Grand Theft Auto V | PS3

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
راهی هست که بشه عکس گرفت از محیط بازی؟ من اورجین بازی میکنم و وقتی با موبایل میخوام عکس بگیرم میگه باید به کلاب وصل شی!
اکانت سوشال کلاب بسازید تو اینترنت و سایت مربوطه...
وارد اکانت بشید و تو بخش تنظیمات PSN ID خودتو وارد کن تا اکانت سوشال کلاب و پی اس ان سینک بشه...
http://socialclub.rockstargames.com/member/sirmamad
عکسا رو وقتی تو بازی گرفتین تو گالری آپلود کنین.
برید تو اکانت سوشال کلاب خودتون عکسا هست...

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
مشکلم همینه که درحال حاضر اینترنت توی خونه ندارم و ساخت اکانتم برام دردسر زیادی داره حداقل تجربه قبلیم با جی تی ای iv اینو میگه. اگه قرار باشه برای هر عکسی به اینترنت وصل شد که مکافاته و راکستار باید یه تجدید نظری توی اپدیت هاش و یا شایدم نسخه های بعدی بازی داشته باشه! بهرحال ممنون از جواب

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مشکلم همینه که درحال حاضر اینترنت توی خونه ندارم و ساخت اکانتم برام دردسر زیادی داره حداقل تجربه قبلیم با جی تی ای iv اینو میگه. اگه قرار باشه برای هر عکسی به اینترنت وصل شد که مکافاته و راکستار باید یه تجدید نظری توی اپدیت هاش و یا شایدم نسخه های بعدی بازی داشته باشه! بهرحال ممنون از جواب
نیازی نیست... با پروفایلی که اکانت پی اس ان داره ساین این کنی و سینک باشه حله...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان من یه مشکل خیلی اعصاب خورد کن هست که یک ماهه دارم بهش سر و کله می‌زنم، من وارد بازی که میشم میرم تو آنلاینش هفت خوان رستم ( از ارور ها ) رو که رد می کنم آخر کار ( من اول آنلاینشم همونجا که باید مسابقه بدی ) کسی رو پیدا نمی کنه اینجوری میشه :

http://s1.upload7.ir/downloads/qbtfX...20Auto%20V.png

معمولاً باید یه کادر بیاد که Join or Host داشته باشه امّا نمیاد ... و میگه Failed to Join Job or Activity که آخرشم بر می گرده به Story Mode ...!

هر چی DNS بوده عوض کردم، 6 تا کرکتر ساختم و دیلیت کردم، سیو دیتا رو پاک کردم، هر نوع کانکشنی بوده رفتم و تو سایت‌های Support.Rockstar , IGN , GTAForums &... رفتم درست نشده که نشده !
زمانی که سرعت نتت خوبه باید تست کنی... پیشنهاد میکنم صبح زود ، مثثلا 4 یا 5 صبح تست بزنی...

AlucarDracula

کاربر سایت
Jul 19, 2012
61
نام
مهرداد
دوستان شکر میون کلامتون. این بازی آنلاینش خطر بن شدنش چقدره؟ بیشتر از بقیه بازیهاست؟ ممنون

من از ۱ ماه پیش PS3 رو آپدیت کردم تا فقط همینو آنلاین بازی کنم. (بازی دیگه ای آنلاین بازی نکردم! :d)
خدارو شکر تا الان که مشکلی نبوده!

ايدي ندارم اخه كپي بازي ميكنم توي تاپيك كپي خور هم مطرح كردم ولي كسي جواب نداد.

بهترین راه واسه آپدیت به نظرم برنامه PS3 Game Updates ـه. بازی رو بهش میدی و لیست آپدیتهارو میاره و میتونی با PC دانلود کنی.

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ايدي ندارم اخه كپي بازي ميكنم توي تاپيك كپي خور هم مطرح كردم ولي كسي جواب نداد.
مگه میشه بازیت آیدی نداشته باشه رفیق...
کپی و اوریج نداره که ...شما تویه برنامه ای که بازییت رو اجرا میکنیووتویه تنظیمات بازی نگاه کن..آیدی بازی رو زده ...اونو بیا بده به برنامه ps3 download update... یا بفرستش واسه من تا لینکشو واست بزارم...

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
مگه میشه بازیت آیدی نداشته باشه رفیق...
کپی و اوریج نداره که ...شما تویه برنامه ای که بازییت رو اجرا میکنیووتویه تنظیمات بازی نگاه کن..آیدی بازی رو زده ...اونو بیا بده به برنامه ps3 download update... یا بفرستش واسه من تا لینکشو واست بزارم...

اها ببخشيد يه لحظه اشتباه شد حالا چون فعلا موقعيتش نيست كنسولو روشن كنم ايدي رو پيدا كردم همين پستو ويرايش ميكنم ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر