راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بنچمارک جالبی بود ، ممنون.نه ! من اصلا" به قدیمی بودن گوشی ها کار ندارم - خودم HD2 قدیمی دارم ( که هنوز میگم یکی از بهترین هاست )و S2 اما XE دوستم که دستم بود برای چند وقت به نظر من قوی تر رسید . پست قبلی من در دفاع از XE بود که شما کلا" گفتی از مرحله خارجه ، اما هر کدوم یه نقطه ی قوت و یک نقطه ی ضعف دارن ! نمیشه گفت یکی اون یکی رو کاملا" کناز میزاره - 2 گوشی تقریبا" برابر هستن اگه رو حرف این سایت ها حساب نکنیم ! من و شما و کلا" کاربرهای گوشی که هر روز مسابقه بنچمارک و کوادرانت نمیزاریم ! بین این دو بیشتر نظر شخصی و سلیقه باعث انتخاب شدن میشه !
درسته از نظر قدرت هردو قوین و هیچ مشکلی تو اجرا بازی و برنامه ندارن و نمیتونی تفاوتشون رو احساس کنی.من نگفتمxeاز دور خارجه اون دوستمون گفت دروبین براش مهم خب گلکسی اس بهتره

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آقایون به نظر شما قیمت گوشی HTC Rhyme تا بعد از عید تا چند میاد پایین؟
اینم لینکی از یکی از سایت ها که قیمت و مشخصاتشو قرار داده.تازه 2 - 3 ماهه که آمده.
لینکhttp://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-HTC-Rhyme&Type=Specifications#Tab

و البته به نظر شما بین این سه تا گوشی کدام بهتره؟
1.HTC Rhyme
2.HTC Incredible S
3.Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB
اگر هم میخواین بدونین من از یک گوشی چه چیز رو میخوام(برای بهتر نظر دادن) روجوع کنین به صفحه 2.

البته راستی اگر هم اطلاعات دقیق و نظرات افراد دیگه رو میخواین همین سایتی که لینکشو گذاشتم،سایت بسیار خوب و دقیقی هستش.

آخرین ویرایش:

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستان راهنمایی در مورد خرید گوشی برند htc
میخوام بین 600 تا 800 باشه قیمتش و مدل های مد نظر خودم هست : htc sensation xe - htc sensation XL - Htc Evo 3d و مدل معمولی sensation کدوم رو پیشنهاد میدید یا تو همین رنج یه گوشی آندروید خوب

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
آقا من از این گلگسی خوشم اومد فقط بگید من برام اول از همه دوربین بعدشم موزیک و صدای با کیفیت مهمه این گوشی این چیزا رو داره؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آقایون به نظر شما قیمت گوشی HTC Rhyme تا بعد از عید تا چند میاد پایین؟
اینم لینکی از یکی از سایت ها که قیمت و مشخصاتشو قرار داده.تازه 2 - 3 ماهه که آمده.
لینکHTC Rhyme - گوشی موبایل اچ تی سی رایم

و البته به نظر شما بین این سه تا گوشی کدام بهتره؟
1.HTC Rhyme
2.HTC Incredible S
3.Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB
اگر هم میخواین بدونین من از یک گوشی چه چیز رو میخوام(برای بهتر نظر دادن) روجوع کنین به صفحه 2.

البته راستی اگر هم اطلاعات دقیق و نظرات افراد دیگه رو میخواین همین سایتی که لینکشو گذاشتم،سایت بسیار خوب و دقیقی هستش.

یکی نیست جواب بده؟ ?Am I alone
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
دوستان گوشی تا 550 تومن ! ...
اندروید ... حد اقل 4 اینچ .... حافظه 16 گیگ ...
ممنون
Samsung I9001 Galaxy S Plus
i9001-galaxy-s-plus.jpg

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

یکی از دوستام یه گوشی میخواد بگیره تا ماکزیمم پونصد؛ ترجحا زیر این قیمت. مهمترین چیزی که میخواد اینه که بشه روش دیکشنری نصب کرد و به نظر من اندرویدی باشه مشکلش رو حل میکنه. ضمن اینکه دستای کوچیکی داره. دوربین و چیزای دیگش اونقد مهم نیست ولی در مقابل ضربه و اینا مقاوم باشه خیلی خوبه (گوشی رو ول میکنه تو کیف و توکل میکنه). ممنون.

نظر من Galaxy S1 بود ولی اینکه discontinued شده؛خریدش یه طوریه!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
اگه ضد ضربه میخوای Motorola Defy بگیر فقط یه خورده ضخیمه ولی بدنه عالی داره . ضد اب هم هست:d . یه موتورولا دیگه هست اونم خوبه مدلش یادم نیست مایلستون نمیدونم چی چی بقلش یه انحنای خاصی داره . دوتا شون اندرویدی هستن ولی ورژناش قدیمیه نمیدونم که آندروید جدید روش نصب میشه یا نه . اگه هم نپسندیدی HTC مدلای فراوونی داره .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگه ضد ضربه میخوای Motorola Defy بگیر فقط یه خورده ضخیمه ولی بدنه عالی داره . ضد اب هم هست:d . یه موتورولا دیگه هست اونم خوبه مدلش یادم نیست مایلستون نمیدونم چی چی بقلش یه انحنای خاصی داره . دوتا شون اندرویدی هستن ولی ورژناش قدیمیه نمیدونم که آندروید جدید روش نصب میشه یا نه . اگه هم نپسندیدی HTC مدلای فراوونی داره .

ممنون. در مورد I9001 نظرت چیه؟ قیمتش چنده؟ وقتی S2 هست این ارزش خرید داره؟
مدلای 300 تومنی اندرویدی چیزی پیدا میشه ارزش خرید داشته باشه؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
ممنون. در مورد I9001 نظرت چیه؟ قیمتش چنده؟ وقتی S2 هست این ارزش خرید داره؟
مدلای 300 تومنی اندرویدی چیزی پیدا میشه ارزش خرید داشته باشه؟

ایدین تا 300 بهترین گوشی XperiaMini ه تو رنج 400 میتونی XperiaNeo بگیری .
Galaxy Gio , Ace هم بد نیستن ولی به مشکل شارژ بر میخوری . اگر گوشی tough میخوای Active بگیری که قیمتش تو رنج 400 ه

من خودم کارم موبایل .

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام

میشه یه گوشی خوب تا 600 تومن معرفی کنید
;;)

ممنون

Optimus 2X , Arc S,Galaxy S Plus

من خودم همه این هارو تست کردم اوپیموس ه از همشون بهتره کلا LG واقعا کارهاش فوق العادس , فقط مصرف باطریش کمی بیشتر از اون دوتای دیگس بخاطر Dual-Core بودنشه .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ایدین تا 300 بهترین گوشی XperiaMini ه تو رنج 400 میتونی XperiaNeo بگیری .
Galaxy Gio , Ace هم بد نیستن ولی به مشکل شارژ بر میخوری . اگر گوشی tough میخوای Active بگیری که قیمتش تو رنج 400 ه

من خودم کارم موبایل .

ممنون دوست قدیمی.

تا همون 500 اینا؛ همون I9001 رو پیشنهاد میکنی؟ اندرویدی باشه. (تو بازار چنده I9001 ؟)
I9001 به Ice Cream Sandwich قابل ارتقاء هست احیانا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر