بازی آنلاین runescape

با سلام خدمت دوستاران بازی و بازی دوستان (دوتاش یکی شد):))
دیدم جای این بازی تو بازیسنتر کمه گفتم بزارمش

سبک این بازی mmo rpg هستش یعنی massive multiplayer online rule playing game ( چی شد!! ) که فارسیش میشه بازی نقش آفرینی دسته جمعی بر خط .

حالا معنیش مهم نیست می ریم سر خود بازی :
اگر بازی های rpg رو میشناسین دیگه مشکلی تو این بازی ندارین چون فرق این سبک با آنلاینش اینه که افرادی که این بازی رو بازی می کنن انسان هستند نه یه برنامه ی نوشته شده ی قبلی و تفکر دارن .
جالبی تمام بازی های mmo هم همین جاس که می تونید با بقیه دوست شید با اونا ماموریت انجام بدین و ….

خوب شما در ابتدای این بازی باید یک اکانت بسازید و صد البته یک کاراکتر که مدل لباس و غیره رو هم باید خودتون انتخاب کنید و این خودش شاید کلی طول بکشه.
بعد ساخت خودتون شما باید یک آموزش ساده رو انجام بدین که 10 دقیقه هم طول نمی کشه البته اگر انگلیسیتون خوب نباشه بیشتر هم میشه.
بعد از تمام این کارا تازه شما زندگی جدید خودتون رو تو این دنیای بزرگ شروع می کنید .
توی این دنیا شما باید پیشرفت کنید یعنی لول هر کاری که دوست دارین رو بالا ببرید و صد البته دوست پیدا کنید که این خودش خیلی مهمه که اگه تو این بازی روست نداشته باشید شما بعد از یه زمان کوتاه از بازی زنده میشید و این خوب نیست پس زبانتون رو بهتر کنید و با بقیه دوست شید .
از بیشتر کشور ها این بازی رو انجام میدن و شما می تونید با افراد مختلفی آشنا شید.
یادتون باشه که تو تمام بازی های mmo rpg شما اولش گیج میشید و خیلی این مسئله بده ولی بعد از 2 یا 3 بار بازی کردن این مسئله حل میشه و شما خودتون دیگه می دونید چی کار کنید .
بهتون پیشنهاد می کنم که هر سوالی داشتید یا از من بپرسید یا یه مورد بهتر برای بهتر شدن زبانتون تو همون بازی از مردم سوال کنید و این خیلی خوبه .

runescape-lumbridge.jpg

مژده می دم به دخترایی که دوست دارن این بازی رو بکنن این بازی طوری طراحی شده که هم دخترا ازش لذت ببرن هم پسرا یعنی هم جنگ داره هم زندگی و کار و از این جور حرفا
Macaw_Varrock.png

کلا بازی خیلی خوبیه و من به شما پشنهادش می کنم.

اینم سایت خود بازی :
www.runescape.com

کسانی که بازی میکنند:

AMIR320
NimSa1987
MrCrazyy
Hot Dollars
Amirampror
Drake 1307
Pedramius
sithisss
bbphbg
Sepehrbaassa
night ffury
tigertron72
vovol
PedramVirus
esteghlal
vovola
red snake769
xerxes
yoyo player7

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dude

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
198 ملیون نفر کم ان؟
دیروز من تو بازی بودم 50 تا world اولش پر بود یعنی نزدیک 200 هزار نفر تقریبا آنلاین بودن :d
یوزرت چیه ؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
198 ملیون نفر کم ان؟
دیروز من تو بازی بودم 50 تا world اولش پر بود یعنی نزدیک 200 هزار نفر تقریبا آنلاین بودن :d
یوزرت چیه ؟

اگه این بازی 198 میلیون نفر پلیر داشته باشه که الان riot و Blizzard و valve و webzen و ... باید برن غاز بچرونن.

فعلا از MMORPG های ریلیز شده که f2p هم هستند، Runes Of Magic بیشترین پلیر رو داره که اونم 5 میلیون و خورده ای هست.

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
من بازی میکردم لول تقریبا 78 بودم
الان لول چندی صاحب تاپیک ؟
من نزدیک به 1 سال بود که بازی نکرده بودم و تو تا اکانت دارم یکی 39 یکی 47 نزدیک 13 ملیون سوزوندم دیگه بیخیال شدم چون حدودا 1 ماه طول کشید که در آوردم . الان دوباره دارم بازی میکنم شما تاریخ پست اول رو میدیدی متوجه میشدی :d
198 میلیون register هستش نه player ! اینا خیلی باهم فرق دارن
منظورم همین بود :d

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
یسری اسم بازی کن به پست اول اضافه شد و :
یسری روش پول در آوردن و کلاه برداری با برنامه یاد گرفتم که واسه ورد f2p راحت تا ساعتی 300 k در آمد داره و ورد ممبر هام تا 700 k میشه باهاش کار کرد . خواستید آیدی یاهوم رو ادد کنید برنامه و آموزش کار باهاش رو بهتون یاد بدم .

phantom.BnD

کاربر سایت
Jul 25, 2012
45
نام
pedram
بچه ها یه بازی معرفی کنین که نیازی نباشه حتما زبانت خوب باشه:|مثلا من هفته پیش 9dragon رو دانلود کردم ولی خو همه ی راهنماییاش انگلیسی بود منم هیچی ازش نفهمیدم, ولش کردم دگ:dots: البته اگه یه اموزش کاملم واسه مبتدیا بذارین بد نیستش:|

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
اول اینکه 9D آموزش داشت تو تاپیکش و دوم اینکه همچین بازی ای در MMO ها پیدا نمیشه، چون زبون در 9D هم چیزی نیست که بگیم سخت و همه بازی ها همون سطح هستن..

باید بازی های کنسول بازی کنی، اونا اصلا سختی های اینجوری ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر