Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
این پی اس 3 ایش بوده.ایکس باکس وانش دیگه الله اکبر.
دیگه جز فراورده های راک استار هییییییچی بازی نمیکنم.فوق العاده بود تریلر
اصلا تیونینگ ماشین که توش بود خدااااااااا بود خدااااااااااااا
75 نوع رنگ , 150 نوع رینگ(اگه اشتباه نکنم)/..تیونیگی فراطبیعی و حرفه ای تر از NFS رو نوید میده.
اون پایین قدرت ماشین رو نوشته بود.
قدرت آدم ها رو هم از نظر Stamina_Jump و.... نوشته بود!!1
خیلی عجیب بود.تو این فکرم که 3 نفر رو چجوری با هم اداره کنیم؟؟؟؟
مطمئنن بازی حد اقل 1 سال وقت میخواد واسه به پایان رسوندنش!
مگه تایید شد؟:-/

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
اگه فردا صبح مریض بشید و برید دکتر و دکتر به شما بگه که تا 40 روز دیگه زنده نیستید چه کار میکنید>:)>:)>:):>:>:>:>
دیگه نمی تونید gta بازی کنید:d

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
این تریلر حرفی واسه گفتن نذاشت!!! خارق العاده بود! با این بازی میشه زندگی کرد...
میشه نه..
باید زندگی کرد...
من زدم رو Replay همینجور پشت سر هم دارم میبینم! اولش که از بالای کوه داره نشون میده ارتفاع خداست..
فک کن با موتور کراس از اون بالا بپری پایین! وسط راه موتور رو ول کنی چتر نجات رو وا کنی...
تا قبل این تریلر از فرانکلین خوشم میومد! حالا عاشق دیوونه بازی های ترور شدم! خدایی آدم چی دیگه از بازی میخواد! من اینو نصب کنم! بقیه بازی هام رو پاک میکنم! تنیس؟ دوچرخه سواری حرفه ای؟ گلف؟ قواصی؟ به احتمال 99.99 درصد باشگاه بدن سازی هم داره! باشگاه تیراندازی هم که داشت!
کاستومایز هم که دیگه هیچی...
اوه اوه شکار یادم رفت...
خدا کنه لباس زیاد داشته باشه...
این 2ماه - 2ماه و نیم رو چجوری سر کنیم؟؟؟

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
واقعا عالی بود تریلر .... وقتی میبینم که این بازی ممکنه به احتمال زیاد گوتی بشه هم خوشحال میشم هم ناراحت !! خوشحال چون من تو کف هیچ بازی به اندازه این نیسم و خیلی منتظرشم ... و ناراحت واسه اینکه به نضررنم حق بازی هایی مثل Last of و bsINFINITE هم هست که گتی بشن واقعا امسال کار انتخاب بازی سال واقعا سخت شده !!!

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
میشه نه..
باید زندگی کرد...
من زدم رو Replay همینجور پشت سر هم دارم میبینم! اولش که از بالای کوه داره نشون میده ارتفاع خداست..
فک کن با موتور کراس از اون بالا بپری پایین! وسط راه موتور رو ول کنی چتر نجات رو وا کنی...
تا قبل این تریلر از فرانکلین خوشم میومد! حالا عاشق دیوونه بازی های ترور شدم! خدایی آدم چی دیگه از بازی میخواد! من اینو نصب کنم! بقیه بازی هام رو پاک میکنم! تنیس؟ دوچرخه سواری حرفه ای؟ گلف؟ قواصی؟ به احتمال 99.99 درصد باشگاه بدن سازی هم داره! باشگاه تیراندازی هم که داشت!
کاستومایز هم که دیگه هیچی...
اوه اوه شکار یادم رفت...
خدا کنه لباس زیاد داشته باشه...
این 2ماه - 2ماه و نیم رو چجوری سر کنیم؟؟؟
لباس که خیلی داره.تو اون جا که لباس فروشی مسخره هه بود 60 نوع لباس داشت.
یه تیکه هم مایکل داشت میرفت تو یه مغازه تو نقشه آیکون لباس روش بود.راوی فیلم تو اون صحنه میگفت که: فروشگاه های گیرون و مجلل هم تو بازی هست.......همین و بس!!

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
بطور وحشتناکی منتظر بازی ام :d. تنها مشکلی که من دیدم تو تریلر قسمت رانندگیش بود که آرکیدتر شده بود و از حالت شبیه ساز IV فاصله گرفته بود و امیدوارم گزینه ای بزارن واسه عوض کردن گیمپلی رانندگی.

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
بطور وحشتناکی منتظر بازی ام :d. تنها مشکلی که من دیدم تو تریلر قسمت رانندگیش بود که آرکیدتر شده بود و از حالت شبیه ساز IV فاصله گرفته بود و امیدوارم گزینه ای بزارن واسه عوض کردن گیمپلی رانندگی.
راست میگی.تازه دقت کردم.یه کم روون تر شده.دقیقا.کاش همینطور که شما میگی باشه.
البته اون آخرای تریلر که یه کم ماشیناش سرعتی و روون بودن مسابقه بود و تیونینگ شده بودناااا.چون معلوم بود هندلینگ و سپیدشون رفته بالا.

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
البته اون آخرای تریلر که یه کم ماشیناش سرعتی و روون بودن مسابقه بود و تیونینگ شده بودناااا.چون معلوم بود هندلینگ و سپیدشون رفته بالا.

اتفاقا سر همین جریان صدای همه در اومده بود که چرا در IV اینقدر ماشین ها طبیعی بودن با یک حرکت ماشین چپ میکرد و .....
خودشون هم گفتن که تمامی تغییرات بر اساس نظرات گیمر های کل دنیا در بازی گنجانده شده.
البته در تربلر هم همینطور که شما هم اشاره کردیت ماشین خیلی کف خوابیده بود و شاید دلیل اون سرعت و قدرت مانور و هندلینگ ماشین همین اسپورت کردن اون بوده.
در کل هیچ وقت به *R شگ نکنید که .....
فقط یک چیزی که نمیدونم دقت کردیت یا نه اون قسمت که میخواد کاراکتر عوض بشه قسمت چهارمی هم هست که چهره یک نفر هست و نوشته 83 روز !! نمیدونم منظورش چی بوده! کسی دونست به ما هم بگه...

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

اتفاقا سر همین جریان صدای همه در اومده بود که چرا در IV اینقدر ماشین ها طبیعی بودن با یک حرکت ماشین چپ میکرد و .....
خودشون هم گفتن که تمامی تغییرات بر اساس نظرات گیمر های کل دنیا در بازی گنجانده شده.
البته در تربلر هم همینطور که شما هم اشاره کردیت ماشین خیلی کف خوابیده بود و شاید دلیل اون سرعت و قدرت مانور و هندلینگ ماشین همین اسپورت کردن اون بوده.
در کل هیچ وقت به *R شگ نکنید که .....
فقط یک چیزی که نمیدونم دقت کردیت یا نه اون قسمت که میخواد کاراکتر عوض بشه قسمت چهارمی هم هست که چهره یک نفر هست و نوشته 83 روز !! نمیدونم منظورش چی بوده! کسی دونست به ما هم بگه...

دقیقا
اگه دقت کرده باشید ماشین تریوور اصلا حالت آرکید گونه نداشت و طبیعی میزد(همونجایی که پلیسها دنبالش میکردن-سوییچ کردن بین مایکل و تریوور)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
خدا کنه مثل SA زمین بسکتبال داشته باشه! بشه بازی کرد! تو SA توپ رو ور میداشت الکی مینداخت فقط...
چرا استریپ کلاب نشون ندادند؟؟ مترو هم نشون ندادند! فکر نکنم مترو داشته باشه..
به نظرم خیلی بیشتر از چیزایی که نشون دادند! گسترش داره بازی...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
مولتی پلیر هستش.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بازی به طرز خیره کننده ای عالیه منتظر یه گیم پلی خوب بودم ولی نه به این گستردگی و پیچیدگی
بازی معلومه حتی سرگرمی های معمولیشم عمق داره و سطحی طراحی نشده چه برسه به ماموریت های اصلی و آزادی عمل خوبی به بازیباز میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر