Grand Theft Auto V | PS3

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
سلام
بعد از سالها دوری از میادین برگشتم. وای که چه حالی میده این دنیای گیم:d وقتی سرگرمش میشم غم بودن به کل از یادم میره:p
راستی دوستان من توی مرحله ای که اوایل بازی هست گیر کردم اونجا که فرانکلین و اون دو نفر سیاه پوست باید برن و داخل اسلحه فروشی نمی دونم باید دقیقا چی بخرم؟ اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام
بعد از سالها دوری از میادین برگشتم. وای که چه حالی میده این دنیای گیم:d وقتی سرگرمش میشم غم بودن به کل از یادم میره
راستی دوستان من توی مرحله ای که اوایل بازی هست گیر کردم اونجا که فرانکلین و اون دو نفر سیاه پوست باید برن و داخل اسلحه فروشی نمی دونم باید دقیقا چی بخرم؟ اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
سلام.وينچستر با چراغ قوه یا همون flash light

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
دوستان با توجه به این که Hesits اومده و GTA پر از نوب هم هست همیشه یکی هست گند بزنه به هایست و در ضمن اگر همه هایست هارو به ترتیب و با یک گروه ۴ نفره بریم Bonus داره که 10میلیون دلار هست پس اگر کسی پایه هست که همه هایست هارو بریم من رو توی PSN ادد کنه و بگه از بازی سنتر هست PSN ID : Mohiwoods

Sent from my iPhone using Tapatalk

اینم اکانت منه
هرکی خواست اد کن

psn: marge136245
rock: shamon136245
اموزش
حال کردن با بازی

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
سلام!

این بازی دی ال سی هم براش اومده؟
حیف نشد تمومش کنم فقط تا اون مرحله تونسم برم که باید شب بری تو یه ساختمون بلند دزدی بعد از سقف و در دیوار آدم میباره...

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام!

این بازی دی ال سی هم براش اومده؟
حیف نشد تمومش کنم فقط تا اون مرحله تونسم برم که باید شب بری تو یه ساختمون بلند دزدی بعد از سقف و در دیوار آدم میباره...
سلام.
DLC خاصی به صورت فیزیکی نیومده.
ولی آپدیت هاش هستن و اخیرا یک آپدیت براش زدن به نام Heists که 9 تا تروفی هم به بازی اضافه شده!

202.jpg

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان کسی نبود Heist بریم ؟ 2 میلیون برای هر هایست Bonus میده من رو ادد کنید یا ایدی psn تون رو بگید ID : Mohiwoods

Sent from my iPhone using Tapatalk

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240

bond007

کاربر سایت
Jun 25, 2014
11
سلام دوستان خوبید؟
دوستان اپدیت جی تی ای من 1.20 هستش. من میخواستم با لب تاپ اپدیت رو دانلود کنم چون به سه تا دستگاه نصب میکنم اگه محبت کنید برام لینکاشو بدید (1.21 و 1.22 ) ممنون میشم
اینم اکانت من در پی اس ان هستش :
navid______Niki
6 تا _ هستش
من فقط بتیلفیلد تازه و جی تی ای رو میزنم هر کی خواست ادم کنه دوستان زیادی هم در جی تی ای دارم اگه میخواهید دست جمعی بزنیم اد کنید
ممنون
لینکا یادتون نره;)

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
اینم اکانت منه
هرکی خواست اد کن

psn: marge136245
rock: shamon136245
اموزش
حال کردن با بازی
متن پنهان:

من شما رو سه ماهه ادد کردم اکسپت نمی کنید :D قرار بود Money Drop کنید !

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام دوستان خوبید؟
دوستان اپدیت جی تی ای من 1.20 هستش. من میخواستم با لب تاپ اپدیت رو دانلود کنم چون به سه تا دستگاه نصب میکنم اگه محبت کنید برام لینکاشو بدید (1.21 و 1.22 ) ممنون میشم
navid______Niki
6 تا _ هستش
من فقط بتیلفیلد تازه و جی تی ای رو میزنم هر کی خواست ادم کنه دوستان زیادی هم در جی تی ای دارم اگه میخواهید دست جمعی بزنیم اد کنید
ممنون
لینکا یادتون نره;)

اشتباهی که من کردم نکنید ! ۲ گیگ به باد رفت !!! من از PC دانلود کردم آپدیت Heists رو ولی روی PS3 نمیومد ! دیگه مثل اینکه نمیشه '' البته اگه کپی خور نیستین '

Sent from my iPad using Tapatalk

Last edited by a moderator:

bond007

کاربر سایت
Jun 25, 2014
11
داداش من کپی خورم اپدیت های قبلیو هم از لب تاپ دانلود کردم مشکلی پیش نیومد فقط اگه لینکاشو محبت کنی ممنون میشم

سلام دوستان خوبید؟
navid______Niki
6 تا _ هستش
ممنون
لینکا یادتون نره;)

Last edited by a moderator:

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
سلام
بجز این سوپر مارکت ها برای سرقت جای دیگه ای هم هست که بیشتر پول بده؟(مثلا طلا فروشی)
اگه هست میشه مختصاتشو روی نقشه نشون بدید
ممنون
و یه چیز دیگه جت رو چطور از پایگاه بدزدم با تانک رفتم ترکآندنم با هلوکوپتر مخصوص حمله و عادی هم همینطور چیکار کنم؟

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
سلام
بجز این سوپر مارکت ها برای سرقت جای دیگه ای هم هست که بیشتر پول بده؟(مثلا طلا فروشی)
اگه هست میشه مختصاتشو روی نقشه نشون بدید
ممنون
و یه چیز دیگه جت رو چطور از پایگاه بدزدم با تانک رفتم ترکآندنم با هلوکوپتر مخصوص حمله و عادی هم همینطور چیکار کنم؟
من که پیاده رفتم :d
میتونی با ماشین با سرعت بالا بری البته اگه هدشات نشی

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
راهی هست که بشه عکس گرفت از محیط بازی؟ من اورجین بازی میکنم و وقتی با موبایل میخوام عکس بگیرم میگه باید به کلاب وصل شی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر