راهنمایی در امر خرید موبایل

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
تازه اینو برای مقابله با ایفون 11 زده چون اون 700 دلاره و ارزونترین گوشی وان پلاس نزدیک 700 دلار دیگه خواست جلو اون یه حرکتی زده باشه ولی خب خیلی معمولی بود یعنی همون قبلیه اس
به نظر من نسبت به وان 7 تغییرات خوبی داشته
صفحه بزرگ تر و کم حاشیه تر
شارژ سریع تر
دوربین واید و تله و لنز f1.6 برای دوربین اصلی
موتور ویبره بهتر (مثل 7 پرو)
اسنپ 855+
با توجه به قیمتش هم ارزش خرید بالایی داره (توی چین احتمالا قیمتش کمتره)
کجا اعلام شده ؟من ندیدم همجین چیزی
خیلی از سایت ها پوشش دادن حتی عکس های 7تی پرو و نسخه مکلارنش هم لو رفته

• Like
Reactions: qwerty2

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام
کسی درمورد رام گوشی های شیائومی که گلوبال و چین داره اطلاعاتی داره؟
چرا اینقدر تفاوت قیمتی دارن؟
سلام
رام های چین برنامه های گوگل رو ندارن اما میشه روشون نصب کرد
کلا خرید گلوبال بی دردسر تره و بیشتر پیشنهاد میشه

• Like
Reactions: sinart7

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
رام های چین برنامه های گوگل رو ندارن اما میشه روشون نصب کرد
کلا خرید گلوبال بی دردسر تره و بیشتر پیشنهاد میشه
ممنون
تا جایی که متوجه شدم بعضی از مدل ها روی جعبه قید شده که گلوبال هستش اما بعضی از مدل ها هم کلا برای مارکت چین و غیر چین مدل جداگونه دارن مثلا K20 که مدل گلوبالش میشه Mi 9T . این دو مدل اختلاف قیمت زیادی دارند چرا؟
کلا تا سقف 4 تومن کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید؟ (رجیستر شده)

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
ممنون
تا جایی که متوجه شدم بعضی از مدل ها روی جعبه قید شده که گلوبال هستش اما بعضی از مدل ها هم کلا برای مارکت چین و غیر چین مدل جداگونه دارن مثلا K20 که مدل گلوبالش میشه Mi 9T . این دو مدل اختلاف قیمت زیادی دارند چرا؟
کلا تا سقف 4 تومن کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید؟ (رجیستر شده)
فقط برای همون چین و گلوبال بودنشه،درعمل تفاوتی ندارن،پشنهاد من همون mi9t هست

• Like
Reactions: sinart7

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
چند وقته تو فکر ایفون ایکس بودم تو مدلای کارکرده اکثرا فیس ای دی هاشون خراب بود و گفتن بخاطر اپدیت اینطور شده حالا سوالم اینه این مشکل تا چه حد جدیه و اینکه واقعا بخاطر اپدیت بوده یا دلیل دیگه داشته من یدونه گرفتم فردا/پس فردا میرسه دستم میخوام ببینم اگه مشکل تو خیلی از دیوایسا بوده و بخاطر فریموره اپدیت نکنم چون نهایتا تا سال دیگه میخوام ازش استفاده کنم نسل بعد اومد عوضش کنم

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
چند وقته تو فکر ایفون ایکس بودم تو مدلای کارکرده اکثرا فیس ای دی هاشون خراب بود و گفتن بخاطر اپدیت اینطور شده حالا سوالم اینه این مشکل تا چه حد جدیه و اینکه واقعا بخاطر اپدیت بوده یا دلیل دیگه داشته من یدونه گرفتم فردا/پس فردا میرسه دستم میخوام ببینم اگه مشکل تو خیلی از دیوایسا بوده و بخاطر فریموره اپدیت نکنم چون نهایتا تا سال دیگه میخوام ازش استفاده کنم نسل بعد اومد عوضش کنم
کسی در این مورد اطلاعی نداره؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
سعی کن نسل اول رو نگیری
بجاش میتونی ایفون xr بگیری یا با یکم افزایش پول 11 بگیر که خیلی بهتر شده
کلا هر چیزی نسل اولش میتونه یه سری مشکلات داشته باشه ولی خب تو نسل بعد ایفون فیس ای دی خیلی بهتر شده جوری که تقریبا تو همه شرایط میشناسه
اینکه میگی خراب بوده رو به نظرم تو یوتیوب سرچ کن و ببین مشکل چی بوده و با اپدیت چیشده ولی بازم میگم سعی کن نسل اول نگیری

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سعی کن نسل اول رو نگیری
بجاش میتونی ایفون xr بگیری یا با یکم افزایش پول 11 بگیر که خیلی بهتر شده
کلا هر چیزی نسل اولش میتونه یه سری مشکلات داشته باشه ولی خب تو نسل بعد ایفون فیس ای دی خیلی بهتر شده جوری که تقریبا تو همه شرایط میشناسه
اینکه میگی خراب بوده رو به نظرم تو یوتیوب سرچ کن و ببین مشکل چی بوده و با اپدیت چیشده ولی بازم میگم سعی کن نسل اول نگیری
بالا گفتم که گرفتم امروزم رسید دستم درمورد خرید قبلش خیلی فکر کردم و تصمیم گرفتم من خودمم تو فکر نسل جدید بودم ولی وقتی دیدم تغییر خاصی تو طراحیش نداشته پشیمون شدم چون احتمالش خیلی زیاده سال دیگه طراحی گوشی به کل عوضشه و ارزش نداره زیاد هزینه کنم ۱۱ ساده یا xr هم علاقه ای نداشتم جدا ازینکه به اندازه ایکس خاص نیستن xr صفحه ال سی دی داره 11 هم که فقط آک گیر میاد قیمتشم چون تازه اومده بالاس فقط xr تقریبا تو قیمت باهاش برابری میکرد که اونم برای من گوشی جالبی نبود نسبت به ایکس
درمورد فیس ای دی هم برا منی که نوت 8 داشتم قبلش مثل بهشته تازه گفتن تو ios 13 خیلی سریعتر شده من همون اول که گوشی رو ios 12 بود تست کردم فوق العاده بود از همه جهت شناسایی میکرد رو نوت باید مستقیم بگیری جلو صورت اونم با تاخیر باز میکنه تو زاویه های دیگه که اکثر وقتا باز نمیکنه
گوشی هم به آخرین ورژن آپدیت کردم مشکل پیدا نکرد خدارو شکر حالا نمیدونم دلیل اینکه خیلیا همچین حرفی زدن چی بوده

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
دوستان تا ۲.۵ چی پیشنهاد میدید ؟ خودم نظرم رو ردمی نوت ۷ هست
و اینکه با این مبلغ گوشی کارکرده بهتری پیدا میشه ؟
مثلا Htc U Ultra از نوت ۷ بهتره ؟!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
من برگشتم بعد مدت ها با خبرهای بد
دوسال پیش قبل رجیستری همیجا گفتم هدفشون اینه بازار گوشی مثل خودرو بشه.که شد گوشی الان خیلی بیشتر از قیمت دلاریش درمیاد
ولی وضع میخواد بدتر بشه
احتمال زیاد قیمت ها شدیدبالا بره
تعرفه گوشی مسافری که میخواد چند برابر بشه
جهرمی هم یه مدت گیر داده به گوشی های glxو حمایت از تولیدی ملی و سیستم عامل بومی و..
الان یه گوشی معرفی کرده که احتمال زیاد قیمتش بالا3تومن باشه و رو کاغذ در حد ردمی نوت7هم نیست دیگه در عمل و امنیت و.. بماند میخواد وام همه بده برا خریدش.
با این قیمت ها که هیچکس خریدار نیست پس احتمالش زیاد تعرفه واردات گوشی چند برابر بشه
فقط تعرفه واردات قطعات پایین بمونه که جنس درجه چندم چینی بیارن مونتاژ کنن و با ده برابر قیمت واقعی و با شعار حمایت از تولید ملی به ملت بندازن

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
سلام دوستان..من سر در نمیارم از بعضی چیزا؟:-?
سایت گوشی شاپ زده رجیستری نامشخص برای بعضی گوشیا..بعد توی قسمت نظراتش نوشته بود اصلا به هیچ طریقی رجیستر نمیشه فعلا(دو سه ماه پیش)(note 10 plus):-?
یعنی من ممکنه یه گوشی بخرم و کلا به خاطر چرندیاتی که اسمشو میزارن قوانین جدید یه مدتی رجیستر نشه؟:-<
بعد چجوری میشه فهمید که این گوشی الان از نظر دوستانمون!!!! در طبقات بالایی قدرت رجیستر میشه یا نه؟:-?
ممنون

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان الان با این تعرفه های جدید گمرکی باز ارزش داره گوشی از چین بخریم؟
نوت ۸ مدل ۶۴ رو با ۱۹۵۰ میشه خرید
یعنی هیچ رقمه بدون گذرنامه نمیشه ؟
گذرنامه داشته باشی ولی سفر نرفته باشی چی ؟
البته دوتا از دوستان نزدیکم طی دوهفته اخیر از مرز رد شدن ، یکیشون که از کربلا اومده ، یکی هم از باکو برگشته
میشه با گذرنامه اونا رجیستری کرد؟
راسته باید طی یک ماهه اخیر باید گذرنامه مهر خورده باشه ؟
من میخواستم نوت ۷ بخرم ، دیدم نوت ۸ تقریبا اومده ، گفتم صبر کنم ۸ بخرم
واقعا عجب بدبختی داریما، یه گوشی هم نمیتونیم بخریم !

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان عزیز سلام
میخواستم نظرتون رو درباره گوشی بلک شارک 2 بدونم آیا ارزش خریدن داره و رقیباش کدومن . ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر