Grand Theft Auto V | PS3

farshid7

کاربر سایت
Dec 15, 2014
9
سلام بچه ها.
من بازی رو کامل تموم کردم و آپدیت 1.16 رو دارم.

کنسولم ps3 هس با فریمور 4.55

میخوام بدونم چطور میتونم آنلاین این بازی رو بازی کنم؟و اینکه آیا امکان بن شدنم هست؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
:((ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

قبل از اینکه تمومش کنم. چراغ زرد داد دستگاهم الانم دیگه نمیخوام PS3 بخرم چون از اسلیم بدم میاد فتم اگه دوباره بگیرم میترسم دوباره چراغ زرد بده.

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
سلام دوستان یه خواهشی داشتم کسی هست که با پی اس ۳ کپی خور آنلاین gta بازی کنه ؟ اگه هست یه pm به من بدین خواهشا ! ۴ ماهه درگیر این قضیه ـم ممنون

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
دوستان من امروز تصمیم گرفتم gta online بازی کنم بازی رو آپدیت کردم ولی وقتی وارد بخش آنلاین میشیم چنین پیغامی میاد:

A new downloadable content pack has been download and installed returing to GTA V

وقتی روی x کلیک میکنم باز از اول شروع میشه!کسی میدونه چجوری میشه مشکل رو حل کرد؟؟

ممنون میشم جواب بدید!

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
کسی نبود جواب من رو بده؟:((
دوستان من امروز تصمیم گرفتم gta online بازی کنم بازی رو آپدیت کردم ولی وقتی وارد بخش آنلاین میشیم چنین پیغامی میاد:

A new downloadable content pack has been download and installed returing to GTA V

وقتی روی x کلیک میکنم باز از اول شروع میشه!کسی میدونه چجوری میشه مشکل رو حل کرد؟؟

ممنون میشم جواب بدید!

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
کسی نبود جواب من رو بده؟:((

من شنیدم باید دیتا ( و اون دی ال سی) پاک بشه و دوباره نصب شه اما بازم صبر کنید ینفر دیگه هم بیاد بگه یوقت بازیتون خراب نشه چون خیلی وقته بازی نکردم فقط یه چیزایی یادمه.

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
8j46wm26t7tz06tdof4n.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر