راهنمایی در امر خرید موبایل

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
Optimus 2X , Arc S,Galaxy S Plus

من خودم همه این هارو تست کردم اوپیموس ه از همشون بهتره کلا LG واقعا کارهاش فوق العادس , فقط مصرف باطریش کمی بیشتر از اون دوتای دیگس بخاطر Dual-Core بودنشه .
دوستان N8 چطوره ؟

قیمت N9 حدودا چنده ؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Say No To Nokia

n8 که کلا گوشی پیر مردیه !
n9 هم فقط طراحی شیکی داره قیمتشه هم
16 = 830
64 = 970

-
ممنون دوست قدیمی.

تا همون 500 اینا؛ همون I9001 رو پیشنهاد میکنی؟ اندرویدی باشه. (تو بازار چنده I9001 ؟)
I9001 به Ice Cream Sandwich قابل ارتقاء هست احیانا؟

ur welcome

ببین سمسانگ گفته بود کل سری I9XXX براش ICS میاد . ولی بعد تکذیب کرد این خبر رو . 9001 یک مشکل داره اونم باطریشه که مثل i9000 نیست . ببین Optimus Black هم گوشی خیلی خوبیه رنج قیمتیش هم 420 450 ه دورنگ هم داره طراحی فوق العاده زیبایی داره امکاناتش هم بالاست ( Wi-Fi Direct و ساپورت فرمت های ویدوه مختلف که فقط سری گلکسی داره به جز این ) .
میتونه Arc هم بگیره که واقعاه گوشی خوبیه .

تو این لینک میتونی ببینی کدوم از Galaxy ها براش ICS میاد .

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ممنون آریا ـی عزیز.

دقیقا منم چیزای خوبی در مورد I9001 نخوندم، یکیش اینکه چون GPUـش چیز استانداردی نیست، زیاد سازگاری نداره. ICS هم ظاهرا رسمی براش نمیاد؛ اگرم بیاد احتمالا دیر میاد که گوشی های flagship ـش ضایع نشن.

این رفیق ما در واقع یه گوشی میخواد بگیره که روش دیکشنری آلمانی و انگلیسی و فرانسه نصب کنه، من بهش گفتم اندرویدی بگیر شاید چارتا برنامه دیگه هم خواستی بتونی بریزی. از طرف دیگه چون هیچ استفاده (در واقع شعور) دیگه ای از گوشی نمیکنه، من احساس میکنم خیلی حیفه یه چیزی مثله S II بگیره، با اینکه من بهش پیشنهاد بدم حاظره S II هم بگیره ولی به نظر من حیف میشه، ضمن اینکه مصرف باطری گوشی های تاچ خیلی بالاس در حالی که گوشتکوب خودش (یه نوکیای عجیبی داره و قدیمی) باطری رو بیشتر نگه میداره و keypad داره که باهاش sms راحت میزنه واسه همین من حس می کنم اصلا گوشی تاچ نگیره بهتر باشه ولی خوب یه آپشن خرید گوشی داره و میتونه تا همون حدود 700 پول بگیره و حیفم میاد یه گوشی 300 تومنی اندرودی بگیره چون کیفیت های صفحه نمایش و ایناشون داغونه.

نظر شما چیه؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
آیدن به نظرم Optimus Black بگیره . قیمتش مناسبه کیفیت ساختش هم بالاست باطریش 1500mAH ه که رو حالات بهینه میتونه 9 ساعت talkتایم داشته باشه . تازه LG هم فکر کنم گفته بود که ICS رسمی براش میاد .
-

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
برای جفتشون ICS میاد ولی Mini دیزپلیش LED-backlit LCD ه ولی لایو TFT 16M ه . LIVE بگیری بهتره چون سری W ه و display اش هم بزرگ تره .

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
داداشای گلم وقتتون بخیر.....من میخواستم یک گوشی بخرم تا سقف 350 تومن....اگه میشه گوشیهای خوب رو معرفی کنید.
درضمن touch بودن(اکثرا که همه هستن) و دوربین و هنگ نکردن گوشی برام خیلی مهمه....اگه گوشی در نظر دارین که بعد کریسمس کاهش قیمت پیدا میکنه و بهتره صبر کرد حتما بگین..
راستی لینک چیزی تو فروم هست که در مورد این سیمبیان بل که جدید اومده توضیح داده باشه؟
واقعیتش از c601 خوشم اومده اما تقریبا همه میگن آندروید نداره بدرد نمیخوره.

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آقایون ما به سرمون زده یه HTC 7Pro بگیریم میخوام ببینم انتخاب مناسبی هست یا نه؟ و از نظر سیستم عامل(WP7) خوب هست؟
ممنون

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
آقایون ما به سرمون زده یه HTC 7Pro بگیریم میخوام ببینم انتخاب مناسبی هست یا نه؟ و از نظر سیستم عامل(WP7) خوب هست؟
ممنون
درود
اگه علاقه به کیبورد سخت افزاری مثل بنده دارید بهترین گزینه هست ولی متاسفانه از برنامه نمیشه روش حساب کرد البته برنامه های معروف رو داره ولی هنوز مونده تا مثل IOS و Android بشه ولی در کل سیستم عاملش رابط کاربریش فوقوالعادست و ساده!
موفق باشید!

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
درود
اگه علاقه به کیبورد سخت افزاری مثل بنده دارید بهترین گزینه هست ولی متاسفانه از برنامه نمیشه روش حساب کرد البته برنامه های معروف رو داره ولی هنوز مونده تا مثل IOS و Android بشه ولی در کل سیستم عاملش رابط کاربریش فوقوالعادست و ساده!
موفق باشید!
درود.ممنون آره یکی از دلایل انتخابم هم همین کیبوردش هست.تنها شَکَم راجع به همین WP7ـش هست که یه سری برنامه کار راه انداز و Essential داشته باشه برای من کافیه.که با تعاریف شما فکر میکنم گزینه مناسبی باشه.

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اگه واقعا نیازتون Essential هست که این گوشی برای شما فوقوالعادست!
از نظر نرم افزاری آره و در حد موسیقی و ویدئو نگاه کردن و وبگردی تا حدودی.که از این نظرها هم به نظر عالی میاد.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
از نظر نرم افزاری آره و در حد موسیقی و ویدئو نگاه کردن و وبگردی تا حدودی.که از این نظرها هم به نظر عالی میاد.
اگه تا این حد کارتون هست شک نکنید در خریدش تاچ عالی امکانات عالی رابط فوقوالعاده و ....
قیمتش هم که بسیار مناسب هست کیبورد هم که داره!

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
شنیدم سامسونگ مدل galexy ace یه دوربین فیلم برداری افتضاحی داری .....آیا با آپدیت و اینا حل میشه این قضیه؟جواب سوال قبلی مارو هم بدین ممنون میشم

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
شنیدم سامسونگ مدل galexy ace یه دوربین فیلم برداری افتضاحی داری .....آیا با آپدیت و اینا حل میشه این قضیه؟جواب سوال قبلی مارو هم بدین ممنون میشم
درود
بله متاسفانه فیلمبرداری خوبی ندارد و فکر کنم به 2.3 آپ نمیشه البته مطمئن نیستم ولی اینو میدونم کیفیت درست نمیشه!فقط یه سری گوشی های خاص اینطوری هستند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر