راهنمایی در امر خرید موبایل

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
نوین جان من خودم چند روزه Ace گرفتم و واقعا گوشی خوبیه نسبت به قیمتش.اون فرمت تصویری رو هم خب خیلی برنامه ها میتونی روی Ace نصب کنی که فرمت های دیگه رو هم پخش کنه.البته من خودم Convert میکنم به MP4 و بعد میریزم توی گوشی و میبینم :D
مرررسی. پس خیالم از اون بابت راحت شد. تو نقدهاش هم که همه دارن تعریف میکنن ازش!
پس تصویب شد! Ace رو میگیرم :d

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
اگه بین اینا که گفتی گیر کردی Ace بهترین هست ، اورکلاک هم که بشه میشه 1 گیگا هرتز اما خودم نکسس اس دارم Ace برا یکی از دوستام یه دونه گرفتم ،
اگه برایه پخش فیلم و تمام فرمت ها میخوای که یه MX پلیر میندازی کل عمرتو میتونی فیلم نگاه کنی و...

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
سلام :D دوستان من موندم بین Samsung Galaxy Ace S5830 و Nokia C6-01 کدوم رو انتخاب کنم!ممنون میشم کمک کنید :D
خوش سلیقه ای ها داداش
منم بین دوتا گوشی ace و htc wild fire مونده بودم کدومو بگیرم wild fire رو گرفتم دستم ace هم گرفتم دستم!!!
wild خیلی بیشتر به دلم نشستتت با اینکه cpu قوی ای نداره ولی به راحتی از پس کارای من بر میاد ازش فوق العاده راضی ام:x
ولی در کل ace گوشی شاهکاریه دوستم داره خیلی ازش راضیه بدون شک یکی از محبوب ترین ها تو بازار هست در ضمن ممکنه تا دو هفت دیگه یه ace بخرم:d

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
یه سوال داشتم ACE تو بازیهای جدید کم نمیاره ؟ نسبت به گالکسی اس چقدر ضعیفتره توی بازیها ؟
تغریبا نصفش هست ولی خوب چون رزولیشنش کمتره خیلی کم نیست نسبت به CPU ای که داره خیلی قوی عمل میکنه!
یکی از دوستان منم داشت گفت راضیه
فقط صفحه نمایش شاخی نداره معمولیه!

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
من بین گالکسی اس ۱ و ایفون فور کارکرده موندم البته ایفون فور ۲۵۰ تومن کارکردش گرونتره و از یه طرفم نمیخوام لی خرج کنم اگه واقعا ایفون میارزه بخرمش لطفا راهنمایی کنین
از نظر بیدا کردن بازی و برنامه تو ایران کدوم بهتره؟ چقدر فرق میکنن با هم از نظر نرم افزار؟؟
سابورت کردن ios va android برای اینده چقدره مدت زمان؟

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
سلام
من بین گالکسی اس ۱ و ایفون فور کارکرده موندم البته ایفون فور ۲۵۰ تومن کارکردش گرونتره و از یه طرفم نمیخوام لی خرج کنم اگه واقعا ایفون میارزه بخرمش لطفا راهنمایی کنین
از نظر بیدا کردن بازی و برنامه تو ایران کدوم بهتره؟ چقدر فرق میکنن با هم از نظر نرم افزار؟؟
سابورت کردن ios va android برای اینده چقدره مدت زمان؟
درود دوست عزیز
بنده به چند دلیل اندروید رو پیشنهاد میکنم
1- قیمت پایینتر
2-دارای ویدجت های بسیار بسیار زیبا
3-لانچر ها یا اجرا کننده های مختلف
4-باز بودن سیستم عامل برنامه هاش کارای بیشتری نسبت به آیفون میتونند انجام بدن با توجه به باز بودن سیستم عامل
5-بازی های بسیار زیبا براحتی گیر میان
6-ساپورت اندروید خیلی خیلی بیشتر هست
7-گوشی های متفاوت با این سیستم عامل
8-میشه اگه یه آپدیت براش نیومد با روش خاصی روت کرد گوشی رو و رام رو با یه سری ریسک روش ریخت
دلایل فراوان هست در کل زیبایی خیلی مهم هست که توی اندروید بسیار بسیار بهش احترام گذاشته شده!

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
کمک کمک.من نیاز به راهنمایی دارم.
آقا باسلام من میخوام یه گوشی بر پایه سیستم عامل آندرویید بگیرم که بیشترم علاقه به گوشی HTC هستش ولی اگه گوشی دیگه ای هم بود که خوب باشه میتونم از علاقم بگزرم البته سونی اریکسون نباشه که اصلا خوشم نمیاد.
حالا بگم که چطور گوشی میخوام.
1.حافظه بالایی رو ساپورت کنه(برای نصب برنامه،ریختن آهنگ و غیره)و البته گوشی باشه که با این کارها کند نشه.
2.برای استفاده از اینترنت خوب باشه.
3.رنج قیمت تا 500/000 تومان باشه.
4.دوربین برام زیاد مهم نیست.
5.برای گوش دادن به موزیک مناسب باشه.
6.حافظه خوبی رو برای نصب برنامه در اختیار کاربر قرار بده.
7.اگر هم فارسی رو ساپورت کنه یا با یک فارسی ساز(البته به شرطی که باعث کندی یا خرابی نرم افزاری در موبایل نشه)،بشه از اس م اس فارسی بهره برد هم بهتر میشه.(البته این گزینه 7 زیاد مهم نیست و قابل گذشت هست)
8.و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خوبی داشته باشه.
9.ساپورت دهی خوبی هم تو ایران از هر نظر داشته باشه.
البته من این گوشی رو برای بعد از عید میخوام.
البته میشه بگین بین این گوشی ها کدام بهتره؟(نسبت به چیزهایی که توی این 9 تا گزینه بالا گفتم.)
1. HTC Wildfire S
2.Samsung Galaxy Ace S5830
3.HTC Desire HD
4.HTC Desire
5.HTC Desire S
6.HTC Gratia
7.HTC HD Mini
8.HTC Incredible S
9.Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB
بین این 9 تا گزینه خودم گزینه های 7 و 9 رو از بقیه بیشتر بهشون علاقه دارم ولی بازم شک دارم و میخوام نظر افراد دیگه رو بدونم.
راستی من توی گرگان ساکنم این رو هم در نظر بگیرین.

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
1. HTC Wildfire S
3.HTC Desire HD
4.HTC Desire
5.HTC Desire S
6.HTC Gratia
7.HTC HD Mini
8.HTC Incredible S
بین این 9 تا گزینه خودم گزینه های 7 و 9 رو از بقیه بیشتر بهشون علاقه دارم ولی بازم شک دارم و میخوام نظر افراد دیگه رو بدونم.
راستی من توی گرگان ساکنم این رو هم در نظر بگیرین.
دوست عزیز تا عید حالا خیلی مونده این گوشی هایی که شما گفتین تا بعد از عید قیمشتون خیلی پایین تر میاد ، پس بهتره تا اون موقع صبر کنید
بعد یک لیست از گوشی هایی که میخواید تهیه کنید و از دوستان کمک بخواید تو این لیستی که شما دادین بهترین ها به این صورت خواهند بود :

1. HTC Wildfire S
3.HTC Desire HD
4.HTC Desire

5.HTC Desire S
6.HTC Gratia
7.HTC HD Mini
8.HTC Incredible S
گوشی های خط خورده به علت ضعیف بودن CPU و کم بودن RAM از لیستتون حذف بشن بهتره ! در ضمن Mini HD اصلا" دارای سیستم عامل Android نیست !
در کل بهتره صبر کنید !

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
ممنون دوست عزیز.
چندتا سوال دارم.
1.آیا گوشی های HTC پس از استفاده از برنامه های فارسی ساز دارای مشکل خاصی نمیشند؟
2.شما از هرلحاظ(کارایی،ماندگاری، کیفیت ساخت،تعداد و قابلیت نصب نرم افزار و غیره) گوشی HTC رو ترجیح میدین یا سامسونگ رو؟
3.خود شما به غیر از این گوشی هایی که من گفتم،گوشی دیگه ای رو پیشنهاد نمیدید؟
4.و سوال آخر اینکه آیا شما اطلاعاتی از قیمت گوشی و کیفیت HTC Rhyme دارید؟(چون امکانات خوبی داره ولی هنوز جایی قیمتش رو ندیدم.)
بازم ممنون دوست عزیز.شب خوش.موفق باشی.
فعلا بدرود.

آخرین ویرایش:

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
ممنون دوست عزیز.
چندتا سوال دارم.
1.آیا گوشی های HTC پس از استفاده از برنامه های فارسی ساز دارای مشکل خاصی نمیشند؟
2.شما از هرلحاظ(کارایی،ماندگاری، کیفیت ساخت،تعداد و قابلیت نصب نرم افزار و غیره) گوشی HTC رو ترجیح میدین یا سامسونگ رو؟
3.خود شما به غیر از این گوشی هایی که من گفتم،گوشی دیگه ای رو پیشنهاد نمیدید؟
4.و سوال آخر اینکه آیا شما اطلاعاتی از قیمت گوشی و کیفیت HTC Rhyme دارید؟(چون امکانات خوبی داره ولی هنوز جایی قیمتش رو ندیدم.)
بازم ممنون دوست عزیز.شب خوش.موفق باشی.
فعلا بدرود.
1- خیر مشکلی براشون پیش نمیاد ( الان اون دوره گذشته که میگفتن با فارسی ساز نصب کردن روی گوشی ها اونا کند میشن و مشکل براشون پیش میاد )
2-از هر لحاظ HTC رو ترجیح میدم اما سامسونگ هم عملکرد خوب و بازدی قابل قبولی رو گوشی های اخیرش داشته که میتونن برای شما انتخاب خوبی هم باشن چون قیمت کمتری دارن نسبت به HTC در عوض همون امکانات رو میدن ، اینا به نظر شخصی بر میگرده ، یکی پول میدگه HTC دست بگیره یکی هم براش مهم نیست و ترجیح میده به همون سامسونگ بسنده کنه ! اما مهمترین نکته اینجاست که چون HTC در اروپا و آمریکا بیشتر طرفدار داره تا سامسونگ بهمین دلیل کسایی که به ساخت ROM ( سیستم عامل ) و برنامه میپردازن برای HTC بیشتره و به نسبت خیال شما راحتر خواهد بود (الببته این بحث خیلی طولانی میشه و بهتره بعد از خرید شما ادامه داده بشه )
3-الان نمیتونم گوشی ای پیشنهاد کنم چون تا اون موقع گوشی های بهتری میان
4- گوشی خوبی به نظر میرسه چه از نظر CPU چه RAM و بقیهموارد قیمت خیلی بالایی هم فکر نکنم داشته باشه با بودجه ی شما میخوره ، من به این دلیل میگم صبر کنید که ببینید تا بعد از عید گوشی هایی که الان CPU 1.5GHz دارن چقدر افت قیمت میکنن و اگه شد اونا رو بگیرید.

خرید گوشی امری هست که باید توش صبر بسیاری داشته باشید تا گوشی

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوست عزیز اشتباه میکنی یا چرا اطلاعات اشتباه میدی فن بازی برا گوشی هم؟؟!!! سامسونگ محبوبیت خیلی خیلی بیشتر از htcهم تو امریکا هم تو اروپا حتی از ایفون هم بیشتر میفروشه.نمیدونم بر چه اساسی این حرفو زدی رام.اینم که میگی عملکرد قابل قبول!!!!سری گلکسی2ساله بهترین اسمارت فون های سال انتخاب میشن.امسالم گلکسی 2بهترین گوشی سال شد پارسالم گلکسی1........فن بازی برا گوشی رو دیگه ندید بودم...................http://www.eisa.eu/awards/5/mobile-devices.html

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
دوست عزیز اشتباه میکنی یا چرا اطلاعات اشتباه میدی فن بازی برا گوشی هم؟؟!!! سامسونگ محبوبیت خیلی خیلی بیشتر از htcهم تو امریکا هم تو اروپا حتی از ایفون هم بیشتر میفروشه.نمیدونم بر چه اساسی این حرفو زدی رام.اینم که میگی عملکرد قابل قبول!!!!سری گلکسی2ساله بهترین اسمارت فون های سال انتخاب میشن.امسالم گلکسی 2بهترین گوشی سال شد پارسالم گلکسی1........فن بازی برا گوشی رو دیگه ندید بودم...................

http://www.eisa.eu/awards/5/mobile-devices.html
دوست عزیز شما یه سر به یک فروم معروف مثل XDA-Developers بزنی متوجه حرافهای من میشی ، مهم نیست چقدر فروش داشته مهم اینه که کدوم بیشتر پشتیبانی داره شما که خودت آندروید داری باید بدونی دیگه Custom Rom ها و پشتیبانی برای سامسونگ بیشتره یا HTC :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر