راهنمایی در امر خرید موبایل

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
دوستان اگه یک گوشی از زمان وارد شدندش بیشتر از 1 ماه بگذره قضیه ریجیستر کردن چی میشه ؟ کلا دیگه نمیشه ریجیستر کرد یا جریمه میگیرن ؟
سلام.
نه مشکلی نداره میتونی رجیستر کنی.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,840
نام
U-N-3-S
سلام من میخواد s10+ بگیرم تا الان 6s داشتم .
این اپدیت اندروید همیشه هست یا گوشی همینجوری ول میشه ؟
بعد اپدیت ندن گوشی کند میشه بعد ی مدت ؟
همین دو دلم کرده :D

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
معمولا گوشیای اندرویدی سه سال اپدیت امنیتی و دو اپدیت اصلی رو دارن بعدش هیچی دیگه :D
البته کاستوم رام هست که تنوع و پایداریش با توجه به مدل گوشی تفاوت داره
اپدیت نگرفتن ربطی به کندی نداره
در زمینه اپدیت و ساپورت اندروید هیچ جوره به پای اپل و ios نمیرسه

• Like
Reactions: yonestm

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,451
نام
امین

من جات بودم میرفتم oneplus 7 pro میگرفتم چون اس10 هایی که ایران هست بیشتر اگزینوس هستن و نسخه گلوبال.
وان پلاس خارق العادس از هر نظر.
حیف تو این شرایط قیمتش فضایی شده وگرنه حتمی میخریدمش.

• Like
Reactions: saeed_sg

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,840
نام
U-N-3-S
من جات بودم میرفتم oneplus 7 pro میگرفتم چون اس10 هایی که ایران هست بیشتر اگزینوس هستن و نسخه گلوبال.
وان پلاس خارق العادس از هر نظر.
حیف تو این شرایط قیمتش فضایی شده وگرنه حتمی میخریدمش.

جای مطمعی برای فروشش هست؟

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
دقیقا مسئله همینه:-/ من وان پلاس 7 پرو میخواستم بخرم ولی هیچ جا نیست، جاهایی که دارن هم رجیستر نشده ـس، بخاطر این قوانین چرت و پرت جدید هم که رجیستر کردن گوشی فعلا تعطیله... پس میمونه گزینه ی بعدی یعنی S10+:D

• Like
Reactions: yonestm and IMANOKA

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
جای مطمعی برای فروشش هست؟
دقیقا مسئله همینه:-/ من وان پلاس 7 پرو میخواستم بخرم ولی هیچ جا نیست، جاهایی که دارن هم رجیستر نشده ـس، بخاطر این قوانین چرت و پرت جدید هم که رجیستر کردن گوشی فعلا تعطیله... پس میمونه گزینه ی بعدی یعنی S10+:D
بحث رجیستر که هیچی کلا :D خودتون باید رجیستر کنین فقط یه پاسپورتی نیازه که توی سه ماه گذشته از مرز رد شده باشه
توی چارسو دو برابر قیمت پیدا میشه
بهترین راه سفارش دادن از سایت هست
هرچند قیمت رو درنظر نگیریم شخصا s10+ رو ترجیح میدم :D

• Like

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان psmart2019 چجور گوشی هست؟من دوربین و اینا اصن استفاده نمیکنم همین گوشیم الان دوساله یه عکسم باش نگرفتم:Dبیشتر برای بازیای تقریبا سبک مث grimsoul یا frostborn میخام.میتونه رو بالاترین گرافیک اجرا کنه داغ نکنه د اینا.بعد این گوشی بهتر از a20 نیست؟بنظرم بهتر میاد.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,195
نام
نیما
سایت bestchina معتبره دوستای من سفارش دادن خودمم میخوام سفارش بدم قیمتشم ارزونه مدل 6/128 میده 8100 رجیستر هم کاری نداره فقط پول گمرک میدی از طریق پست رجیستر میشه پاسپورت هم نمیخواد وقتی از مرز واردات میشه
اینجا رو بخون

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان psmart2019 چجور گوشی هست؟من دوربین و اینا اصن استفاده نمیکنم همین گوشیم الان دوساله یه عکسم باش نگرفتم:Dبیشتر برای بازیای تقریبا سبک مث grimsoul یا frostborn میخام.میتونه رو بالاترین گرافیک اجرا کنه داغ نکنه د اینا.بعد این گوشی بهتر از a20 نیست؟بنظرم بهتر میاد.
واسه بازی حتما یه گوشی با پردازنده اسنپدراگون بخر و باتری بالای 4000 میلی آمپر، فکر کنم ردمی نوت 7 شیائومی گزینه مناسبی باشه

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سایت bestchina معتبره دوستای من سفارش دادن خودمم میخوام سفارش بدم قیمتشم ارزونه مدل 6/128 میده 8100 رجیستر هم کاری نداره فقط پول گمرک میدی از طریق پست رجیستر میشه پاسپورت هم نمیخواد وقتی از مرز واردات میشه
اینجا رو بخون
سلام.
کد رجیستری رو که باید بزنی تو سایت همتا رو از کجا میاریم ؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,195
نام
نیما
سلام.
کد رجیستری رو که باید بزنی تو سایت همتا رو از کجا میاریم ؟
توضیحات رو تو لینک نوشته وقتی گوشیت وارد ایران شد مستقیم میره گمرک ارزش یابی میشه بعد ارسال میشه باید بری از دفتر پستی تحویل بگیری و هزینه گمرک رو بدی بعد کد رجیستری گوشی رو همونجا میدن بهت

• Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,451
نام
امین
توضیحات رو تو لینک نوشته وقتی گوشیت وارد ایران شد مستقیم میره گمرک ارزش یابی میشه بعد ارسال میشه باید بری از دفتر پستی تحویل بگیری و هزینه گمرک رو بدی بعد کد رجیستری گوشی رو همونجا میدن بهت
چرت نوشته کد 2 ماه بعدم برسه باید راضی باشی!
الان من 6 تا گوشی اوردم کد 3 تاشون اومده 3 تا بعد از 3 ماه نیومده هنوز!

پاس مهر خورده داشته باشی و خودت رجیستر کنی حله.
پست کاملن شانسیه.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,195
نام
نیما
چرت نوشته کد 2 ماه بعدم برسه باید راضی باشی!
الان من 6 تا گوشی اوردم کد 3 تاشون اومده 3 تا بعد از 3 ماه نیومده هنوز!

پاس مهر خورده داشته باشی و خودت رجیستر کنی حله.
پست کاملن شانسیه.
تا جاییکه من میدونم با هر کد ملی فقط یکی کد رجیستری میده بهت گمرک. بچه ها خریدن همشونم اوکی بودن ( از همین سایت گرفتن ) فقط تنها مشکلی که با گمرک داشتن واسشون گرونترین مدل رو قیمت زده بود کد رو هم بلافاصله بهشون داده بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر