The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط SUPERMHR:
قیمتاش که خوبه که....
تازه تو الان نمیفهمی!!!آدم همینجوری احساس کمبود نمیکنه.وقتی کار کنی میفهمی....
باتشکر....
کجاش خوبه؟؟!!
همین 5l که میگی میشه 10 تومن روش گزاشت یه دی وی دی رایتر خرید ;)
دی وی دی رایتر کجا پد کجا :)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
5L رو راستش رو بخوای پد خیلی خوبی هم نیست.درواقع استیل پد این 5 لایه بودنش رو یکم بزرگ کرده(و همینطور خود من!!)
من پیشنهادم QCK هست.شما اگه رغبت نمیکنی یکم صبر کن و بشین پولاتو جمع کن (حدود 25 تومن) و QCK Heavy بگیر که البته هنوز عرضه نشده.به نظر من بهترین پد همین Heavy هست.
ولی هنوز میگم شما تا کار نکردی نمیدونی که آیا ارزشش رو داره یانه.همین ماوس شما از درجه 4 ترین ماوسهای بازاره!!وقتی که یه ماوس مثل G5 بگیری دستت اصلا از سرعتش وحشت میکنی!!یعنی بیش از حد حساس به نظر میاد!!!:D دقیقا همونجایی میره که مغزت میخواد انگار که ماوس رو با فکرت جابجا میکنی.
به هر حال من بهت شدیدا پیشنهاد میکنم که در خریدت تردید نکنی.
باتشکر....

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
امین اگه میخوای اصلا خرج نکنی می تونی یه SteelPad QCK mini بخری. قیمتش 10 تومن هست و خوبه. حداقل از پدهایی که تا حالا استفاده کردی خیلی بهتره من یکیشو دارم ازش راضی هستم. ولی خوب به پدهای گرونتر نمیرسه.
همین 5l که میگی میشه 10 تومن روش گزاشت یه دی وی دی رایتر خرید
دی وی دی رایتر کجا پد کجا
خوب واسه تو DVD-Writer مهم. واسه یکی پد خیلی واجب تر و مهمتر از DVD-Writer هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امین اگه میخوای اصلا خرج نکنی می تونی یه SteelPad QCK mini بخری. قیمتش 10 تومن هست و خوبه. حداقل از پدهایی که تا حالا استفاده کردی خیلی بهتره من یکیشو دارم ازش راضی هستم. ولی خوب به پدهای گرونتر نمیرسه.

چشم!!
حتما این یکی رو میگیرم ببینم شما ها چی میگین :cheesygri

خوب واسه تو DVD-Writer مهم. واسه یکی پد خیلی واجب تر و مهمتر از DVD-Writer هست.

من منظورم تکنولوژی بکار رفته بود :D

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
درسته....
راستشو بخوای چون ماوسهای جدید اگه بخری انقدر حساسیتشون بالاست که ماوسپد خیلی بزرگ محسوب میشه.
من خودم با یه پد مینی دارم کار میکنم.پدش معمولیه.ولی هنوز مشکلی نداشته.
شما Qck بگیر.13 تومنه.تقریبا همون قیمت.مفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باتشکر...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
HOLY BEEP!!!
ببینید چه کرده این لاجیتک!!
Logitech® G5 Laser Mouse - Battlefield 2142™ Special Edition
14037.jpg

!!!!
بله....
مثل اینکه نسخه جدید بتلفیلد قراره خیلی پرطرفدار شه!
همینجوری که فقط چندروز از انتشار بتلفیلد میگذره توی Xfire به مقام ششم رسیده.یعنی حتی از Guild Wars هم جلو زده....
در هر حال.مشخصات فنی محصول فرقی با قبل نکرده.
و دوستانی که میخوان بازی رو برای حالت آنلاین به صورت ارجینال بگیرن (سیاوش؟!!) این ماوس فیت اوناس.
البته به نظر من بهتر بود که لاجیتک کاری میکرد که آدم عکس دلخواهشو روی ماوس بتونه بزنه!
یا حداقل یکم تنوع توی رنگبندی ایجاد میکرد.در هر حال.
هنوز هم میگم که:
G5 is the Best Gaming Mouse Device EVER
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چرا...
قیمت 79.99$ هستش (واقعا این آمریکایی ها چقدر لطف دارن سر این یه سنت تخفیفشون!! مغازه هاشون پول خرد کم نمیارن؟!)
قیمت G5 معمولی هم 69.99$ هستش.
واقعا هم فرق خاصی نمیکنن.ولی کار جالبی کردن ;)
البته هنوز هم میگم که کارهای خیلی بهتری میتونست انجام بشه.چمیدونم!! نور درتاریکی و پوشش شبتاب و رنگهای متنوع تر مثل سبز و آبی.
باتشکر...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام.
حسین یه چند وقتی بود موسم قاتی کرده بودم:biggrin1:
سیمش گره میخورد دیگه کار نمیکرد مثل شلنگ اب که وقتی گره میخوره اب نمیاد:biggrin1:
بالاخره دیروز کلا قاطی کرد و دیگه تکون نمیخورد (سیمش اتصالی کرده)
رفتم یه موس جدید خریدم:biggrin1:

بازم A4tech :cheesygri

مدل : swop-558

میخوام واسم یه تحقیق بکنی ببینی چطوریاست از چه تکنولوژی هایی استفاده میکنه:biggrin1:
البته اگه زحمتی نیست:blushing:

T0_-1_1790060.jpg

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
امین تو خجالت نمیکشی ؟ :) خب پول نداری برو حداقل یه 310 بگیر ، ارزون هم هست ، هم عالی .. یعنی Gaming Pro ـه .. قیمتشم قدیما 30 تومن بود ... اگه میخوای خیلی دیگه Pro باشه 510 یا 518 بگیر که دیگه اینایی که میگم واسه تمامه CS بازا کاملا آشنا هستند .. من پیشنهاد میکنم کهRazor نگیر ( نظر کاملا شخصی :biggrin1: ) چون من اصلا دستم نمیتونه با ریزر فیت بشه !!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امین تو خجالت نمیکشی ؟ :) خب پول نداری برو حداقل یه 310 بگیر ، ارزون هم هست ، هم عالی .. یعنی Gaming Pro ـه .. قیمتشم قدیما 30 تومن بود ... اگه میخوای خیلی دیگه Pro باشه 510 یا 518 بگیر که دیگه اینایی که میگم واسه تمامه CS بازا کاملا آشنا هستند .. من پیشنهاد میکنم کهRazor نگیر ( نظر کاملا شخصی :biggrin1: ) چون من اصلا دستم نمیتونه با ریزر فیت بشه !!
سلام.
اگه بی پول باشی خجالت نمیکشی:biggrin1:
30 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!! پول ندارم 140 تومن بدم کارت تا sc بازی کنم:biggrin1:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
واووووووووو:love:
اینجا در مورد ماوسه ؟ :biggrin1:

امینو هنوز هیچی نشده ماوست رو کفیث کردی ؟؟؟ :biggrin1:
پایینشو نگا کن ! :biggrin1:

من یه ماوس سامسونگ دارم مدل cyber beetle
توی منوالش دقت و وزنش رو اینجوری نوشته :
resolution : 400dpi
Weight : less than 114gr

خوبه ؟؟؟ :confused:
راستی پشتش چراغ داره و یه جا داره که عکس بچسبونی ! بعد نور چراغه میخوره روی عکسه و خیلی خوشگل میشه....مخصوصا اگه جنس عکست براغ باشه.... :cool: :love:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام.
اگه بی پول باشی خجالت نمیکشی:biggrin1:
30 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!! پول ندارم 140 تومن بدم کارت تا sc بازی کنم:biggrin1:

امین آخرین انتخابت Logitech Black هست ، با این اسم معروفه .. فکر کنم طرفه 10 تومن باشه ، واقعا ماوس خوبیه .. یعنی کسی که به ماوسهای Logitech عادت کرده باشه و ماوسش در دسترس نباشه ( اتفاقی که تو گیم نت ها میافتاد ) ، میتونه با این ماوس به خوبی کار کنه ..

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امینو هنوز هیچی نشده ماوست رو کفیث کردی ؟؟؟ :biggrin1:
پایینشو نگا کن ! :biggrin1:

خودش اینط طوری بود:biggrin1:

امین آخرین انتخابت Logitech Black هست ، با این اسم معروفه .. فکر کنم طرفه 10 تومن باشه ، واقعا ماوس خوبیه .. یعنی کسی که به ماوسهای Logitech عادت کرده باشه و ماوسش در دسترس نباشه ( اتفاقی که تو گیم نت ها میافتاد ) ، میتونه با این ماوس به خوبی کار کنه ..

من تا دیدم موسم کار نمیکنه سری پریدم یه موس خریدم تا بیام سایت:biggrin1: وقت تحقیق نبود!!
در ضمن موسهای لاجیتک اینجا گیر نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در هر صورت ممنون!
بای

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
Razer :) :-"
در مورد اون موس هم که امین میخواستی برات تحقیق کنن فکر نمیکنم وجود داشته باشه. چون این موس ها چینی مینی هستن و خودت بقیشو میدونی ... یکی نمیاد برای یه موسه 7-8 تومنی که یه Reveiw بنویسه!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر