راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام دوستان محترم :D:D
من تصمیم دارم گوشی A50 رو خریداری کنم ، متاسفانه تو این هفته 500 تومن افزایش قیمت داره ، دلم نمیاد بخرم ! به نظرتون صبر کنم ؟ یا الان بخرم ! با توجه به اینکه میگن دوربینش هم زیاد خوب نیست و فینگر پرینت هم اذیت میکنه ایا ارزش خرید داره ؟ تا هفته پیش با گارانتی 4100 بود ، الان با گارانتی 4500 اینا !!!! صبر کنم یا نه ؟
برو پوکوفون بگیر که همه جوره سره.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بچه ها نظرتون راجع به Xiaomi Mi9T چیه ؟ الان آیفون 7پلاس دارم میخوام بدم بره جاش اینو بگیرم قیمتشو اینا خیلی خوبه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
بچه ها نظرتون راجع به Xiaomi Mi9T چیه ؟ الان آیفون 7پلاس دارم میخوام بدم بره جاش اینو بگیرم قیمتشو اینا خیلی خوبه
Xiaomi Redmi K20 Pro رو برو تو کارش هیولا با قیمت مفت.
خیلی بهتر از mi 9t هست.

• Like
Reactions: Sarvior

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
چرا رم چین بدرد نخوره؟
کلی چرت و پرت داره تبلیغات خیلی زیاد داره سرویسای گوگل به کل نیستن اینترفیسش فرق داره کای چیز که تو رام گلوبال هست تو چین نیست
مقایسش هست رو یوتیوب
احتمالا همون mi9t بگیرم یجا گیر آوردم 4.700 میده :D
اگر گوشیم قیمت خوبی بره شاید Oneplus 7 Pro بگیرم که خب فلگ شیپه اون

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,331
کلی چرت و پرت داره تبلیغات خیلی زیاد داره سرویسای گوگل به کل نیستن اینترفیسش فرق داره کای چیز که تو رام گلوبال هست تو چین نیست
مقایسش هست رو یوتیوب
احتمالا همون mi9t بگیرم یجا گیر آوردم 4.700 میده :D
اگر گوشیم قیمت خوبی بره شاید Oneplus 7 Pro بگیرم که خب فلگ شیپه اون
به نظرم بازم به تعویض گوشیت که ایفونه با گوشیایی که برند چینی هستن و کلا تغییر ios به اندروید فکر کن
البته شیائومی برند خوبیه ولی خب دارم میگم یه دفه ایفونو بدی بره بعدش اندرویدی بگیری احتمال خیلی زیاد هست بخوره تو ذوقت

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
به نظرم بازم به تعویض گوشیت که ایفونه با گوشیایی که برند چینی هستن و کلا تغییر ios به اندروید فکر کن
البته شیائومی برند خوبیه ولی خب دارم میگم یه دفه ایفونو بدی بره بعدش اندرویدی بگیری احتمال خیلی زیاد هست بخوره تو ذوقت
خب مشکل اینجاست که نمیتونم آیفون ارتقا بدم بدلیل قیمت خیلی زیبا و جذابش :| شایدم oneplus 7 pro بگیرم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان نظرتون در مورد motorola one power چیه؟
من الان htc 10 دارم و باهاش اصلا مشکلی ندارم فقط برا تنوع و نوع صفحه و خصوصا باتری 5000 میلی امپری میخوام برم سراغش.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان اگه یک گوشی از زمان وارد شدندش بیشتر از 1 ماه بگذره قضیه ریجیستر کردن چی میشه ؟ کلا دیگه نمیشه ریجیستر کرد یا جریمه میگیرن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر