ دراگون برن رو میشنوم مو به تنم سیخ میشه و سریع بهترین weapon رو انتخاب میکنم...
هنوزم وقتی به آخر سایبریا میرسم گریم میگیره(یادمه اولین بار که تموم شد به افتخارش وایسادمو مثل دیوونه ها دست زدم در حالی که گریم گرفته بود)
هنوزم عاشق گرفتن آخرین گجت واسه وقتاییم که بیرونم و نمیخوام بی گیم بمونم(دلم واسه ویتام تنگ شد)
میتونم چند صفحه از خاطرات گیمریم بگم ولی میدونم حوصلتون سر میره...
میدونید به نظرم یه گیمر با گیم ازدواج کرده واسه همینم هیچکس نمیتونه یه گیمرو تحمل کنه...
یه جمله باحالم یه جا شنیدم میگم:
ما همیشه با لیموزین سفر میکنیم...چه ده پانزده سال قبل با میکرو و سگا چه بعد با پلی استیشن های کوچک اما قدرتمندمان چه الان با کنسولهای رویایی لوکس وگران قیمتمان...
ما گیمرها خوش شانس ترین موجودات کره خاکی هستیم چرا که تخیلاتمان خیلی بیشتر از آدمهای پر ادعا و مثلا واقع بینی است که ملالت ماها جزو کارهای روزانه شان است و خیلی راحت تر از آنها به جنگ با اژدها سایانان و ماشین مکانیکیها میرویم و در رویا غرق میشویم...ما که عشقو لذت را بیشتر از این انسانها تجربه کردیم و از همه مهمتر همیشه در سفرهایمان سوار لیموزین بودیم...!!
فعلا

تا وقتی که شور و شوق کودکی رو داره.تا زمانی که بیکاره.اگر سنو بگم تا 35 سالگی.اما اصلش تا 25 یا 27 ـه.

یکی هم اینکه بقول دوستمون کودک درونش هنوز بیدار باشه.:-bd

ببینید بچه ها بسنگی به دل طرف داره مثلا من تا 18 سالگی هر سال وحشتناک بازی میخریدم مثلا از pc روشع کردم و هفته ای 10 تا بازی میخردیم تا x360 و 2 سال بعدش ps3 خریدم و تا 18 سالگی حسابی بازی میکردم اما بعدش به علت مشغله و درس و ... کمتر وقت میکنم بستگی به خود فرد داره به کشش فرد

thats for my honor to say that forever

بازی کامپیوتری حالا هر چی که میخواد باشه یه تفریح مدرنه... بعید میدونم امروزی ها بتونن از انجامش دست بکشند , مخصوصا ایرانیا که بعد از ورزش و گیم هیچ سرگرمی دیگه ای براشون فراهم نیست...
ممنون واسه نظراتتون!

---------- نوشته در 02:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 AM ارسال شده بود ----------

دوستان گلم تشکر بابت نظراتون راستی در نظرسنجی که گذاشتم هم شرکت کنید فراموش نشه! رفقا من 21 سالمه و گیمر بودم و هستم و فکر کنم خواهم بود! به نظر من صنعت بازی سازی مثل صنعت سینماست و همون طور که سینما و فیلم هنر هفتم هستش گیم هم هنر هشتمه! همه ی شما میدونین که بعضی از اطرافیانمون مخصوصا والدین همیشه اون سرزنش های همیشگی مثل (دیگه بس کن ....! تو خسته نشدی....! مگه تو بچه ای و......) مدام هر روز تکرار میکنن! و در واقع تفکری خیلی ابتدایی نسبت به دنیای گیم دارن و نمیدونن که گیم ها هم مثله فیلم ها بعضا بودجه های هنگفتی خرجشون میشه کارگردان دارن مدیر تولید دارن و .....! این رفتاری که اونها میکنن دقیقا مثل اینه که وقتی خودشون دارن فیلم یا سریال مرود نظرشون رو میبینن بهشون بگی بسه خسته نشدی!!!:dفکرشو بکنین که یک روز تلویزیون منزلتون خراب بشه و تلویزیون نداشته باشین و اون وقت اعضای خانواده اعصابشون چنان خرد میشه که نگو انگار به تلویزیون اعتیاد دارن! در واقع اونها همون رفتاری رو نشون میدن که وقتی ما نمیونیم به گیم هامون دسترسی داشته باشیم بر اثر غر غر های زیاد!:d

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
تا وقتی سرگرمی دیگه ای کنار گیم نباشه هنوز هم میتونه پایدار باشه !
و بحث تونستن با نتونستن نیست ! آدم وقتی سنش یکم بالاتر میره خیلی از چیزها براش جذابیت قبلی رو نداره .مثل همه (یا شاید خیلی ها) که تو کوچیکی کارتون زیاد نگاه میکردیم ولی الان دیگه شاید نتونیم !
الان خود من 4 یا 5 ساله دیگه نمیتونم بازی کنم و شاید خیلی پشت PC دوام بیارم 2 یا 3 ساعته در صورتی که قبلا شاید از صبح تا شب برای تموم کردن یه بازی کنجکاو میشدم !

• Like

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
تا زمانی که حال بده .به نظرم این حرف هایی که گیم مال بچه هاست واقعا از مغز یک سری متحجر عقب افتاده بر میاد چه طور یک بازی مثل بیلیارد محدودیت سنی نداره بعد این صنعت گیم که این حد متونع هست محدودیت داره !!! به نظر تا جایی که حال کنید باید بازی کنید البته هرچی سن میره بالاتر یک سری بازی های این صفای قدیم را نداره مثلا من الان دیگه اصلا از بازی ها بزن بکش برو جلو خوشم نمیاد در حالی که تا چند سال پیش عاشق این سبک بودم گیم یک جور تفریح هست البته بعضی ها هم شورشو در میارن و تمام زندیگشون گیم هست که اونم خوب نیست آدم اگر همه چیز را باهم داشته باشه خوبه حداقل از سیگار کشیدن و دختر بازی کف خیابون و الافی که بهتر هست از نظر من

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
تا زمانی که حال بده .به نظرم این حرف هایی که گیم مال بچه هاست واقعا از مغز یک سری متحجر عقب افتاده بر میاد چه طور یک بازی مثل بیلیارد محدودیت سنی نداره بعد این صنعت گیم که این حد متونع هست محدودیت داره !!! به نظر تا جایی که حال کنید باید بازی کنید البته هرچی سن میره بالاتر یک سری بازی های این صفای قدیم را نداره مثلا من الان دیگه اصلا از بازی ها بزن بکش برو جلو خوشم نمیاد در حالی که تا چند سال پیش عاشق این سبک بودم گیم یک جور تفریح هست البته بعضی ها هم شورشو در میارن و تمام زندیگشون گیم هست که اونم خوب نیست آدم اگر همه چیز را باهم داشته باشه خوبه حداقل از سیگار کشیدن و دختر بازی کف خیابون و الافی که بهتر هست از نظر من

تا وقتی سرگرمی دیگه ای کنار گیم نباشه هنوز هم میتونه پایدار باشه !
و بحث تونستن با نتونستن نیست ! آدم وقتی سنش یکم بالاتر میره خیلی از چیزها براش جذابیت قبلی رو نداره .مثل همه (یا شاید خیلی ها) که تو کوچیکی کارتون زیاد نگاه میکردیم ولی الان دیگه شاید نتونیم !
الان خود من 4 یا 5 ساله دیگه نمیتونم بازی کنم و شاید خیلی پشت PC دوام بیارم 2 یا 3 ساعته در صورتی که قبلا شاید از صبح تا شب برای تموم کردن یه بازی کنجکاو میشدم !

تا وقتي ازدواج نکرده :d
ممنون واسه نظراتون!

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
سن فرقی نمیکنه مهم بودن علاقه اون فرد هسته من سال 1ول راهنمایی شروع به گیم کردم تا الان که شد 19سالم هسته ولی گیم رو هیچ وقت ترک نکردم

• Like

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
For ever
یه گیمر همیشه گیمر میمونه حتی اگه 100 ساله بشه !
دیگه خواب و خوراک و پول در آوردن و همه چیش با گیم همراهه
من خودم به شخصه اصلا نمیتونم از گیم و پی سی جدا شم وقتی جدا میشم احساس میکنم یه چی کم دارم کلا پریشون حال میشم!
.
وقتی صف های خرید دیابلو 3 رو دیدم مطمئن شدم از این حرفم , اکثرا بالای 20 سن داشتن !
o:-)
*A Gamer is Gamer Forever*

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
فکر میکنم تا زمانی که آدم بچه داشته باشه:D
الببته بعدشم میشه ولی مدتش خیلی کمتر میشه

فکر کن یک پی اس 4 تو خونت باشه بشینی پاش بعد بچت بیاد بگه بلند شو من میخوام بازی کنم:|:|:|:|

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر