راهنمایی در امر خرید موبایل

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
امروز وان پلاس 7 پرو خریدم حقیقتا پشمام :D
بهترین چیزیه که تو عمرم دیدم سرعت فوق العاده ، شارژر فوق العاده ، اسکرین عجییییییب خوب تنها مشکلی که با گوشی دارم حسگر اثر انگشته که بخاطر طلقیه که خود وان پلاس فابریک روش زده کثیف میشه گیج میزنه

• Like
Reactions: Nameless King

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
بهترین چیزیه که تو عمرم دیدم سرعت فوق العاده ، شارژر فوق العاده ، اسکرین عجییییییب خوب تنها مشکلی که با گوشی دارم حسگر اثر انگشته که بخاطر طلقیه که خود وان پلاس فابریک روش زده کثیف میشه گیج میزنه
مبارکه :D
برای اینکه اثر انگشت بهتر بشه یه انگشت رو دو بار ثبت کن
مثلا یه بار نوک انگشت و دفعه دوم پایینش
خیلی بهتر میشه

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
چند و از کجا خریدی ؟با چ مشخصاتی
من خیلی از ۹۰ هرتزش خوشم اومده

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان این رام گلوبال و چین چه فرقی داره؟

آره آیفون 7 پلاس داشتم
رجیستری با پاسپورت اوکی کردم آره دو سیمه
سلام
یه سوال در مورد رجیستری بعد از ثبت تو سایت اس ام اس کد تایید سریع ارسال میشه یا طول میکشه ؟

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
دوستان این رام گلوبال و چین چه فرقی داره؟
تو نت سرچ کنی اطلاعات خوبی پیدا میکنی یا یوتیوب بزن فرقاشو رو گوشی کنار هم نشون میده
ولی خلاصش اینکه سره برنامه هاس خب خیلی از برنامه ها تو چین ممنوع هست و شیلتره ولی همون گوشی بخواد بیاد بیرون باید اون برنامه ها روش باشه مثل اپهای گوگل نکته دیگشم بحث اپدیت و اپدیتهای امنیتی هستش و البته یه سری اپ چینی که خودشون لازم ندارن ولی خب بقیه کشورها بهشون نیازی ندارن
همینطور زبان گوشی و چیزای این مدلی ولی اگه گوشی چینی میخوای بگیری حتما سعی کن گلوبال بگیری کم دردسرتره و تو ایران راحت تر فروش میره تحت شرایطی میتونی رام چین به گلوبال تغییر بدی ولی خب از اول گلوبال بگیری بهتره

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
بعد از مطالعات در مورد رام چین و گلوبال. یه عدد OnePlus 7 Pro از همون سایت موبوتل سفارش دادم.
به نظرم ۸۶۰۰ قیمت خیلی مناسبیه. حالا باید صبر کنم تا برسه ببینم چی به چیه!

Sent from my Galaxy Note 9 using Tapatalk

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
بعد از مطالعات در مورد رام چین و گلوبال. یه عدد OnePlus 7 Pro از همون سایت موبوتل سفارش دادم.

عوض کردن رام وان پلاس کار خیلی راحتیه
اگه رام چین (هیدروژن) هم بود میشه راحت با گلوبال (اکسیژن) عوضش کرد (مثلا شیا یکم دردسر داره)
معمولا هم بعضی از فروشنده ها خودشون رام رو عوض میکنن

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما

رامش چینه عوض کردنش هم به شدت آسونه
فایل رام گلوبال رو دانلود کن کپی کن تو گوشی (همونجوری فایل زیپ) بعد برو قسمت آپدیت و Local update بزن خودش نصب کنه

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
بچه ها آیکون پک Viral نصب کنید رو وان پلاس خیلی خفن میشه
بعد نصب برنامه باید برید از ستینگ خود گوشی آیکون رو بزارید رو viral
Viral - Free Icon Pack - Apps on Google Play
View attachment 113289
الان که چند روز این گوشیو گرفتی و باهاش کار کردی یه نقد بگو و بیشتر مقایسش کن با ایفون چون منم مثل خودت ایفون دارم میخوام فرقاشو بدونم

• Like
Reactions: Ostad fariborz

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
الان که چند روز این گوشیو گرفتی و باهاش کار کردی یه نقد بگو و بیشتر مقایسش کن با ایفون چون منم مثل خودت ایفون دارم میخوام فرقاشو بدونم
اولین چیزی که متوجه میشی آزادی عمل بیشترته ، هرچی میخوای نصب کن بره :D بعدش سیستم عامل oxygen os که به نظر من خیلی شبیه iOS هست از این بابت خیلی اوکیم باش
خود گوشی با اولین اسکرول کردنت تفاوت 90 هرتز با 60 رو میفهمی و فوق العاده نرم و سریعه این گوشی بخصوص بهینه سازیش ، اسکرین بدون ناچ بدون بزل واقعا حس خوبی میده بخصوص اگر یوتیوب زیاد میبینی رو گوشی یا بازی میکنی، اسپیکر هایی که روشه زمین تا آسمون هفتم فرق داره با آیفون ، اسپیکر دالبی اتموس که به جرات واضحترین و بلندترین و بهترین صدایی بوده که شنیدم (با بقیه گوشیا مقایسه نمیکنم فقط با آیفون) ، کیفیت ساخت گوشی فوق العاده بالاس که کاملا حس پریمیوم بودن رو به کاربر میده و با قیمت 700$ بهترین فلگشیپ بازاره (البته نوت 10 پلاس هنوز نیومده ولی خب 1200$ پول میخواد یعنی 500$ گرونتر از چیزی که واسه این گوشی میدی 8-| Not worth it) ، یه قابلیت دیگش که خیلی حال کردم باش Fnatic Mode هست که وقتی گیم ران میشه روشنش میکنی رم و cpu و gpu خلاصه همه چیو optimize میکنه سیم کارت دوم رو از کار میندازه و کلا همه چیو جوری تنظیم میکنه که موقع گیم زدن نه افت فریم بگیری و نه دمای گوشی بره بالا و به طرز عجیبی مصرف باطری موقع گیم زدن پایین تر از اسکرینه (Mobile Legends) :)) و اما مشکلش ، مهمترین مشکل باطری هست که بنظر من باید کم کم 4500 روش میذاشتن ، کل روز رو کامل نگه میداره ولی مصرف باطریش زیاده که طبیعی هم هست البته اینم بگم شارژر 30 وات که کنارشه قشنگ جبران میکنه این داستانو ، باطریت اومد رو 20% بزن شارژ 10 دقیقه بعد 55-60% تحویل بگیر که البته بازم در مقایسه با طول عمر روزانه باطری آیفون خیلی بهتره این اواخر روزی 3 بار باید گوشیو فول شارژ میکردم تازه battery life 82% بود :D مشکل دیگش به نظر من نذاشتن جک 3.5(که گوشی قبلیم هم نداشت) یا یه تبدیل type-c به جک 3.5 هست (واقعا مگه چقدر هزینه بر میشد اینو میذاشتن تو پک !) الان در به در دنبال یه تبدیل درست و حسابی میگردم که 2 روزه به ف نره . یه مشکل دیگه هم کمبود لوازم جانبیشه چنتا سایت به تعداد محدود آوردن که بدرد نمیخورن با قیمت خدا تومن ! بعد یه مشکل عجیبی که من دارم البته کاملا شخصیه نوتیفیکیشن های اپ هام درست نمیان یا کلا نمیان ! اگر کسی بلده بگه چیکار کنم !
خلاصه یکی از بهترین تغییراتی بود که ایجاد کردم و بالاخره از اکوسیستم اپل اومدم بیرون هرچند هنوزم از مک بوک پرو واسه کارام استفاده میکنم.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
اولین چیزی که متوجه میشی آزادی عمل بیشترته ، هرچی میخوای نصب کن بره :D بعدش سیستم عامل oxygen os که به نظر من خیلی شبیه iOS هست از این بابت خیلی اوکیم باش
خود گوشی با اولین اسکرول کردنت تفاوت 90 هرتز با 60 رو میفهمی و فوق العاده نرم و سریعه این گوشی بخصوص بهینه سازیش ، اسکرین بدون ناچ بدون بزل واقعا حس خوبی میده بخصوص اگر یوتیوب زیاد میبینی رو گوشی یا بازی میکنی، اسپیکر هایی که روشه زمین تا آسمون هفتم فرق داره با آیفون ، اسپیکر دالبی اتموس که به جرات واضحترین و بلندترین و بهترین صدایی بوده که شنیدم (با بقیه گوشیا مقایسه نمیکنم فقط با آیفون) ، کیفیت ساخت گوشی فوق العاده بالاس که کاملا حس پریمیوم بودن رو به کاربر میده و با قیمت 700$ بهترین فلگشیپ بازاره (البته نوت 10 پلاس هنوز نیومده ولی خب 1200$ پول میخواد یعنی 500$ گرونتر از چیزی که واسه این گوشی میدی 8-| Not worth it) ، یه قابلیت دیگش که خیلی حال کردم باش Fnatic Mode هست که وقتی گیم ران میشه روشنش میکنی رم و cpu و gpu خلاصه همه چیو optimize میکنه سیم کارت دوم رو از کار میندازه و کلا همه چیو جوری تنظیم میکنه که موقع گیم زدن نه افت فریم بگیری و نه دمای گوشی بره بالا و به طرز عجیبی مصرف باطری موقع گیم زدن پایین تر از اسکرینه (Mobile Legends) :)) و اما مشکلش ، مهمترین مشکل باطری هست که بنظر من باید کم کم 4500 روش میذاشتن ، کل روز رو کامل نگه میداره ولی مصرف باطریش زیاده که طبیعی هم هست البته اینم بگم شارژر 30 وات که کنارشه قشنگ جبران میکنه این داستانو ، باطریت اومد رو 20% بزن شارژ 10 دقیقه بعد 55-60% تحویل بگیر که البته بازم در مقایسه با طول عمر روزانه باطری آیفون خیلی بهتره این اواخر روزی 3 بار باید گوشیو فول شارژ میکردم تازه battery life 82% بود :D مشکل دیگش به نظر من نذاشتن جک 3.5(که گوشی قبلیم هم نداشت) یا یه تبدیل type-c به جک 3.5 هست (واقعا مگه چقدر هزینه بر میشد اینو میذاشتن تو پک !) الان در به در دنبال یه تبدیل درست و حسابی میگردم که 2 روزه به ف نره . یه مشکل دیگه هم کمبود لوازم جانبیشه چنتا سایت به تعداد محدود آوردن که بدرد نمیخورن با قیمت خدا تومن ! بعد یه مشکل عجیبی که من دارم البته کاملا شخصیه نوتیفیکیشن های اپ هام درست نمیان یا کلا نمیان ! اگر کسی بلده بگه چیکار کنم !
خلاصه یکی از بهترین تغییراتی بود که ایجاد کردم و بالاخره از اکوسیستم اپل اومدم بیرون هرچند هنوزم از مک بوک پرو واسه کارام استفاده میکنم.
ممنون
خب راجع به نصب برنامه خودت میدونی اپل یکم قلق داره و بیشتر به اینکه از هر منبعی نمیتونی نصب کنی گیر میده
من راستش با اینکه خیلی از این گوشی و گوشی های جدید خوشم اومده ولی میخوام صبر کنم تا نسل بعد چون این حسگر اثر انگشت زیر صفحه هنوز جای کار داره و باید بیشتر روش کار بشه یا مثل ایفون فیس ای دی خوب بتونن بزارن
از طرفی حافظه های رم جدید تازه معرفی شده که دوبرابر از نسل4 رمها سرعت بیشتری داره ضمن اینکه نسل جدید حافظه های ufs3 معرفی شده که این یه مورد ظاهرا توی وان پلاس استفاده شده خلاصه برای این چنتا مورد فعلا با همین گوشی خودم سر میکنم تا نسل بعدی گوشی های اندرویدی بیاد + ایفون تا بعد تصمیم بگیریم برای خرید، تازه باتری گوشی ها هم داره بهتر میشه توی نسل بعد و همین الان شیائومی و یه کمپانی دیگه دارن شارژهای 100 واتی معرفی میکنن برای نسل بعدشون همینطور سنسورهای 100 مگاپیکسلی برای نسل بعد دوربینها خلاصه برای اینا یه 6ماه تا یکسالی صبر میکنیم
راستی یه چیزی الان من دیدم ایفون xs max صفحه نمایشش 120 هرتزه درسته ؟فقط چرا این اینقد سر و صدا نکرد ولی 90 هرتز وان پلاس اینقد سر و صدا کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر