راهنمایی در امر خرید موبایل

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان یک تجربه ی شخصی خودمو درباره گوشی ها بهتون بگم .من قبلا گوشی با صفحه نمایش امولد میخریدم این دو سال یک گوشی خریدم امولد نبود چشم‌هایم نزدیک بود از حدقه دربیاد.گوشی رو عوض کردم درد چشم‌هایم برطرف شد.نمیدونستم به خاطر گوشی این طور شدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان بین Samsung A50 و Huawei P30 Lite کدوم یکی بیشتر ارزش خرید داره؟ الان فکر کنم هر دو تو یه بازه قیمت باشن، تو همین بازه (حدود 3.5 میلیون) کلا چه گوشی پیشنهاد می دید؟ :D استفاده خیلی خاصی هم از گوشی نمیشه، ولی خب میخوام همین استفاده کم رو درست انجام بده :D
یه مقدار دیگه بذار روش یه mi 9t بگیر ...قیمتش یه خورده بیشتره ولی چند پله بالاتر از اون 2 تای دیگس
من خودم تازه گرفتم واقغا کیفیت ساخت و باطری و دوربینش عالیه ...
برا یه میان رده خیلی خوبو وراضی کنندس

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
دوستان یک تجربه ی شخصی خودمو درباره گوشی ها بهتون بگم .من قبلا گوشی با صفحه نمایش امولد میخریدم این دو سال یک گوشی خریدم امولد نبود چشم‌هایم نزدیک بود از حدقه دربیاد.گوشی رو عوض کردم درد چشم‌هایم برطرف شد.نمیدونستم به خاطر گوشی این طور شدم

این به خاطر pwm پایین صفحه های امولد هست و البته بستگی به خود شخص هم داره
مثلا من چند ساله که از امولد استفاده میکنم و مشکلی ندارم
اخیرا هم بعضی شرکت ها dc dimming رو به گوشی های امولد اضافه کردن که باعث رفع این مشکل میشه

• Like
Reactions: Syamak8808

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali

من گوشیم lcd هست ولی تمام مدت گوشیم رو حالت نایت مود میزارم
قبلا مشکل خواب داشتم و به راحتی خوابم نمیبرد شاید باورتون نشه از وقتی گوشیم فول تایم رو نایت مود هست شبها خیلی راحت تر خوابم میبره !
این مربوط به نور آبی هست که تاثیرات بدی روی مغز و چشم میزاره

• Like
Reactions: Syamak8808

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
بچه ها بنظرتون Redmi note 7 بدم بره Mi9t بگیرم؟
از نوت ۷ راضی هم هستم

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
به نظر من صبر کنی بهتره....
تو سری mi mix میخواد از سنسور 108 مگا سامسونگ استفاده کنه... صبر کن بیاد ببین قیمتش معقول بود اونو بگیر

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Reset

کاربر سایت
Oct 21, 2010
93
نام
یوسف
سلام دوستان..
بخوام سفارش از چین موبوتل بخرم چقدر طول میکشه گوشی دستم برسه؟به یک دو ماه طول میکشه؟
خودشون گفتن نهایتا 19 روز گوشی تحویلتون میدیم به حرفشون تضمینی هست؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
سلام دوستان..
بخوام سفارش از چین موبوتل بخرم چقدر طول میکشه گوشی دستم برسه؟به یک دو ماه طول میکشه؟
بله هست نهایت 2 هفته ای میاد چون گمرک نمیره گوشی

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
این به خاطر pwm پایین صفحه های امولد هست و البته بستگی به خود شخص هم داره
مثلا من چند ساله که از امولد استفاده میکنم و مشکلی ندارم
اخیرا هم بعضی شرکت ها dc dimming رو به گوشی های امولد اضافه کردن که باعث رفع این مشکل میشه

یک سوال .گوشی های ایفون شش و شش اس pwm اشون چجوریه؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام دوستان..
اگر گذرنامه میتونی جور کنی تا یک سایت معرفی کنم (بیا پ.خ اگر خواستی)قیمت خیلی پایینی میده نسبت به بقیه جاها و تضمینی .. از دبی میاره نهایت 10 روزه تحویل میده

این سایت، فروشگاهش در شهرمون هست

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
اگر گذرنامه میتونی جور کنی تا یک سایت معرفی کنم (بیا پ.خ اگر خواستی)قیمت خیلی پایینی میده نسبت به بقیه جاها و تضمینی .. از دبی میاره نهایت 10 روزه تحویل میده

اگه یکی اینجوری بگیره با پاسپورتش دیگه نمیشه بازم گوشی گرفت باهاش یا مدت داره ؟بعد اگه یکی اینجوری بگیره چند ماه بعدش بره خارج میتونه گوشی بیاره ؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330

راستی سایت رو هم برا من بفرست ببینم چه گوشی هایی داره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اگه یکی اینجوری بگیره با پاسپورتش دیگه نمیشه بازم گوشی گرفت باهاش یا مدت داره ؟بعد اگه یکی اینجوری بگیره چند ماه بعدش بره خارج میتونه گوشی بیاره ؟
3 ماه هر پاسپورت وقت داره و سالی یکبار فقط ... حالا الان رفته استفاده نکرد 5 ماه دیگه استفاده میکنه فرق نداره
من قیمت گرفتم نوت 10 الان 3000 درهم هست حدود 9200 میشه خریدش از دبی ... حالا خودتون ببینید چه قیمتی که نمیفروشند
سایت هم پ.خ کردم

• Like
Reactions: omid_13

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
3 ماه هر پاسپورت وقت داره و سالی یکبار فقط ... حالا الان رفته استفاده نکرد 5 ماه دیگه استفاده میکنه فرق نداره
من قیمت گرفتم نوت 10 الان 3000 درهم هست حدود 9200 میشه خریدش از دبی ... حالا خودتون ببینید چه قیمتی که نمیفروشند
سایت هم پ.خ کردم
یه زخمت میکشی برای منم بفرسی

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سایت هم پ.خ کردم
واسه منم بفرستی ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر