The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من دیگه واقعا Confused شدم!!!:confused:
الان رفتم IGN که در زمینه Review خیلی معتبر تره!!!
به ریزر داده 7.7 و به لاجیتک داده 8.0
من فکر میکنم اختلافات فنی این دو ماوس واقعا تاثیر گذار نیست.32 مگ حافظه که به درد من نمیخوره.چون من انقدر ریسک نمیکنم و البته حرفه ای نیستم که ماوسم رو ببرم گیمنتهای مختلف.
از نظر کارائی هم لاجیتک امتیاز خوبی آورده.خیلی خیلی خوب.چون که گیریپ بهتری داره و سطح تفلونیش اینطور که میگه حتی روی پوست هم جواب و البته کار هم میکنه!!!
همچنین اگه بخوام وزنشو تغییر بدم ریزر رو باید گارانتیشو بزنی و بازکنی وزنه بذاری و ببندی.اگه بخوای سریع عوضش کنی دوباره باید بازکنی و ببندی و این خیلی میتونه آسیب بزنه.
از یه نظر لاجیتک واقعا تجربه زیادی در تولید ماوس داره و من مطمئنم که کیفیتی خوب داره و برام میمونه.
تنوع وزنه در لاجیتک بیشتره.
حالا من واقعا موندم.مغزم میگه ریزر و قلبم و یه ذره از مغزم میگن لاجیتک.
یه فکری دارم:
سامان اگه میخونی یه نظر سنجی بین این دوتا ماوس بذار.تاپیکمونو که گرفتی رفت!!!!!!!!!!!!!!:D
اینم لینک های IGN :
Logitech G5 Laser Mouse
Razer Copperhead Laser Gaming Mouse
علاوه بر اینهایی که گفتم از نظر عملی واقعا فرقی نداره که ماوس شما در یک میلی ثانیه واکنش بده یا در هشت میلی ثانیه.هرچی باشه حرف میلی ثانیه است که واحد ریزی محسوب میشه.(البته فکر کنم میکرو ثانیه باشه...چون اگه میلی ثانیه بود ماوسهای معمولی خیلی کند میشدن چون من ماوسم که گیگابایته حرکت میدم هیچ تاخیری حس نمیکنم)
یا زیاد مهم نیست که ماوسم با 800 هرتز کار کنه یا با 1000 هرتز.
دوستان بیان و راهنمایی کنند.
البته من هیچوقت از ذهنم نمیره که :هرچه از لاجیتک رسد نیکوست!!!
باتشکر....

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به نظره من يه g7 بخر.حرف نداره.يا اينكه يه mx3000 cordless بگير.من خودم الان دارم راضيه راضيم.
1zd4zmw.jpg

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
G7 که تغییر وزن نداره.
عمر باطریش هم با اینکه خیلی جالب هست و کار باهاش آسونه به نسبت کمه.
ولی ربطی به ماجرا نداشت!!!
اینطور که معلومه شما به هر حال داری غیر مستقیم لاجیتک رو پشنهاد میکنی....درسته؟
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این دو تا که بین 60_70 هستن.البته اگه بیسیم باشه کمتر از 20 تومن میاد روش.البته ممایکروسافت استثنا هستش چون غیر از بیسیم نمیزنه.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اینطور که به نظر میرسه باید سوالمو جور دیگه مطرح کنم:
دوستان اگر کسی ماوس G5 و یا حتی G7 داره و ازش استفاده میکنه بیاد و نظرش رو راجع به ماوسش بده.
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
باور کن نمیدونم.
فکر کنم اشکان بدونه....
من فقط قیمت HighEnd ها رو گفتم.
آقا این داتکام ترکونده!!!
همه ماوسهای RAZER و همچنین همه PAD های RAZER و اکثر پدهای خوب و گرون Steel Pad مثل 4D و یا 5L و QCK+ رو آورده.
کلا خیلی با داتکام حال میکنم.هم قیمتهاش خوبه هم همه چی داره هم نزدیک خونمونه!!!
کجا دیدید بازی PS2 بفروشن 1000؟
نامرد عین چی آپ تو دیته!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
کلا گفتم.
منظورم اینه که از چند تومان شروع میشه و تا چند تومان ختم میشه؟;)
موس های حرفه ای برای گیم از 40 تومان شروع می شه تا 100 تومان! البته این دو مدل که محمد حسین جان نوشته دیگه در واقعا ته موس های گیمینگ هستن و رو دستشون نیست!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط Lich King:
موس های حرفه ای برای گیم از 40 تومان شروع می شه تا 100 تومان! البته این دو مدل که محمد حسین جان نوشته دیگه در واقعا ته موس های گیمینگ هستن و رو دستشون نیست!
سلام.
ممنون اشکان جان.
میگم این موس های مخصوص بازی به جز چند دکمه اضافه برای راحتی در بازی چه چیزی هایی داره؟؟
اخه من خودم دارم با همین موس a4tech راحت بازی میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم و اصلا هم احساس نمیکنم که چیزی کم دارم ;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
شما الان نمیفهمی که کم داری وقتی یه مدت کار کردی میفهمی.
همین الان من داتکام بودم و با موس کاپرهد رو ماوی پد منتیس گفتش بیا امتحان کن.منم رفتم رو ویندوز امتحان کردم و قطعا فرقی ندیدم!!!
ولی نمونش همین اشکان که ازش بپرس...خودش که میگه 20 تا ماوس عوض کرده!!!
قابلیت خوب دیگه ماوسهای جدید که روی برنامه شون هست اینه که شما حساسیت سمت و ارتفاع رو به طور جداگانه عوض میکنی.مثلا توی کانتر که هد شات کردن خیلی مهمه شما باید حرکت خیلی آروم روی حالت ارتفاعی داشته باشین که دقیق بیاین رو سر.اگه سریع باشه ممکنه نشونه بالاتر بره یا موقع تصحیح بیاد پایین و شما فنا بشین!!!
مثال دیگه توی همین بازی شما باید سریع بچرخین اینور اونور پس در سمت باید سرعت بالاتر باشه.
کسی G5 or G7 نداره؟
باتشکر....
من رفتم بازی رو ببینم!!!!!!!!!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام.
ممنون اشکان جان.
میگم این موس های مخصوص بازی به جز چند دکمه اضافه برای راحتی در بازی چه چیزی هایی داره؟؟
اخه من خودم دارم با همین موس a4tech راحت بازی میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم و اصلا هم احساس نمیکنم که چیزی کم دارم
در مورد دقت و سرعت عمل و کارایی که اصلا قابل مقایسه با موس های معمولی نیستن. محمد حسین جان یه توضیحاتی در بالا داد. در مورد راحتی دست و کلا راحتی خود موس این موس ها رو اگه یکبار دستت بگیری و بخوای کار کنی شاید هیچ تفاوتی احساس نکنی. خود منم روز های اول که copperhead گرفته بودم از نظر حالت دست با موس های معمولی فرقی نداشت برام و چیز خاصی حس نمی کردم ولی بعد از 1-2 هفته انقدر به موس عادت کرده بودم که وقتی اون a4tech قبلیمو برای یه کاری دستم گرفتم احساس کردم موچم داره می شکنه و اصلا دستم درست رو موس قرار نمی گیره:) البته یه چیز دیگه هم هستا مثلا من چندین ساعت یه بند دستم روی این موس بوده ولی اصلا احساس خستگی نمی کنه ولی با موس های قدیمی بعد از 3-4 ساعت انگشتام یکم درد می گرفت!
در هر حال استنباط راحتی یک چیز نسبتا شخصیه یعنی ممکنه این موس با دست من سازگار اومده و خیلی خوب باهاش هماهنگ شدم و مثلا به دست یکی دیگه زیاد خوب نیاد و احساس خوبی نداشته باشه!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
کسی G5 or G7 نداره؟
یه راه هست میتونی بری تو گیم نت ها معمولان باید کسانی که اونجا میان داشته باشن. این راهم تست کن شاید به نتیجه برسی. ولی اکثرن تو گیم نت ها Mx-510 و Mx-518 دارن.
قابلیت خوب دیگه ماوسهای جدید که روی برنامه شون هست اینه که شما حساسیت سمت و ارتفاع رو به طور جداگانه عوض میکنی.مثلا توی کانتر که هد شات کردن خیلی مهمه شما باید حرکت خیلی آروم روی حالت ارتفاعی داشته باشین که دقیق بیاین رو سر.اگه سریع باشه ممکنه نشونه بالاتر بره یا موقع تصحیح بیاد پایین و شما فنا بشین!!!
دقیقا درسته. حتی تو حرکات سری هم خیلی تاثیر داره. شما بای موس های مثلا A4TECH بارها پیش خواهد امد که اگه حرکت سریع انجام بدین و بخوایین هد شات کنین ، این کار رو نمیتونین انجام بدین ولی این موس ها بدلیل دقت فوقالعاده نه تنها در حرکات سریع هد شات حتی SPRAY انجام بدین به سهولت هم میتونین. ولی خوده من که خیلی CS بازی میکنم قبل از اینکه Copperhead بخرم با A4TECH یا Farasoo هیچ گاه نتوستم یه SPRAY درست انجام بدم با اینکه خیلی سعی کردم. ولی با Copperhead به راحتی تونستم این کار رو انجام بدم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اشکان جان درسته حق با شماست الان که خودم فکرش رومیکنم میبینم که من همیشه بعد اینکه با کامپیوتر کار میکنم سر انگشتام درد میگیره ;) کم کم دارم متوجه میشم.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من خودم جي 7 ندارم ولي باهاش كار كردم.واقعا براي گيمينگ حرف نداره و تو دست از همون دفعه ي اول كه ميگيري بهش عادت ميكني.اصلا زياد رو اين ماوس دست عرق نميكنه و يه جنسه خاصيه و از همه مهمتر دي پي اي اين ماو كه 2000 است (البته خيلي از ماوس ها اين دي پي اي رو دارن ولي جي 7 يه چيز ديگس)
من با ريزر هم كار كردم ولي زاد رو دستم جفت و جور نبود ولي تا حالا هر لاجيتكي كه دستم گرفتم(black-mx310-mx510-mx518-mx610-g7)باهاش راحت بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر